Futsal: hektikus meccsen maradt alul a listavezető ellen a St. Mihály FC + FOTÓK

2016. február 15., hétfő
futsal_st_mihaly_gyula44_gs

A bajnokság első helyén álló Gyulát fogadta a St. Mihály FC a női futsal NB II Keleti csoportjának legutóbbi fordulójában: Hódi Zsuzsanna csapata bár nagyot küzdött, de pont nélkül maradt a listavezetővel szemben.

Két győzelmet követően a tabella első helyén álló Gyulát fogadta a deszki sportcsarnokban a St. Mihály FC a női futsal NB II Keleti csoportjában. Az első félidőben jól tartották magukat

Géczi Bettináék

, és csak a szünet előtt lőtt góljának köszönhetően vezetett a Gyula húsz perc játék után. Már csak négy perc volt hátra a meccsből, azonban igen sűrűre sikeredett a zárás: Baksa Katalin előbb egalizált (2-2), majd a következő egy percben kétszer is betalált a Gyula, de a következő akcióból újabb gól született, így mintegy másfél perce maradt a St. Mihálynak arra, hogy esetlegesen kiegyenlítsen – végül az utolsó percben dőlt el a csata, amelyet a listavezető nyert meg, de a szentmihályiak nagy erőbedobásra késztették ellenfelüket. Ezzel a csapat az ötödik helyen áll, míg a Gyula megerősítette helyét a tabella első helyén. A St. Mihály FC legközelebb február 27-én lép pályára, amikor a Berettyóújfalu vendége lesz Hódi Zsuzsanna együttese.

Női futsal NB II, Keleti csoport, 18. forduló

St. Mihály FC – Gyula 3-5 (1-2)

Deszk, vezette: Gargya Balázs Gábor, Mucsi Zsolt (Zab Sándor)

St. Mihály:

Horváth – Czibere, Baksa, Géczi, Fehér. Csere: Jankulár (kapus), Varga, Redetzky, Börcsök, Seprenyi, Szolga, Puskás.