Labdarúgás: a szombati megyei eredmények + TABELLÁK

Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

labdarugas_mj

Megkezdődtek a hétvégi bajnoki fordulók. Összeállításunkban a szombati eredmények gólszerzőkkel, érdekességekkel.

Online

Szombaton 16 órától folyamatosan frissülő, élő szöveges közvetítést adunk a Budaörs – Szeged 2011-Grosics Akadémia NB II-es és a SZEOL SC – ESMTK NB III-as mérkőzésről. Vasárnap 10 órakor a Pázsit – Mártély megye III-as, 16 órakor a Szőregi RSE – Tiszasziget SE megye I-es derbiről lesz online. Tartsanak velünk!

Továbbra is menetel a megye élvonalában az Algyő, és nem hibázott a Makó sem. A megye II.-ben rangadót nyert a Székkutas a Kiskundorozsma ellen.

A külön nem jelölt mérkőzések kezdési időpontja 15.00.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n vasárnap estig!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB II 9. fordulójában:

Budaörs – Soroksár SC 2-1 (1-0). Gól: Bogáti P. (2), illetve Gohér G.
SZTK-Erima – FC Ajka 2-0 (0-0). Gól: Balázs R., Vólent R.
Vác FC – Gyirmót FC Győr 0-1 (0-0). Gól: Tóth N.
BFC Siófok – Soproni VSE 0-2 (0-1). Gól: Grabant B., Zamostny B.
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Aqvital FC Csákvár 4-1 (1-0). Gól: Kónya M., Papp F., Vajda S., Belényesi M., illetve Oldal T.
Dunaújváros – Szeged 2011-Grosics Akadémia 1-0 (0-0). Gól: Melczer V.
ZTE FC – Szolnoki MÁV FC 1-0 (1-0). Gól: Daru B.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Gyirmót FC Győr 9 6 2 1 15 7 8 20
2. ZTE FC 9 6 1 2 16 6 10 19
3. Mezőkövesd Zsóry 8 5 2 1 13 6 7 17
4. Budaörs 9 5 1 3 17 16 1 16
5. Balmazújváros 9 4 3 2 12 10 2 15
6. SZTK-Erima 9 4 2 3 15 16 -1 14
7. Szolnoki MÁV FC 9 4 1 4 14 11 3 13
8. Dunaújváros 9 4 1 4 10 16 -6 13
9. Szeged-Grosics 9 4 1 4 9 15 -6 13
10. Aqvital FC Csákvár 9 4 0 5 15 17 -2 12
11. Kisvárda 8 3 2 3 14 9 5 11
12. FC Ajka 9 3 2 4 10 10 0 11
13. BFC Siófok 9 3 2 4 10 11 -1 11
14. Soproni VSE 9 2 1 6 9 13 -4 7
15. Soroksár SC 9 1 3 5 7 13 -6 6
16. Vác FC 9 1 0 8 5 15 -10 3

Az NB III Közép csoport 10. fordulójában:

Szekszárdi UFC – FC Dabas 1-6 (0-2). Gól: Ranga M., illetve Zsolnai R. (3), Csák Z. (2), Sorecz Sz.
Szentlőrinc SE – Dunaharaszti MTK 0-2 (0-1). Gól: Rebecsák Sz., Mészáros D.
Pénzügyőr SE – Monori SE 2-2 (2-1). Gól: Gyürki G., Sztrunga Zs., illetve Horváth D., Miholics M.
Bölcskei SE – Komlói Bányász 0-0

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Kozármisleny 8 7 1 0 25 4 21 22
2. Monori SE 10 6 2 2 16 10 6 20
3. Budafok-Újbuda 9 6 0 3 17 11 6 18
4. Komlói Bányász 10 5 1 4 12 9 3 16
5. Dunaharaszti MTK 9 5 1 3 14 14 0 16
6. Pénzügyőr SE 10 4 4 2 15 9 6 16
7. Paksi FC II. 9 4 2 3 17 13 4 14
8. SZEOL SC 8 4 2 2 11 7 4 14
9. Bp. Honvéd II. 9 4 2 3 16 14 2 14
10. FC Dabas 9 3 4 2 21 11 10 13
11. Várfürdő-Gyulai TFC 8 3 4 1 11 9 2 13
12. ESMTK 8 3 1 4 7 9 -2 10
13. Hódmezővásárhely 9 3 0 6 11 19 -8 9
14. Szentlőrinc SE 9 2 2 5 10 14 -4 8
15. Békéscsaba II. 8 2 0 6 8 15 -7 6
16. Bölcskei SE 10 1 2 7 9 26 -17 5
17. Szekszárdi UFC 9 0 0 9 3 29 -26 0

A megyei I. osztály 8. fordulójában:

Tápé ESK – Mórahalom VSE 2-6 (0-5). Gól: Bilics I., Kelemen B., illetve Magyar Gy., K. Tóth Gy. (2-2), Mészáros T., Bokányi R. (ifi 0-3)
Makó FC – Csongrád TSE 2-0 (1-0). Gól: Mátó G., Bartucz M. (ifi 10-0)
Szegedi VSE – Újszentiván SE 3-0 (1-0). Gól: Mácsai D. (2), Varga D.
Algyő SK – Sándorfalva SK 2-1 (1-1). Gól: Vellai Á., Podonyi N., illetve Kántor M. (ifi 9-0)
Mindszent SE – Tiszasziget SE 1-5 (0-2). Gól: Antal S., illetve Drágity D., Kasza F., Kelemen Sz., Gallai G., Laták Á. (ifi 10-2)
Ujszegedi TC – Szentesi Kinizsi SZITE 0-2 (0-1). Gól: Kerepeczki Cs., Kovács N. (ifi 0-1)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő SK 8 7 1 0 27 8 19 22
2. Makó FC 8 6 1 1 23 7 16 19
3. Szeged 2011 B 6 5 1 0 29 1 28 16
4. Szentesi Kinizsi 8 5 0 3 16 11 5 15
5. Ásotthalom TE 7 4 2 1 22 10 12 14
6. Tiszasziget SE 8 4 1 3 26 16 10 13
7. Szegedi VSE 7 4 1 2 18 8 10 13
8. Mórahalom VSE 7 4 1 2 17 7 10 13
9. Sándorfalva SK 7 3 1 3 8 11 -3 10
10. Mindszent SE 7 3 0 4 15 29 -14 9
11. Kisteleki TE 7 2 1 4 11 18 -7 7
12. Csongrád TSE 7 2 0 5 5 13 -8 6
13. Tápé ESK 8 1 3 4 11 23 -12 6
14. Ujszegedi TC 8 2 0 6 9 23 -14 6
15. FK 1899 Szeged 6 1 2 3 5 10 -5 5
16. Szőregi RSE 7 1 0 6 9 31 -22 3
17. Újszentiván SE 8 0 1 7 7 32 -25 1

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentesi Kinizsi 8 8 0 0 42 5 37 24
2. Makó FC 8 7 0 1 45 6 39 21
3. Mindszent SE 6 5 0 1 33 13 20 15
4. Mórahalom VSE 7 5 0 2 27 14 13 15
5. Tiszasziget SE 8 4 1 3 21 32 -11 13
6. Algyő SK 8 4 0 4 29 14 15 12
7. FK 1899 Szeged 6 4 0 2 19 13 6 12
8. Ujszegedi TC 7 3 1 3 20 18 2 10
9. Újszentiván SE 6 3 0 3 32 17 15 9
10. Szeged 2011 B 4 3 0 1 13 7 6 9
11. Ásotthalom TE 6 2 1 3 14 19 -5 7
12. Kisteleki TE 6 2 0 4 10 30 -20 6
13. Sándorfalva SK 7 1 0 6 12 53 -41 3
14. Baks-Tápé 7 0 1 6 10 30 -20 1
15. Szőregi RSE 5 0 0 5 6 30 -24 0
16. Csongrád TSE 7 0 0 7 11 43 -32 0

A megyei II. osztály 7. fordulójában:

Székkutas – Kiskundorozsma 2-1 (1-1). Gól: Kovács F., Kis Á., illetve Ottlik M. (ifi 0-3)
Baktó-Petőfitelep – Móravárosi Kinizsi 1-1 (1-0). Gól: Galiba I., illetve Dongó D.
Zsombó – Tömörkény 1-3 (1-1). Gól: Takács J., illetve Baktai Á. (2), Janó Zs. (ifi 5-3)
Balástya – St. Mihály FC 1-1 (0-0). Gól: Vámos N., illetve Baján Z. (ifi 2-1)
Bordány – Nagymágocs 2-2 (1-2). Gól: Retek F., Német J., illetve Szarvas J., Szepesi J. (ifi 3-3)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Üllés 6 6 0 0 21 5 16 18
2. HFC II. 6 5 0 1 30 8 22 15
3. Kiskundorozsma 7 5 0 2 22 7 15 15
4. Székkutas 7 5 0 2 13 10 3 15
5. Csengele 6 4 1 1 18 13 5 13
6. Apátfalva 6 3 2 1 14 6 8 11
7. Csanytelek 6 2 3 1 10 8 2 9
8. Móravárosi Kinizsi 7 2 2 3 11 15 -4 8
9. Deszk 6 2 1 3 21 16 5 7
10. Balástya 7 2 1 4 14 16 -2 7
11. Nagymágocs 7 2 1 4 9 17 -8 7
12. Tömörkény 7 2 1 4 9 18 -9 7
13. Zsombó 7 2 0 5 11 22 -11 6
14. Bordány 7 1 2 4 7 9 -2 5
15. Baktó-Petőfitelep 7 1 2 4 5 29 -24 5
16. St. Mihály FC 7 0 2 5 6 22 -16 2

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Üllés 6 6 0 0 27 3 24 18
2. Balástya 6 4 1 1 11 7 4 13
3. Csanytelek 5 3 1 1 30 9 21 10
4. Kiskundorozsma 5 3 1 1 23 13 10 10
5. Csengele 5 4 1 0 27 4 23 9(-4)
6. Zsombó 6 2 1 3 16 18 -2 7
7. Bordány 6 2 1 3 11 17 -6 7
8. Nagymágocs 5 1 2 2 9 10 -1 5
9. Tömörkény 5 1 1 3 9 32 -23 4
10. Deszk 3 1 0 2 11 7 4 3
11. Apátfalva 4 1 0 3 7 28 -21 3
12. Székkutas 7 1 0 6 8 33 -25 3
13. St. Mihály FC 5 0 1 4 3 10 -7 1

A megyei III. osztály Homokháti csoport 7. fordulójában:

Balotaszállás – Zákányszék 5-2 (2-1).
Sándorfalva II. – USC Tanárképző 10-1

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csongrád II. 6 6 0 0 31 5 26 18
2. Sándorfalva II. 7 6 0 1 32 10 22 18
3. Balotaszállás 7 6 0 1 23 10 13 18
4. Mórahalom II. 5 4 1 0 25 8 17 13
5. Ruzsa 6 4 1 1 17 7 10 13
6. Bordány II. 6 4 0 2 22 10 12 12
7. Algyő II. 6 4 0 2 16 9 7 12
8. Ásotthalom II. 6 3 1 2 12 17 -5 10
9. Forráskút 6 3 0 3 11 16 -5 9
10. IKV Alsóváros 6 2 0 4 17 18 -1 6
11. Baks 6 2 0 4 10 12 -2 6
12. Röszke 6 1 1 4 10 18 -8 4
13. Pusztamérges 6 1 0 5 11 18 -7 3
14. St. Mihály FC II. 5 1 0 4 6 15 -9 3
15. Zákányszék 7 0 0 7 7 34 -27 0
16. USC Tanárképző 7 0 0 7 7 50 -43 0

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 7. fordulójában:

Fábiánsebestyén – Földeák
Pitvaros – Csanádpalota 8-2
Kiszombor – Deszk II.: a vendégek nem álltak ki (3-0)
Kübekháza – Szegvár 0-0

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Pitvaros 7 5 1 1 25 13 12 16
2. Fábiánsebestyén 6 5 1 0 17 5 12 16
3. Kiszombor 7 5 0 2 42 11 31 15
4. Csongrád III. 6 5 0 1 22 13 9 15
5. Földeák 6 4 1 1 19 10 9 13
6. Makó II. 6 4 0 2 18 8 10 12
7. Mártély 6 3 2 1 14 9 5 11
8. SZVSE II. 6 3 0 3 19 10 9 9
9. FK 1899 Szeged II. 6 3 0 3 17 20 -3 9
10. Pázsit 6 2 2 2 6 7 -1 8
11. Szegvár 7 2 1 4 7 15 -8 7
12. Székkutas II. 6 2 0 4 9 17 -8 6
13. Kübekháza 7 1 2 4 9 27 -18 5
14. Szikáncs 6 1 0 5 7 14 -7 3
15. Csanádpalota 7 1 0 6 10 42 -32 0-(-3)
16. Deszk II. 7 0 0 7 5 25 -20 -3(-3)

A megyei IV. osztály Keleti csoport 5. fordulójában:

Szőreg II. – Móravárosi Kinizsi II. 12-3 (6-1). Gól: Váczi B., Bartos N. (4-4), Tóth Ta. (2), Sajtos Z., Nagy A., illetve Molnár G., Mata Gy., Valkai J.
Maroslele – Gyálarét 2015 2-2
Rock Klub – KEAC 18-0 (10-0). Gól: Nagy Gy. (4), Tranger M., Göttlinger G. (3-3), Oroszi M., Kaprinai Á., Nyírő P. (2-2), Barna K., Kincses B.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Maroslele 5 4 1 0 17 5 12 13
2. Rock Klub 4 2 1 1 23 6 17 7
3. Nagylak 3 2 1 0 14 4 10 7
4. Baktó-Petőfitelep II. 4 2 1 1 16 7 9 7
5. Maros-menti UFC 4 2 1 1 5 8 -3 7
6. Szőreg II. 4 2 0 2 19 13 6 6
7. Földeák U19 3 2 0 1 14 10 4 6
8. Szikáncs II. 4 1 2 1 6 7 -1 5
9. Móraváros II. 4 0 2 2 6 16 -10 2
10. Gyálarét 2015 5 0 1 4 7 25 -18 1
11. KEAC 4 0 0 4 1 27 -26 0
12. Contitech Gumigyár 0 0 0 0 0 0 0 0

A megyei IV. osztály Nyugati csoport 5. fordulójában:

Dóc – Szatymaz 5-1
Ópusztaszer – Baks II.-Pusztaszer 2-3
Csanytelek II. – Öttömös 4-0 (3-0).
Üllés II. – Derekegyház 3-1 (2-0). Gól: Lajkó G. (2), Német Z., illetve Sebők Z.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Dóc 5 5 0 0 25 1 24 15
2. Üllés II. 4 4 0 0 23 3 20 12
3. Szatymaz 5 2 2 1 13 8 5 8
4. Csanytelek II. 5 2 1 2 11 8 3 7
5. Ópusztaszer 5 2 1 2 10 10 0 7
6. Baks II.-Pusztaszer 5 2 1 2 8 12 -4 7
7. Derekegyház 5 2 0 3 9 12 -3 6
8. Öttömös 5 1 1 3 4 15 -11 4
9. Domaszék 3 1 0 2 6 8 -2 3
10. Zsombó II. 4 1 0 3 8 14 -6 3
11. Tömörkény II. 4 1 0 3 4 14 -10 3
12. Eperjes 4 1 0 3 6 22 -16 3
Előző sztori

Jótékonysági félmaratont szervezett az Ökumenikus Segélyszervezet Beregszászon

Következő sztori

Női vízilabda: elvesztette a Csongrád megyei rangadót a Szeged