Labdarúgás: a hétvége összes Csongrád megyei eredménye + TABELLÁK

Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

labdarugas_il

Befejeződtek a hétvégi bajnoki fordulók. Összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálja NB II-től megye III-ig, s a tabellákat is böngészgetheti.

Kiütötte a Gyálarétet a Móravárosi Kinizsi a megye II-ben vasárnap, az Üllés viszont meglepetésre nem bírt a Tömörkénnyel. A tabellát magabiztos előnnyel vezeti a Szőreg, miként a megye I-ben is komoly fórra tett szert a Hódmezővásárhely.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n vasárnap estig!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB II 18. fordulójában:

Soproni VSE-GYSEV – Békéscsabai Előre 1912 FC 0-2 (0-0). Gól: Kószó B., Balázs R.

Ceglédi VSE – Szeged 2011-Grosics Akadémia 0-1 (0-1). Gól: Germán T.
Soroksár SC – FGSZ Siófok 1-1 (0-1). Gól: Szenes B., illetve Ivancsics G.
ZTE FC – SZTK-Erima 1-1 (1-0). Gól: Délczeg G., illetve Hevesi-Tóth T.
Vasas FC – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-0 (0-0). Gól: Kenesei K., Ádám M.
Aqvital FC Csákvár – Szolnoki MÁV FC 2-1 (2-0). Gól: Horváth R. (2), illetve Galambos Á.
Mezőkövesd Zsóry FC – Kaposvári Rákóczi FC 3-0 (1-0). Gól: Molnár G., Máté J., Bajzát P.

Gyirmót FC Győr – FC Ajka 1-0 (1-0). Gól: Oross M.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Vasas FC 18 12 1 5 37 19 18 37
2. Mezőkövesd Zsóry 18 10 6 2 36 17 19 36
3. Gyirmót Győr 18 10 6 2 30 15 15 36
4. Békéscsaba 18 11 2 5 24 17 7 35
5. Szolnoki MÁV 18 9 5 4 34 28 6 32
6. Szeged 2011 18 8 3 7 21 20 1 27
7. SZTK-Erima 18 6 7 5 16 17 -1 25
8. Soproni VSE 18 6 6 6 28 30 -2 24
9. Soroksár SC 18 6 5 7 21 23 -2 23
10. Zalaegerszeg 18 5 8 5 24 25 -1 23
11. FC Ajka 18 4 6 8 26 28 -2 18
12. Aqvital Csákvár 18 4 6 8 25 30 -5 18
13. Kaposvári Rákóczi 18 4 4 10 18 27 -9 16
14. FGSZ Siófok 18 2 9 7 24 34 -10 15
15. Ceglédi VSE 18 2 8 8 20 29 -9 14
16. Balmazújváros 18 2 4 12 20 43 -23 10

A 19. forduló műsora: Március 14. (szombat) 14.30: BFC Siófok – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő, FC Ajka – Vasas FC, Békéscsaba 1912 Előre – Mezőkövesd Zsóry FC, Szolnoki MÁV FC – Soproni VSE-GYSEV, SZTK-Erima – Aqvital FC Csákvár, Szeged 2011-Grosics Akadémia – ZTE FC, Soroksár SC – Ceglédi VSE. 16.30: Kaposvári Rákóczi FC – Gyirmót FC Győr.

Az NB III Közép csoport 17. fordulójában:

Vác FC – SZEOL SC 1-1 (0-1). Gól: Zsolnai R., illetve Beretka P.
Kozármisleny – Orosháza FC 6-0 (0-0). Gól: Gajág G., Beke P., Lauer N., Lantos L., Nagy M., Makra Zs. (öngól)
Bajai Labdarúgó SE – Várfürdő-Gyulai Termál FC 1-2 (1-1). Gól: Turi I., illetve Pászka L., Nagy G.
Tolle UFC Szekszárd – Bölcskei SE 4-5 (3-0). Gól: Deli D. (2), Pap M., Kvanduk J., illetve Tóth J. (3), Miskovicz R., Ledneczki G.
Szentlőrinc SE – Dunaharaszti MTK 0-0
REAC – Maglódi TC 1-0 (0-0). Gól: Csiszár R.

FC Dabas – Monori SE 1-5 (1-2). Gól: Takács K., illetve Szabó V. (2), Csepregi R., Wágner R., Benke B.
ESMTK – Videoton FC II. 0-0

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Vác FC 17 11 4 2 37 16 21 37
2. Kozármisleny 17 9 4 4 43 16 27 31
3. Monori SE 17 8 4 5 32 21 11 28
4. FC Dabas 17 8 4 5 32 23 9 28
5. Bölcskei SE 17 8 2 7 32 25 7 26
6. REAC 17 6 8 3 26 21 5 26
7. ESMTK 17 7 4 6 21 19 2 25
8. Videoton II. 17 7 3 7 26 21 5 24
9. Dunaharaszti MTK 17 6 6 5 21 20 1 24
10. SZEOL SC 17 7 2 8 22 20 2 23
11. Várfürdő-Gyulai TFC 17 6 5 6 21 30 -9 23
12. Tolle UFC Szekszárd 17 6 4 7 23 25 -2 22
13. Szentlőrinc SE 17 5 6 6 24 29 -5 21
14. Orosháza FC 17 5 4 8 17 29 -12 19
15. Bajai LSE 17 2 3 12 12 50 -38 9
16. Maglódi TC 17 1 5 11 13 37 -24 8

A 18. forduló műsora: Március 14. (szombat) 14.30: Várfürdő-Gyulai Termál FC – Szekszárdi UFC, Monori SE – Bajai LSE, Maglódi TC – FC Dabas, Orosháza FC – REAC, Dunaharaszti MTK – Kozármisleny, SZEOL SC – Szentlőrinc SE, ESMTK – Vác FC, Bölcskei Se – Videoton FC II.

A megyei I. osztály 17. fordulójában:

Algyő SK – Mórahalom VSE 1-2 (0-1). Gól: Pénzváltó B., illetve Udvari Sz. (2) (ifi 2-3)
Tápé ESK – Mindszent SE 3-1 (2-1). Gól: Fülöp T., S. Glendza, Cseh D., illetve Szecskó T. (ifi 2-0)
Csongrád TSE – Ásotthalom TE 4-0 (1-0). Gól: Bánfi T., Nagy Á., Maszlag T., Papp Z. (ifi 5-0)
Makó FC – Hódmezővásárhelyi FC 0-2 (0-0). Gól: S. Dordevic, Z. Maravic (ifi 1-1)
Szentesi Kinizsi TE – Sándorfalva SK 1-3 (0-2). Gól: Hidas J., illetve V. Guberinic (2), Mucsi M. (ifi 4-2)
Rosmarin Zrt. Mártély – Kisteleki TE 2-2 (2-2). Gól: Kovács Á., Czibere K., illetve Bárkányi B., Bosánszki M. (Hódmezővásárhelyen) (ifi halasztva)
Tiszasziget SE – Ujszegedi TC 2-1 (2-1). Gól: Bernát P. (2), illetve Mészáros Z. (Kiskundorozsmán) (ifi halasztva)
FK 1899 Szeged – Szegedi VSE 5-0 (0-0). Gól: Mihalkó D. (2), Boldizsár B., Szőcs T., Vékes M. (ifi 3-1)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Hódmezővásárhely 17 14 3 0 53 13 40 45
2. Tápé 17 12 2 3 49 15 34 38
3. FK 1899 Szeged 17 11 5 1 35 15 20 38
4. Mórahalom 17 12 0 5 42 25 17 36
5. Sándorfalva 17 9 2 6 36 22 14 29
6. Ujszegedi TC 17 8 5 4 33 25 8 29
7. Tiszasziget 17 8 2 7 36 31 5 26
8. Algyő 17 6 6 5 32 17 15 24
9. Csongrád 17 5 9 3 35 25 10 24
10. Makó 17 5 5 7 24 24 0 20
11. Mindszent 17 5 3 9 21 37 -16 18
12. Ásotthalom 17 4 5 8 38 37 1 17
13. Rosmarin Mártély 17 4 1 12 19 41 -22 13
14. Szentesi Kinizsi 17 2 4 11 14 45 -31 10
15. Szegedi VSE 17 1 4 12 15 52 -37 7
16. Kistelek 17 1 2 14 11 69 -58 5

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Hódmezővásárhely 17 14 1 2 94 13 81 43
2. Szegedi VSE 17 14 1 2 76 19 57 43
3. FK 1899 Szeged 17 12 1 4 59 29 30 37
4. Szentesi Kinizsi 17 10 3 4 50 29 21 33
5. Tiszasziget 16 10 1 5 64 29 35 31
6. Algyő 17 10 1 6 52 32 20 30(-1)
7. Mórahalom 17 9 2 6 50 31 19 29
8. Makó 17 7 3 7 32 39 -7 24
9. Mindszent 17 7 1 9 43 66 -23 22
10. Mártély 16 6 3 7 39 37 2 21
11. Ujszegedi TC 15 6 2 7 24 36 -12 20
12. Csongrád 17 4 3 10 36 61 -25 15
13. Kistelek 16 3 3 10 26 54 -28 12
14. Tápé-Csanytelek 16 3 3 10 29 81 -52 12
15. Sándorfalva 17 3 0 14 37 67 -30 8(-1)
16. Ásotthalom 17 1 0 16 12 100 -88 3

A 18. forduló műsora: Március 14. (szombat) 14.30: Mindszent SE – Tiszasziget SE, Mórahalom VSE – FK 1899 Szeged, Hódmezővásárhelyi FC – Algyő SK, Ujszegedi TC – Ásotthalom TE, Sándorfalva SK – Tápé ESK, Kisteleki TE – Szentesi Kinizsi TE, Csongrád TSE – Makó FC, Szegedi VSE – Rosmarin Zrt. Mártély.

A megyei II. osztály 16. fordulójában:

Székkutas – Balástya 1-3 (0-1). Gól: Balogh L., illetve Papp D., Szűcs J., Kocsis B. (ifi 7-0)
Zsombó – Szőreg 2-6
Újszentiván – Apátfalva 2-1. Gól: Horváth-Harmat G., Illés, illetve Szalkai (ifi Újszentiván – Szentes UFC 0-0)
Kiskundorozsma – Bordány 4-1 (2-1). Gól: Géczi T., Orosházi D., Markó T., Csányi T., illetve Zádori D. (ifi Szeged 2011 – Bordány 12-0)

Móravárosi Kinizsi – L-IT-SZEAC Gyálarét 5-1. Gól: Szeri L. (2), Magyar B., Makra G., Annus Á., illetve Szántó D. (Algyőn)
Üllés – Tömörkény 0-0 (ifi 16-0)
Nagymágocs – Deszk 2-1 (1-0). Gól: Szepesi J. (2), illetve M. Kopunovic (ifi 2-3)
Csengele – St. Mihály FC 1-1 (0-1). Gól: Csige T., illetve Mangó F. (ifi halasztva) (Kiskundorozsmán)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szőreg 16 12 1 3 47 15 32 37
2. Székkutas 16 10 2 4 40 22 18 32
3. Nagymágocs 16 10 2 4 40 25 15 32
4. Üllés 16 9 3 4 39 24 15 30
5. Bordány 16 9 2 5 37 23 14 29
6. St. Mihály FC 16 8 3 5 32 24 8 27
7. Kiskundorozsma 16 8 2 6 30 23 7 26
8. Balástya 16 7 4 5 32 29 3 25
9. Csengele 16 7 2 7 27 32 -5 23
10. Újszentiván 16 6 2 8 26 28 -2 20
11. Tömörkény 16 5 5 6 27 27 0 20
12. Móravárosi Kinizsi 16 5 4 7 33 41 -8 19
13. Deszk 16 5 3 8 37 31 6 18
14. Apátfalva 16 4 2 10 14 20 -6 14
15. Zsombó 16 2 0 14 27 72 -45 6
16. Gyálarét 16 1 3 12 18 70 -52 3(-3)

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szeged 2011-Dorozsma 15 14 1 0 94 11 83 43
2. Csengele 14 13 1 0 53 11 42 40
3. Deszk 15 10 2 3 64 34 30 32
4. Balástya 15 9 1 5 55 33 22 28
5. Üllés 15 8 4 3 64 24 40 28
6. Szőreg 14 7 3 4 50 41 9 24
7. Szentes UFC 15 6 1 8 34 40 -6 19
8. Újszentiván 15 5 3 7 38 50 -12 18
9. Tömörkény 15 5 2 8 35 67 -32 17
10. Székkutas 15 6 1 8 40 37 3 18(-1)
11. Bordány 15 4 3 8 35 68 -33 15
12. Nagymágocs 15 3 1 11 27 61 -34 10
13. Zsombó 14 3 1 10 30 78 -48 10
14. St. Mihály FC 14 1 2 11 20 63 -43 5
15. Gyálarét 14 3 0 11 24 45 -21 1(-8)
16. Móravárosi Kinizsi 0 0

A 17. forduló műsora: Március 14. (szombat) 14.30: Apátfalva – Móravárosi Kinizsi, Tömörkény – Újszentiván, Deszk – Üllés, St. Mihály FC – Nagymágocs, Kiskundorozsma – Székkutas, L-IT-SZEAC – Bordány, Csengele – Szőreg, Zsombó – Balástya.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 16. fordulójában:

Kübekháza – Zákányszék 2-2 (0-1). Gól: Takács L., Kövesi Sz., illetve Kovács T. D., Mityók K.
Röszke – Kistelek II. 7-2 (2-1). Gól: Hoffmann Zs. (2), Tanács A. (2), Csehó B., Kávai P., Fődi Zs., illetve Fekete L. (2)
Deszk II.-Ferencszállás – Balotaszállás 0-5 (0-3). Gól: Turu J., Erdélyi M., Tóth Szeles T., Lajkó Z., Teleki Cs.
Sándorfalva II. – Mórahalom II. 3-2 (2-1). Gól: Kiss P. (2), Landler P., illetve Gercsó D., Szekeres A.

Csongrád III. – Bordány II. 4-2 (3-1). Gól: Szabó R. (3), Hegedűs Z., illetve Farkas Gy., Tanács G.
Forráskút – Algyő II. 1-4 (1-3). Gól: Ocskó R., illetve A. M. Ribeiro, Csapó K., Salamon R., Salamon N.
Ruzsa – Csanytelek 0-3 (0-3).
Pusztamérges – Baks 0-4

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 16 13 2 1 61 25 36 41
2. Baks 16 12 2 2 52 17 35 38
3. Csanytelek 16 10 4 2 45 21 24 34
4. Röszke 16 10 2 4 47 27 20 32
5. Balotaszállás 16 10 2 4 47 29 18 32
6. Algyő II. 16 8 2 6 42 28 14 26
7. Csongrád III. 16 8 1 7 37 43 -6 25
8. Mórahalom II. 16 7 2 7 34 34 0 23
9. Bordány II. 16 7 2 7 28 32 -4 23
10. Ruzsa 16 6 3 7 35 32 3 21
11. Kistelek II. 16 6 3 7 36 40 -4 21
12. Kübekháza 16 6 3 7 20 23 -3 21
13. Zákányszék 16 5 1 10 25 47 -22 16
14. Forráskút 16 2 1 13 21 50 -29 7
15. Pusztamérges 16 1 1 14 20 57 -37 4
16. Ferencszállás 16 0 3 13 16 61 -45 2(-1)

A 17. forduló műsora: Március 14. (szombat) 11.00: Bordány II. – Forráskút. 14.30: Balotaszállás – Sándorfalva II., Kistelek II. – Deszk II.-Ferencszállás, Zákányszék – Röszke, Baks – Csongrád III., Mórahalom II. – Ruzsa, Algyő II. – Kübekháza. Március 15. (vasárnap) 14.30: Csanytelek – Pusztamérges.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 16. fordulójában:

Kiszombor – FK 1899 Szeged II. 1-1 (1-1). Gól: Tézsla K., illetve Szalai N.
Fábiánsebestyén – Földeák 8-0 (4-0). Gól: Felföldi R. (2), Juhász E., Horváth A., Györgyi Á., Molnár I., Bihari G., Mondrucz Á.
Makó II. – Pázsit 3-0

Pitvaros – SZVSE II.
Derekegyház – Csanádpalota 1-6
Baktó-Petőfitelep – Székkutas II. 4-2 (1-2). Gól: Ifj. Major L., Szentmártoni Cs. (2-2), illetve Kovács R., Godó Á.
Csongrád II. – HFC II. 3-3 (2-2). Gól: Deli J. (3), illetve Bertók G. (2), Juhász S.
Az USC Tanárképző Szeged szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Baktó-Petőfitelep 15 13 1 1 69 14 55 40
2. HFC II. 15 9 4 2 57 20 37 31
3. Fábiánsebestyén 15 9 3 3 57 26 31 30
4. Makó II. 15 9 3 3 42 21 21 30
5. Pázsit 15 9 0 6 31 22 9 27
6. Csongrád II. 15 7 5 3 47 20 27 26
7. Kiszombor 15 7 2 6 47 26 21 23
8. Csanádpalota 15 7 0 8 38 50 -12 21
9. FK 1899 Szeged II. 15 5 4 6 25 21 4 19
10. Földeák 15 5 4 6 39 39 0 19
11. Pitvaros 14 5 1 8 32 40 -8 16
12. SZVSE II. 14 4 3 7 24 26 -2 15
13. Székkutas II. 15 4 2 9 34 46 -12 14
14. Derekegyház 15 2 0 13 14 111 -97 6
15. USC Tanárképző 14 0 0 14 12 86 -74 -1(-1)

A 17. forduló műsora: Március 14. (szombat) 14.30: Földeák – Derekegyház, Székkutas II. – Csongrád II., Csanádpalota – Baktó-Petőfitelep. 17.00: HFC II. – Makó II. 19.00: FK 1899 Szeged II. – Fábiánsebestyén. Március 15. (vasárnap) 10.00: Pázsit – Pitvaros. 14.30: SZVSE II. – USC Tanárképző. A Kiszombor szabadnapos.

Előző sztori

Szegedre érkezik a máriapócsi Szűz Mária kegykép

Következő sztori

Hétfői programajánló: Frankofónia, Középiskolások hete, Hazajáró