Vízilabda: nem kímélték a KÓPÉ-t a szegedi csajok

2014. november 8., szombat
kope_szvne_14_10_11_mj

Második győzelmét aratta a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem női vízilabdacsapata a bajnokságban, Barna Tamás tanítványai a KÓPÉ UVSE együttesét verték 14 góllal Margitszigeten.

Lengyel Anett

is betalált, majd Somhegyi duplázott. (1-5) Bár a negyed vége előtt Gazdag Erika még tudott szépíteni, a vendégek összességében mégis jelentős előnnyel várhatták a folytatást. (2-5) A második felvonásban a Szeged ismét növelni tudta a differenciát (3-8), ahogyan a harmadik periódusban is (3-12). Az utolsó 8 perc így már jószerével annak a jegyében telt, mennyit tud javítani gólarányán

Barna Tamás

együttese, amely végül a hat találatig jutó Somhegyi vezetésével 1-6-ra gázolta le ellenfelét a záró negyedben. Kiütéses sikerével a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem csapata pontszámban beérte a táblázaton az ötödik helyezett, délután az UVSE-Centrál ellen vízbe szálló ZF-Egert.