Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK, VIDEÓK

Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

labdarugas_ilBefejeződtek a hétvégi bajnoki fordulók. Összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálja NB III-tól megye III-ig, s a tabellákat is böngészgetheti.






A vendégcsapatok napja volt a vasárnap a megye I-ben: a Hódmezővásárhely Nagymágocson gázolt, míg a Csanádpalota Kisteleken érvényesítette a papírformát. A tabellát immár egyedüli százszázalékos csapatként a Tisza Volán vezeti, s a második helyre a HFC léphet fel, ha jogerősen megkapja a Csanádpalota elleni meccset 3-0-lal.

Az NB III Közép csoportban soroksári vereségével második helyen zárta ezt a játéknapot a Szeged 2011-Grosics Akadémia.

Ismét teljes áttekintést nyújtunk olvasóinknak a történésekről. A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB III Közép csoport 5. fordulójában:

Szeged 2011-Grosics Akadémia – Soroksár SC 1-4 (0-2). Gól: Germán T., illetve Kocsis F., Lovrencsics B., Nyilas E., Lisztes K.
Maglódi TC – Tolle UFC Szekszárd 3-3 (2-0). Gól: Rábold R., Pintér A., Weisz T., illetve Deli D. (3)
Rákosmente KSK – Videoton FC II. 3-3 (2-1). Gól: Mohácsik G. (2), Kocsis D., illetve L. Silva, Kiprich D., Elek B.
Orosháza FC – Várfürdő-Gyulai Termál FC 1-2 (0-1). Gól: Baranyai B., illetve C. Dragan, Zádori S.
Monori SE – Bölcskei SE 2-2 (1-1). Gól: Csikós F., Horváth D., illetve Eisenberger T. (2)

ESMTK – Bajai Labdarúgó SE 5-1 (2-0). Gól: Fekete L., Turcsik T. (öngól), Zimon G., Kőbányai L., Vojtekovszki Á., illetve
Dunaharaszti MTK – FC Dabas 3-0 (1-0). Gól: Kiss G., Dabasi K., Miholics M.
Komlói Bányász SK – Budapest Honvéd-MFA 1-5 (1-4). Gól: Kalmár G., illetve Prosser D. és Bobál G. (2-2), Csábi M.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Soroksár SC 5 4 0 1 14 4 10 12
2. Szeged 2011-GA 5 3 1 1 12 6 6 10
3. Várfürdő-Gyulai TFC 5 3 1 1 9 5 4 10
4. Budapest Honvéd-MFA 5 3 0 2 13 10 3 9
5. Tolle UFC Szekszárd 5 2 3 0 10 5 5 9
6. Dunaharaszti MTK 5 2 2 1 6 3 3 8
7. Videoton FC II. 5 2 2 1 11 9 2 8
8. Monori SE 4 2 1 1 6 6 0 7
9. Maglódi TC 5 2 1 2 8 10 -2 7
10. Orosháza FC 5 2 0 3 7 9 -2 6
11. Rákosmente KSK 5 1 3 1 9 8 1 6
12. Bölcskei SE 5 1 2 2 10 10 0 5
13. ESMTK 5 1 1 3 8 14 -6 4
14. FC Dabas 4 1 0 3 5 9 -4 3
15. Bajai LSE 5 1 0 4 4 12 -8 3
16. Komlói Bányász 5 0 1 4 3 15 -12 1

A 6. forduló műsora: Szeptember 21. (szombat) 16.00: Várfürdő-Gyulai Termál FC – ESMTK, Bajai Labdarúgó SE – Rákosmente KSK, Videoton FC II. – Maglódi TC, Tolle UFC Szekszárd – Szeged 2011-Grosics Akadémia, Soroksár SC – Komlói Bányász SK. Szeptember 22. (vasárnap) 16.00: Dunaharaszti MTK – Monori SE, FC Dabas – Orosháza FC, Budapest Honvéd-MFA – Bölcskei SE.

A Szertár Sportbolt megyei I. osztály 5. fordulójában:

Tisza Volán SC Szeged – Tápé ESK 3-0 (1-0). Gól: Faragó B., Beretka P., Tóth A.
Algyő SK – Ujszegedi TC 1-0 (0-0). Gól: Hadár A. (ifi 9-1)
Makó FC – Sándorfalva SK 2-1 (0-0). Gól: Bány T., Kalász Z., illetve Gémes B.
Ásotthalom TE – Csongrád TSE 1-0 (0-0). GHól: Kiszner A. (ifi 3-2)
Szentesi Kinizsi – Mórahalom VSE 2-4 (1-4). Gól: Kovács N., Polyák Cs., illetve Szőke P. és Szabó D. (2-2) (ifi 6-0)
FK 1899 Szeged – Szegedi VSE 1-1 (0-1). Gól: Heredea M., illetve Hegyesi Zs. (ifi halasztva)

Nagymágocs SE – Hódmezővásárhelyi FC 0-6 (0-1). Gól: Hatvani J. (4), Nagy A., Huszka M. (ifi 0-19)
Kistelek TE – Csanádpalota FC 0-2 (0-0). Gól: F-A. Negru (2) (ifi 5-2)

A SZEGEDma TV videó-összefoglalója a Kistelek – Csanádpalota meccsről!

A SZEGEDma TV videó-összefoglalója az FK 1899 Szeged – Szegedi VSE meccsről!

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Tisza Volán Szeged 5 5 0 0 14 1 13 15
2. Ujszegedi TC 5 4 0 1 18 4 14 12
3. Tápé 5 4 0 1 10 5 5 12
4. Hódmezővásárhely 5 3 2 0 12 2 10 11
5. Csanádpalota 5 3 1 1 12 6 6 10
6. Algyő 5 3 0 2 7 5 2 9
7. Makó 5 2 2 1 5 5 0 8
8. Szegedi VSE 5 2 1 2 9 6 3 7
9. Mórahalom 5 2 1 2 9 7 2 7
10. Ásotthalom 5 2 1 2 3 6 -3 7
11. FK 1899 Szeged 5 1 2 2 5 8 -3 5
12. Kistelek 5 1 0 4 4 10 -6 3
13. Csongrád 5 1 0 4 4 11 -7 3
14. Szentesi Kinizsi 5 1 0 4 5 14 -9 3
15. Sándorfalva 5 0 1 4 4 9 -5 1
16. Nagymágocs 5 0 1 4 2 24 -22 1

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Hódmezővásárhely 5 4 1 0 36 4 32 13
2. Kistelek 5 3 1 1 41 11 30 10
3. Algyő 4 3 0 1 28 6 22 9
4. Sándorfalva 3 3 0 0 16 3 13 9
5. Ásotthalom 3 3 0 0 11 3 8 9
6. Szentesi Kinizsi 3 2 0 1 15 2 13 6
7. Csanádpalota 5 2 0 3 15 18 -3 6
8. Nagymágocs 4 1 1 2 4 31 -27 4
9. Mórahalom 5 1 0 4 3 17 -14 3
10. FK 1899 Szeged 2 0 1 1 4 5 -1 1
11. Csongrád 3 0 1 2 5 7 -2 1
12. Szegedi VSE 3 0 1 2 3 39 -36 1
13. Ujszegedi TC 5 0 0 5 5 40 -35 0

A 6. forduló műsora: Szeptember 21. (szombat) 14.00: Szegedi VSE – Tisza Volán SC Szeged. 16.00: Tápé ESK – Makó FC, Csanádpalota FC – Szentesi Kinizsi TE, Mórahalom VSE – Nagymágocs SE, Ujszegedi TC – FK 1899 Szeged. Szeptember 22. (vasárnap) 16.00: Sándorfalva SK – Csongrád TSE, Hódmezővásárhelyi FC – Algyő SK, Kisteleki TE – Ásotthalom TE.

A Szertár Sportbolt megyei II. osztály 5. fordulójában:

USC Tanárképző – Makó II. 1-7 (0-3). Gól: Kószó T., illetve Budai R. (3), Kovács A. (2), Farkas D., Kerekes R.
Rosmarin Zrt. Mártély – Bordány 1-2 (0-1). Gól: Tódor D., illetve Sibán T. (öngól), Lippai P. (ifi 8-0)
Kiskundorozsma – Székkutas 1-1 (1-1). Gól: Mészáros A., illetve Balogh L. (ifi Szentesi Junior FC – Székkutas halasztva)
Deszk – Mindszent 0-2 (0-1). Gól: Galambosi D., Tóth Cs. (ifi 4-1)
Zsombó – Tömörkény 0-1 (0-0). Gól: Kasza G. (ifi 3-7)

Csengele – Gyálarét 1-0 (0-0). Gól: Wenner B. (ifi 2-1)
Szőreg – Tiszasziget 1-7 (0-3). Gól: Mityók G., illetve Csőke M. (3), Bódi T. (2), Drágity D., Illés T. (ifi 2-4)
Csanytelek – Üllés 1-1 (1-1). Gól: Kósa D., Kormos A. (ifi 4-0)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Mindszent 5 5 0 0 18 2 16 15
2. Bordány 5 3 2 0 7 3 4 11
3. Székkutas 5 3 1 1 13 8 5 10
4. Tömörkény 5 3 1 1 4 3 1 10
5. Tiszasziget 5 3 0 2 17 6 11 9
6. Csanytelek 5 2 2 1 12 6 6 8
7. Kiskundorozsma 5 2 2 1 11 5 6 8
8. Rosmarin Mártély 5 2 1 2 14 5 9 7
9. Makó II. 5 2 0 3 11 8 3 6
10. Zsombó 5 2 0 3 7 13 -6 6
11. Csengele 5 2 0 3 6 12 -6 6
12. Üllés 5 1 3 1 5 5 0 6
13. Deszk 4 1 1 2 6 6 0 4
14. Szőreg 5 1 1 3 2 15 -13 4
15. Gyálarét 5 0 0 5 5 16 -11 0
16. USC Tanárképző 4 0 0 4 2 27 -25 0

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Rosmarin Mártély 4 4 0 0 23 7 16 12
2. Mindszent 5 4 0 1 20 8 12 12
3. Deszk 4 3 1 0 20 5 15 10
4. Csanytelek 4 2 1 1 12 9 3 7
5. Makó II. 4 2 1 1 11 8 3 7
6. Csengele 4 2 1 1 12 11 1 7
7. Tiszasziget 3 2 0 1 10 10 0 6
8. Bordány 5 2 0 3 12 24 -12 6
9. Tömörkény 5 1 2 2 13 13 0 5
10. Üllés 3 1 1 1 6 5 1 4
11. Székkutas 4 1 1 2 12 18 -6 4
12. Zsombó 5 1 1 3 12 23 -11 4
13. Gyálarét 4 1 0 3 11 11 0 3
14. Szentesi Junior FC 3 0 1 2 3 10 -7 1
15. Szőreg 5 0 0 5 8 23 -15 0

A 6. forduló műsora: Szeptember 21. (szombat) 11.00: USC Tanárképző – Tömörkény. 16.00: Székkutas – Rosmarin Zrt. Mártély, Tiszasziget – Csengele, Gyálarét – Deszk, Mindszent – Csanytelek. Szeptember 22. (vasárnap) 16.00: Üllés – Kiskundorozsma, Bordány – Makó II., Szőreg – Zsombó.

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Homokháti csoport 4. fordulójában:

Balotaszállás – Röszke 2-1 (1-0). Gól: Nádasdi D., Csernák R., illetve Hoffmann Zs.
Zákányszék – Bordány II. 1-0 (0-0). Gól: Farkas Cs.

Öttömös – Pusztamérges 0-2 (0-0). Gól: Sári T., Kispál I.
Domaszék – Sándorfalva II. 3-12 (2-3). Gól: Csara F. (2), Varga Zs., illetve Landler P. (3), Kurucsai A. és Tóth S. (2), Péter A., Kiss P., Kanász-Nagy G., Mórocz Zs., Táborosi A.
Mórahalom II. – Szatymaz 4-1 (3-1). Gól: Szekeres An., Szekeres At., Csiszár R., Tombácz G., illetve Kakuszi Á.
Forráskút – Ruzsa 1-6 (0-1). Gól: Süli P., illetve Szilágyi J. (2), Varga R., Csonka B., Masa R., Jáger D.
A Csongrád III. szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 4 3 1 0 22 7 15 10
2. Pusztamérges 3 3 0 0 9 2 7 9
3. Zákányszék 3 3 0 0 7 1 6 9
4. Balotaszállás 4 2 1 1 8 6 2 7
5. Forráskút 4 2 1 1 9 9 0 7
6. Ruzsa 3 2 0 1 12 5 7 6
7. Csongrád III. 3 1 1 1 6 5 1 4
8. Mórahalom II. 3 1 1 1 8 10 -2 4
9. Bordány II. 3 1 0 2 5 7 -2 3
10. Röszke 3 0 1 2 4 7 -3 1
11. Öttömös 3 0 0 3 1 9 -8 0
12. Szatymaz 3 0 0 3 4 13 -9 0
13. Domaszék 3 0 0 3 5 19 -14 0

Az 5. forduló műsora: Szeptember 21. (szombat) 16.00: Sándorfalva II. – Balotaszállás, Röszke – Zákányszék, Bordány II. – Öttömös. Szeptember 22. (vasárnap) 16.00: Szatymaz – Domaszék, Pusztamérges – Csongrád III., Ruzsa – Mórahalom II. A Forráskút szabadnapos lesz.

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Szegedi csoport 4. fordulójában:

Kiskundorozsma II. – SZVSE II. 0-1 (0-0). Gól: Balogh L.
FK 1899 Szeged II. – KEAC 11-0 (5-0). Gól: Holecska N. (5), Gaál M. (2), Mahler F., Péntek Zs., Vozár J., Kocsis-Savanya K.
IKV Alsóváros – Újszentiván: elmaradt, a hazaiak nem álltak ki

Zsombó II. – Pázsit 1-2 (1-1). Gól: Németh T., illetve Ördögh M., Molnár L.
Baktó-Petőfitelep – UTC II. 5-6 (3-4). Gól: Major L. (4), Paszternák Z., illetve Erhardt Sz. (2), Kiefer G., Bilics I., Kozma I., Farkas A.
St. Mihály FC – Rock Klub FC 9-1 (3-1). Gól: Ács S. (3), Baján Z. (2), Nagypál Z., Laska S., Szalma I., Tóth Z., illetve Nagy Gy.
Az Algyő II. szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. St. Mihály FC 4 3 1 0 26 6 20 10
2. Pázsit 4 3 1 0 16 6 10 10
3. Újszentiván 3 3 0 0 18 1 17 9
4. Algyő II. 3 2 1 0 17 1 16 7
5. FK 1899 Szeged II. 4 2 0 2 17 6 11 6
6. Zsombó II. 4 2 0 2 24 14 10 6
7. Baktó-Petőfitelep 4 2 0 2 20 15 5 6
8. Ujszegedi TC II. 3 2 0 1 10 12 -2 6
9. Szegedi VSE II. 4 1 0 3 2 13 -11 3
10. Kiskundorozsma II. 3 0 1 2 0 8 -8 1
11. IKV Alsóváros 1 0 0 1 1 13 -12 0
12. Rock Klub 3 0 0 3 4 17 -13 0
13. KEAC 4 0 0 4 6 49 -43 0

Az 5. forduló műsora: Szeptember 21. (szombat) 10.00: Rock Klub FC – Baktó-Petőfitelep. 16.00: Újszentiván – Algyő II. Szeptember 22. (vasárnap) 10.00: Pázsit – FK 1899 Szeged II., KEAC – Kiskundorozsma II. 16.00: SZVSE II. – IKV Alsóváros, UTC II. – Zsombó II. A St. Mihály FC szabadnapos lesz.

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Termál csoport 4. fordulójában:

Csanytelek II. – Balástya 2-6 (0-1). Gól: Bátki D., Urbáncsik J., illetve Kordás N. (3), Tóth T., Szűcs J., Batancs Zs.
Kistelek II. – Hódmezővásárhelyi FC II. 1-0 (1-0). Gól: Révész R.
Pusztaszer – Baks 3-4 (2-3). Gól: Gyapjas S. (2), Kasper M., illetve Szőke Cs. (2), Péli R., Bereczki L.

Szegvár – Csongrád II. 3-4 (0-1). Gól: Piti J. (3), illetve Ormándi J. (2), Deli J., Tanács P.
Fábiánsebestyén – Székkutas II. 2-3 (1-2). Gól: Györgyi Cs., Györgyi Á., illetve Forrai S., Szabó L., Török R.
A Dóc és a Derekegyház szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csongrád II. 4 4 0 0 16 8 8 12
2. Baks 4 3 1 0 15 9 6 10
3. Kistelek II. 3 2 1 0 6 4 2 7
4. Székkutas II. 3 2 0 1 6 5 1 6
5. Balástya 4 1 1 2 11 9 2 4
6. HFC II. 3 1 1 1 6 6 0 4
7. Pusztaszer 4 1 0 3 14 12 2 3
8. Szegvár 3 1 0 2 7 10 -3 3
9. Derekegyház 3 1 0 2 7 11 -4 3
10. Dóc 3 1 0 2 7 14 -7 3
11. Fábiánsebestyén 3 0 2 1 7 8 -1 2
12. Csanytelek II. 3 0 0 3 6 12 -6 0
13. Ópusztaszer 0

Az 5. forduló műsora: Szeptember 21. (szombat) 16.00: HFC II. – Csanytelek II., Baks – Szegvár, Csongrád II. – Derekegyház. Szeptember 22. (vasárnap) 16.00: Székkutas II. – Kistelek II., Balástya – Dóc. A Pusztaszer és a Fábiánsebestyén szabadnapos lesz.

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 4. fordulójában:

St. Mihály FC II. – Pitvaros 3-5 (1-2). Gól: Gémes M., Bánvölgyi P., Deák T., illetve Tóth S. (3), Zsoldi Gy., Cződör L.
Apátfalva – Maros-menti UFC 6-0 (3-0). Gól: Kóródi M. (4), Langó N., Szabó N.
Maroslele – Fábiánsebestyén II. 2-4 (0-2). Gól: Szabó L., Kővágó B., illetve Felföldi L. (2), Simon G., Bihari G.
Kiszombor – Kübekháza 2-0 (2-0). Gól: Baranyi A., Csizmadia K.
Móravárosi Kinizsi – Földeák 6-1 (6-0). Gól: Szeri L. (4), Lukovics D., Laczi Z. illetve Tóth L.

Ferencszállás-Deszk II. – Csanádpalota II.-Ambrózfalva 5-0 (1-0). Gól: Tóth Á., Sóki J., Kovács P., Csanádi Cs., Kócsó J.
A Makó III. szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Móravárosi Kinizsi 4 4 0 0 15 2 13 12
2. Apátfalva 4 3 1 0 19 3 16 10
3. Makó III. 3 3 0 0 11 2 9 9
4. Kiszombor 4 3 0 1 11 6 5 9
5. Fábiánsebestyén II. 4 2 0 2 8 7 1 6
6. Földeák 4 2 0 2 9 14 -5 6
7. Ferencszállás 3 1 1 1 7 4 3 4
8. Ambrózfalva-Cspal. II. 3 1 1 1 8 9 -1 4
9. Pitvaros 3 1 0 2 8 11 -3 3
10. Maroslele 3 1 0 2 4 11 -7 3
11. Kübekháza 4 0 1 3 1 11 -10 1
12. St. Mihály FC II. 4 0 0 4 6 13 -7 0
13. Maros-menti UFC 3 0 0 3 1 15 -14 0

Az 5. forduló műsora: Szeptember 21. (szombat) 16.00: Kübekháza – St. Mihály FC II., Fábiánsebestyén II. – Makó III. Szeptember 22. (vasárnap) 16.00: Maros-menti UFC – Ferencszállás, Pitvaros – Maroslele, Ambrózfalva-Csanádpalota II. – Móravárosi Kinizsi, Földeák – Kiszombor. Az Apátfalva szabadnapos lesz.

Előző sztori

Vízilabda: négy között az A-Híd Szeged a magyar kupában! + FOTÓK

Következő sztori

Labdarúgás: nagy falat volt a Kisteleknek a Csanádpalota + FOTÓK, VIDEÓ

Legutóbbi hasonló cikkek