Labdarúgás: zárult a megye III-as idény is, íme az összes megyei TABELLA

Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

labdarugas_asott_sandorfalva_37_ilKét halasztott mérkőzést pótoltak vasárnap a megyei III. osztályban, ezzel ért véget a 2012/13-as futballidény Csongrád megyében. Összeállításunkban a végeredmények!






Befejeződtek a 2012/13. évi Csongrád megyei labdarúgó-bajnokságok. Június 16-án két korábban elhalasztott megye III-as derbit teljesítettek a felek, így került pont az idény végére. Az utolsó összecsapások már nem befolyásolták az érmes helyezéseket.

Ahogy arról korábban beszámoltunk, a megye I. bajnoka a Tápé lett az Algyő és a Csanádpalota előtt. Legrosszabb esetben hatan esnek ki, a tizenegyedik UTC azonban még bizakodhat a bennmaradásban. A második vonalban a Szentesi Kinizsi zsebelte be az aranyat a Székkutas és a Tiszasziget előtt (utóbbi eredményesen óvta meg a múlt héten Sándorfalván bukott meccsét, jogosulatlan játékosszerepeltetés miatt 3-0-lal megkapta a pontokat, így letaszította a dobogóról a Makó II.-t). Akárcsak az első osztályban, itt is maximum hat búcsúzóval kell számolni, a tizenegyedik Gyálarétnek van a legjobb esélye arra, hogy mégis megmenekül.

A megyei III. osztály három csoportját nagyszerű teljesítménnyel nyerte a Mórahalom II., az Algyő II. és a Makó III. A hírek szerint azonban egyikük sem nevez a megye II-re, akárcsak az egyik ezüstös, a Baks. Portálunk úgy tudja, a második helyen végzők közül a Deszk mindenképpen megye II-es lesz, a Kiskundorozsma II. viszont még mérlegel…

A megyei bajnokságok díjkiosztójáról szóló tudósítást – mely Nógrádi Tibor igazgató beszámolójának legfontosabb pontjait is összefoglalja – ide kattintva olvashatja el.

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 25. fordulójában:

Bordány II. – Öttömös 4-0

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Termál csoport 26. fordulójában:

Szatymaz – Derekegyház 4-2 (3-0). Gól: Kakuszi Á. (3), Farkas Cs., illetve Csáki V., Menyhárt I.

A megyei I. osztály végeredménye:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Tápé 30 22 2 6 67 34 33 68
2. Algyő 30 21 4 5 71 25 46 67
3. Csanádpalota 30 19 5 6 76 37 39 62
4. Ásotthalom 30 19 5 6 69 34 35 62
5. Kiskundorozsma 30 17 5 8 78 37 41 56
6. Csongrád 30 17 4 9 79 46 33 55
7. Sándorfalva 30 17 4 9 65 35 30 55
8. Szegedi VSE 30 13 4 13 57 60 -3 43
9. FK 1899 Szeged 30 10 6 14 48 53 -5 36
10. Kistelek 30 10 4 16 48 64 -16 34
11. Ujszegedi TC 30 7 9 13 43 61 -18 30
12. Nagymágocs 30 7 8 15 30 70 -40 29
13. HFC II. 30 7 6 17 34 64 -30 27
14. Mindszent 30 6 5 19 40 76 -36 23
15. Bordány 30 7 1 22 30 73 -43 22
16. Röszke 30 3 4 23 21 86 -65 13

A megyei I. osztály U19 végeredménye:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva 30 24 1 5 128 32 96 73
2. Ásotthalom 30 24 0 6 85 32 53 72
3. SZEOL-SZVSE 30 23 2 5 124 33 91 71
4. Kistelek 30 23 1 6 152 42 110 70
5. Kiskundorozsma 30 21 3 6 106 31 75 66
6. Algyő 30 16 1 13 104 69 35 49
7. Tápé 30 16 0 14 77 72 5 48
8. Nagymágocs 30 14 2 14 92 89 3 44
9. Csongrád 30 13 3 14 91 66 25 42
10. HFC II. 30 13 2 15 115 64 51 41
11. Mindszent 30 10 3 17 56 93 -37 33
12. Csanádpalota 30 9 3 18 43 109 -66 30
13. FK 1899 Szeged 30 9 1 20 59 113 -54 28
14. Röszke 30 5 2 23 55 153 -98 17
15. Bordány 30 4 2 24 37 168 -131 14
16. Ujszegedi TC 30 2 2 26 17 175 -158 8

A megyei II. osztály végeredménye:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentesi Kinizsi 30 25 2 3 104 18 86 77
2. Székkutas 30 17 7 6 87 47 40 58
3. Tiszasziget 30 17 6 7 87 36 51 57
4. Makó II. 30 17 6 7 70 38 32 57
5. Szőreg 30 15 8 7 75 47 28 53
6. Üllés 30 15 7 8 72 45 27 52
7. Rosmarin Mártély 30 13 5 12 63 64 -1 44
8. Tömörkény 30 13 5 12 49 51 -2 44
9. Csengele 30 12 8 10 67 58 9 44
10. Zsombó 30 12 5 13 62 56 6 41
11. Gyálarét 30 13 1 16 46 66 -20 40
12. Sándorfalva II. 30 13 0 17 68 76 -8 39
13. Csanytelek 30 10 3 17 52 67 -15 33
14. Fábiánsebestyén 30 7 2 21 38 73 -35 20(-3)
15. USC Tanárképző 30 4 3 23 23 73 -50 15
16. Balástya 30 3 0 27 21 168 -147 9

A megyei II. osztály U19 végeredménye:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 28 21 3 4 121 28 93 66
2. Csengele 28 21 3 4 105 25 80 66
3. Szentesi Kinizsi 28 20 2 6 98 41 57 62
4. Tiszasziget 28 17 4 7 101 56 45 55
5. Székkutas 28 15 4 9 106 64 42 49
6. Üllés 28 12 6 10 77 53 24 42
7. Tömörkény 28 13 2 13 62 63 -1 41
8. Csanytelek 28 12 4 12 70 47 23 40
9. Sándorfalva II. 28 12 3 13 83 98 -15 39
10. Deszk 28 11 1 16 78 94 -16 34
11. Balástya 28 11 3 14 56 97 -41 32(-4)
12. Rosmarin Mártély 28 7 4 17 82 128 -46 25
13. Szőreg 28 7 0 21 40 128 -88 21
14. Fábiánsebestyén 28 7 2 19 63 110 -47 20(-3)
15. Zsombó 28 3 1 24 59 169 -110 10

A megyei III. osztály Homokháti csoport végeredménye:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Mórahalom II. 26 20 3 3 83 41 42 63
2. Kiskundorozsma II. 26 16 4 6 78 35 43 52
3. Balotaszállás 26 16 3 7 85 45 40 51
4. Röszke II. 26 14 6 6 61 37 24 48
5. Szentmihály 26 14 3 9 70 57 13 45
6. Zákányszék 26 11 5 10 50 42 8 38
7. Öttömös 26 10 8 8 35 32 3 38
8. Zsombó II. 26 10 3 13 50 69 -19 33
9. IKV Alsóváros 26 9 4 13 49 78 -29 31
10. Forráskút 26 9 2 15 37 54 -17 29
11. Pusztamérges 26 7 8 11 41 57 -16 29
12. Ruzsa 26 7 5 14 34 64 -30 26
13. Bordány II. 26 5 4 17 31 58 -27 19
14. Domaszék 26 5 0 21 46 81 -35 15

A megyei III. osztály Termál csoport végeredménye:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő II. 24 20 2 2 105 17 88 61(-1)
2. Baks 24 19 4 1 105 22 83 60(-1)
3. Csongrád II. 24 16 3 5 91 37 54 51
4. Szegvár 24 14 2 8 70 44 26 44
5. Kistelek II. 24 10 6 8 69 40 29 36
6. Fábiánsebestyén II. 24 10 6 8 61 49 12 36
7. HFC III. 24 10 5 9 67 60 7 35
8. Ópusztaszer 24 10 3 11 53 59 -6 33
9. Szatymaz 24 8 4 12 51 57 -6 28
10. Derekegyház 24 8 3 13 45 84 -39 27
11. Pusztaszer 24 4 3 17 20 80 -60 15
12. Dóc 24 3 3 18 27 73 -46 12
13. Balástya II. 24 0 4 20 22 164 -142 4

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport végeredménye:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó III. 26 22 3 1 86 17 69 69
2. Deszk 26 20 1 5 128 33 95 61
3. Földeák 26 20 1 5 92 42 50 61
4. Móravárosi Kinizsi 26 18 1 7 75 47 28 55
5. Pázsit-UTC II. 26 15 2 9 74 36 38 47
6. Apátfalva 26 13 3 10 62 66 -4 38(-4)
7. Cspalota II.-Ambrózfalva 26 12 2 12 90 53 37 38
8. Baktó-Petőfitelep 26 12 2 12 77 52 25 38
9. Pitvaros 26 10 2 14 53 67 -14 32
10. Újszentiván 26 9 2 15 51 100 -49 29
11. Tápé II. 26 8 1 17 52 79 -27 25
12. Kübekháza 26 7 3 16 40 82 -42 24
13. Maroslele 26 3 1 22 18 109 -91 10
14. Ferencszállás 26 1 0 25 30 145 -115 3
Előző sztori

Csökkent a zöldségek és gyümölcsök iránti kereslet

Következő sztori

Gálhidi György: Szégyellem az osztályozón történteket…