Labdarúgás: kérdőjelek a megye II-ben, algyői arany a megye III-ban – eredmények + TABELLÁK (FRISSÜL)

Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

labdarugas_01_mjAz utolsó forduló mérkőzéseire került sor a megye II. osztályban és a harmadik vonal két csoportjában. Eredmények, gólszerzők, tabellák minden mennyiségben!






Győzelemmel zárt a Szentes a megye II-ben, a bajnok a végül ezüstérmes Székkutast verte a szombati rangadón. Kikapott a Tiszasziget Sándorfalván, ám információnk szerint jogosulatlan játékosszerepeltetés miatt megóvja a mérkőzést, így egyelőre még nem lehet tudni, a Makó II. vagy Sziget lesz a harmadik, illetve emiatt a középmezőnyben is lehetnek módosulások a tíz-tizenkettedik pozícióban. Ez azért fontos, mert a tizedik pozíció biztos bennmaradást ér, a tizenegyedik pedig reményt jelenthet. Míg a Mártély, a Tömörkény és a Csengele nyugodtan készülhet tehát a megye II-es folytatásra, addig a Sándorfalva II., a Zsombó és a Gyálarét még izgulhat kicsit a következő napokban, hetekben…

Megye II-es lehet a Deszk és a Dorozsma

A megye III. Termál csoportban pusztaszeri diadalával bajnoki aranyérmes lett az Algyő II. gárdája egy ponttal a Baks előtt. A Tisza-Maros csoportban vasárnap a Pázsit-UTC II. elleni sikerével zárt az első helyezett Makó III., a Deszk pedig a papírformát érvényesítve jobb gólaránya révén a Földeák előtt zárt, az ezüstérem minden valószínűség szerint feljutást ér! Ugyanígy jó esélye van az osztályváltásra a Kiskundorozsma II.-nek is, mely a Balotaszállás elleni diadallal ért oda a második pozícióba a Homokháti csoportban.

A Csongrád megyei válogatott az UTC centenáriumi ünnepségén Bertók Gábor duplájával verte a Tisza Volán SC Szegedet, fotókat itt talál!

Tekintse meg a Tápé ESK – Cigánd SE NB III-as osztályozó (0-3) tudósítását, fotóit is!

Tekintse meg a Várda SE – Szeged 2011 NB II-es osztályozó (1-1) tudósítását, fotóit is!

Nézze meg a SZEGEDma TV videó-összefoglalóját!

A Szertár Sportbolt megyei II. osztály 18. (záró) fordulójában:

USC Tanárképző – Rosmarin Kft. Mártély 2-3 (1-2). Gól: Strack B., Börcsök Á., illetve Papp Z., Rácz M., Hegyi N. (ifi Deszk – Mártély 14-4)
Szőreg – Csanytelek 7-1 (3-1). Gól: Maslac M. és Sajtos Z. (2-2), Klupács T., Markó T., Németh Z., illetve Juhász K. (ifi 2-1)
Üllés – Fábiánsebestyén: elmaradt, a vendégek nem utaztak el (3-0, ifi 3-0)
Gyálarét – Csengele 4-1 (1-0). Gól: Ambrus B. (2), Csobán K., Papp P., illetve Katona N.
Tömörkény – Balástya 2-0 (0-0). Gól: Koncz G. (2) (ifi 6-1)
Zsombó – Makó II. 2-2 (0-0). Gól: Busa G., Németh T., illetve Törös J., Rakonczai Z. (ifi 0-7)
Szentesi Kinizsi – Székkutas 2-1 (1-0). Gól: Polyák Cs., Mihály R., illetve B. Kovács R. (ifi 5-1)
Sándorfalva II. – Tiszasziget 3-0 (2-0). Gól: Kiss P. (2), Kanász-Nagy G. (ifi 6-0)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentesi Kinizsi 30 25 2 3 104 18 86 77
2. Székkutas 30 17 7 6 87 47 40 58
3. Makó II. 30 17 6 7 70 38 32 57
4. Tiszasziget 30 16 6 8 84 39 45 54
5. Szőreg 30 15 8 7 75 47 28 53
6. Üllés 30 15 7 8 72 45 27 52
7. Rosmarin Mártély 30 13 5 12 63 64 -1 44
8. Tömörkény 30 13 5 12 49 51 -2 44
9. Csengele 30 12 8 10 67 58 9 44
10. Sándorfalva II. 30 14 0 16 71 73 -2 42
11. Zsombó 30 12 5 13 62 56 6 41
12. Gyálarét 30 13 1 16 46 66 -20 40
13. Csanytelek 30 10 3 17 52 67 -15 33
14. Fábiánsebestyén 30 7 2 21 38 73 -35 23
15. USC Tanárképző 30 4 3 23 23 73 -50 15
16. Balástya 30 3 0 27 21 168 -147 9

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 28 21 3 4 121 28 93 66
2. Csengele 28 21 3 4 105 25 80 66
3. Szentesi Kinizsi 28 20 2 6 98 41 57 62
4. Tiszasziget 28 17 4 7 101 56 45 55
5. Székkutas 28 15 4 9 106 64 42 49
6. Üllés 28 12 6 10 77 53 24 42
7. Tömörkény 28 13 2 13 62 63 -1 41
8. Csanytelek 28 12 4 12 70 47 23 40
9. Sándorfalva II. 28 12 3 13 83 98 -15 39
10. Balástya 28 11 3 14 56 96 -40 32(-4)
11. Deszk 27 10 1 16 74 92 -18 31
12. Rosmarin Mártély 27 7 4 16 80 124 -44 25
13. Fábiánsebestyén 28 7 2 19 63 110 -47 23
14. Szőreg 28 7 0 21 40 128 -88 21
15. Zsombó 28 3 1 24 59 169 -110 10

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Homokháti csoport 26. fordulójában:

Ruzsa – IKV Alsóváros 2-1 (2-1). Gól: Varga R., Tanács T., illetve Polyák P.
Forráskút – Bordány II. 3-3 (1-1). Gól: Goda Zs., Kormányos Cs., Jenei Zs., illetve Szabó Zs. (2), Szilágyi T.
Kiskundorozsma II. – Balotaszállás 4-1 (2-0). Gól: Olajos T., Szabó Zs., Füleki G., Gyuris M., illetve Teremi Z.
Szentmihály – Zákányszék 0-4 (0-3). Gól: Farkas Cs. (3), Mityók K.
Röszke II. – Mórahalom II. 0-2 (0-0). Gól: Papdi T. (2)
Öttömös – Pusztamérges 1-1 (1-0). Gól: Gyöngyösi F., Kispál I.
Zsombó II. – Domaszék 4-2 (1-1). Gól: Molnár Z. (3), Takács J., illetve Kötzl B., Deák Zs.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Mórahalom II. 26 20 3 3 83 41 42 63
2. Kiskundorozsma II. 26 16 4 6 78 35 43 52
3. Balotaszállás 26 16 3 7 85 45 40 51
4. Röszke II. 26 14 6 6 61 37 24 48
5. Szentmihály 26 14 3 9 70 57 13 45
6. Zákányszék 26 11 5 10 50 42 8 38
7. Öttömös 25 10 8 7 35 28 7 38
8. Zsombó II. 26 10 3 13 50 69 -19 33
9. IKV Alsóváros 26 9 4 13 49 78 -29 31
10. Forráskút 26 9 2 15 37 54 -17 29
11. Pusztamérges 26 7 8 11 41 57 -16 29
12. Ruzsa 26 7 5 14 34 64 -30 26
13. Bordány II. 25 4 4 17 27 58 -31 16
14. Domaszék 26 5 0 21 46 81 -35 15

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Termál csoport 26. fordulójában:

Szatymaz – Derekegyház halasztva
Csongrád II. – Szegvár 6-1 (1-0). Gól: Busa T. (2), Rácz Cs., Kozma J., Ormándi J., Tanács P., illetve Bereczki B.
Balástya II. – Hódmezővásárhelyi FC III.: elmaradt, 0-3
Fábiánsebestyén II. – Ópusztaszer: elmaradt, a vendégek nem utaztak el (3-0)
Pusztaszer – Algyő II. 0-3 (0-2). Gól: Andracsek R. (2), Dancsik Zs.
Dóc – Kistelek II. 0-2 (0-2). Gól: Gera L., Tóth Á.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő II. 24 20 2 2 105 17 88 61(-1)
2. Baks 24 19 4 1 105 22 83 60(-1)
3. Csongrád II. 24 16 3 5 91 37 54 51
4. Szegvár 24 14 2 8 70 44 26 44
5. Kistelek II. 24 10 6 8 69 40 29 36
6. Fábiánsebestyén II. 24 10 6 8 61 49 12 36
7. HFC III. 24 10 5 9 67 60 7 35
8. Ópusztaszer 24 10 3 11 53 59 -6 33
9. Derekegyház 23 8 3 12 43 80 -37 27
10. Szatymaz 23 7 4 12 47 55 -8 25
11. Pusztaszer 24 4 3 17 20 80 -60 15
12. Dóc 24 3 3 18 27 73 -46 12
13. Balástya II. 24 0 4 20 22 164 -142 4

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 26. fordulójában:

Maroslele – Újszentiván 0-3 (0-3). Gól: Néma D., Godó R., Bartos N.
Földeák – Apátfalva 4-3 (1-0). Gól: Molnár Zs. (4), illetve Faragó I. (2), Barát T.
Ferencszállás – Deszk 1-11 (1-8). Gól: Csanádi Cs., illetve Gallai G. és Szalma Z. (5-5), György B.
Kübekháza – Móravárosi Kinizsi 1-3 (1-0). Gól: Kozma L., illetve Valkai . (2), Lukovics D.
Pitvaros – Baktó-Petőfitelep 3-2 (1-1). Gól: Gróf N. (2), Boros J., illetve Fűz A. (2)

Pázsit-UTC II. – Makó III. 0-2 (0-1). Gól: Varga Cs., Szilvási J.
Tápé II. – Csanádpalota II.-Ambrózfalva 1-8 (1-3). Gól: Zombori J., illetve B. Vlad (5), Sepsik I. (2), Potocska A.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó III. 26 22 3 1 86 17 69 69
2. Deszk 26 20 1 5 128 33 95 61
3. Földeák 26 20 1 5 92 42 50 61
4. Móravárosi Kinizsi 26 18 1 7 75 47 28 55
5. Pázsit-UTC II. 26 15 2 9 74 36 38 47
6. Apátfalva 26 13 3 10 62 66 -4 38(-4)
7. Cspalota II.-Ambrózfalva 26 12 2 12 90 53 37 38
8. Baktó-Petőfitelep 26 12 2 12 77 52 25 38
9. Pitvaros 26 10 2 14 53 67 -14 32
10. Újszentiván 26 9 2 15 51 100 -49 29
11. Tápé II. 26 8 1 17 52 79 -27 25
12. Kübekháza 26 7 3 16 40 82 -42 24
13. Maroslele 26 3 1 22 18 109 -91 10
14. Ferencszállás 26 1 0 25 30 145 -115 3
Előző sztori

Nő a gyümölcsfákat károsító fertőzések veszélye

Következő sztori

Újabb 14 Csongrád megyei tűzoltó indult a Dunához