Labdarúgás: a kedd-szerda teljes megyei programja + TABELLÁK

Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

dorozsma_algyo_23_ilTeljes fordulót rendeznek kedden és szerdán a megyei I., II. és III. osztályban. Összeállításunkban a részletes műsor tabellákkal!







5 meccs online

Kedden 18 órai kezdettel folyamatosan frissülő, élő, szöveges közvetítést adunk a Zsombó – Sándorfalva II. megye II-es, majd 19 órától az FK 1899 Szeged – Bordány megye I-es meccsről. Szerdán 17 órakor a Soroksár – Tisza Volán SC NB III-as, az Algyő – Kiskundorozsma megye I-es, majd 17.30-tól a Szeged 2011 – DVSC-DEAC NB II-es derbiről lesz online. Tartsanak velünk!

A megyei I. és II. osztályban a 30. fordulót hozták előre, annak mérkőzéseit rendezik kedden és szerdán, míg a harmadik vonalban a rendkívüli téli időjárási körülmények miatt elhalasztott tavaszi nyitó, azaz 14. fordulót pótolják most be. Az igazi rangadókra az első osztályban kerül majd sor, ahol az éllovas Algyő a negyedik Kiskundorozsmát fogadja, míg a második Csanádpalota az ötödik Ásotthalom vendégszeretetét élvezi. Egy vonallal lentebb pedig a második Tiszasziget fogadja az éllovas Szentest.

A SZEGEDma.hu természetesen most is minden részletre kiterjedően, frissen informálja olvasóit a történésekről. Ha velünk tart, semmiről sem marad le!

A Szertár Sportbolt megyei I. osztály 30. fordulójában:

Április 30. (kedd) 19.00: FK 1899 Szeged – Bordány.
Május 1. (szerda) 17.00: Ásotthalom – Csanádpalota, Kistelek – Hódmezővásárhelyi FC II., Sándorfalva – Mindszent, Algyő – Kiskundorozsma, Ujszegedi TC – Csongrád, Tápé – Nagymágocs. A Szegedi VSE – Röszke meccset május 8-án rendezik.
Az U19-esek meccsek 15 órakor kezdődnek, az FK-Bordány 17 órakor, míg a SZVSE-Röszke május 1-jén 10 órakor lesz.

A góllövőlista élcsoportja: 1. Bertók Gábor (Csongrád) 32, 2. K. Tóth Gyula (Tápé) 24, 3. Dan-Stefan Piue (Csanádpalota) 23, 4. Gémes Bence (Sándorfalva, Kiskundorozsma) 21, 5. Hadár Attila (Algyő) 19, 6. Szél Róbert (Kistelek) 16, 7. Hegyesi Zsolt (SZVSE) 14, 8. Baji Renátó (Ásotthalom) 13, 9. Bartucz Márk (Mindszent) 12, 10. Mihalkó Máté (Sándorfalva) és Hatvani József (Ásotthalom) 11 találattal.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő 24 17 3 4 58 20 38 54
2. Csanádpalota 24 16 3 5 66 32 34 51
3. Tápé 23 16 2 5 48 31 17 50
4. Kiskundorozsma 24 15 5 4 66 28 38 50
5. Ásotthalom 24 15 3 6 62 32 30 48
6. Sándorfalva 24 15 2 7 52 25 27 47
7. Csongrád 24 13 4 7 65 39 26 43
8. Szegedi VSE 24 10 3 11 45 49 -4 33
9. HFC II. 24 7 5 12 30 50 -20 26
10. Kistelek 24 7 3 14 35 49 -14 24
11. FK 1899 Szeged 24 7 3 14 34 48 -14 24
12. Nagymágocs 24 6 6 12 29 64 -35 24
13. Mindszent 24 6 5 13 35 49 -14 23
14. Bordány 24 6 1 17 24 51 -27 19
15. Ujszegedi TC 23 3 9 10 26 50 -24 18
16. Röszke 24 2 3 19 16 74 -58 9

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva 21 20 0 1 109 18 91 60
2. Ásotthalom 23 18 0 5 71 26 45 54
3. Kistelek 22 17 1 4 84 32 52 52
4. Kiskundorozsma 21 15 3 3 81 24 57 48
5. SZEOL-SZVSE 21 14 2 5 84 28 56 44
6. Nagymágocs 22 12 2 8 76 54 22 38
7. Algyő 23 12 0 11 82 56 26 36
8. HFC II. 24 10 2 12 76 47 29 32
9. Tápé 22 9 0 13 41 51 -10 27
10. Csongrád 21 8 3 10 54 45 9 27
11. Csanádpalota 23 8 3 12 32 71 -39 27
12. Mindszent 23 7 3 13 44 76 -32 23
13. FK 1899 Szeged 21 5 1 15 32 88 -56 16
14. Bordány 21 3 2 16 29 102 -73 11
15. Röszke 22 2 2 18 36 114 -78 8
16. Ujszegedi TC 20 2 2 16 14 113 -99 8

A Szertár Sportbolt megyei II. osztály 30. fordulójában:

Április 30. (kedd) 18.00: Zsombó – Sándorfalva II.
Május 1. (szerda) 17.00: Székkutas – Fábiánsebestyén, Csanytelek – Tömörkény, Tiszasziget – Szentesi Kinizsi, Csengele – Szőreg, Rosmarin Zrt. Mártély – Üllés, Gyálarét – Balástya, Makó II. – USC Tanárképző.
Az U19-es mérkőzések 15, illetve a Zsombó-Sándorfalva II. esetében 16 órakor kezdődnek. A Gyálarét nem indított ifit, a Tanárképző helyett a Deszk szerepel.

A góllövőlista élcsoportja: 1. Mihály Róbert (Szentesi Kinizsi) 26, 2. Horváth Péter (Csengele) és Mihalkó Dávid (Üllés) 18, 4. Kiss Péter (Sándorfalva II.) 17, 5. Busa Gergely (Zsombó) és Szalma Zoltán (Tiszasziget) 16 találattal.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentesi Kinizsi 23 19 2 2 77 13 64 59
2. Tiszasziget 22 13 5 4 69 24 45 44
3. Makó II. 23 13 4 6 50 25 25 43
4. Székkutas 23 11 7 5 53 40 13 40
5. Üllés 23 11 6 6 57 33 24 39
6. Csengele 23 10 8 5 56 35 21 38
7. Szőreg 23 10 7 6 52 40 12 37
8. Zsombó 23 11 3 9 47 36 11 36
9. Sándorfalva II. 23 11 0 12 63 52 11 33
10. Rosmarin Mártély 23 9 5 9 42 43 -1 32
11. Gyálarét 23 10 0 13 38 55 -17 30
12. Tömörkény 23 8 5 10 30 37 -7 29
13. Csanytelek 23 7 3 13 41 45 -4 24
14. Fábiánsebestyén 22 6 1 15 29 50 -21 19
15. USC Tanárképző 21 2 2 17 11 50 -39 8
16. Balástya 23 2 0 21 11 147 -136 6

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csengele 20 15 3 2 85 17 68 48
2. Makó II. 20 15 2 3 90 22 68 47
3. Szentesi Kinizsi 19 14 2 3 68 23 45 44
4. Csanytelek 21 11 4 6 60 24 36 37
5. Tiszasziget 19 11 3 5 78 37 41 36
6. Székkutas 20 10 4 6 72 45 27 34
7. Üllés 21 9 4 8 59 40 19 34
8. Sándorfalva II. 22 10 2 10 65 71 -6 32
9. Tömörkény 20 9 2 9 32 42 -10 29
10. Balástya 21 9 2 10 41 74 -33 25(-4)
11. Rosmarin Mártély 17 5 3 9 54 72 -18 18
12. Fábiánsebestyén 19 5 2 12 45 73 -28 17
13. Deszk 20 5 1 14 34 78 -44 16
14. Zsombó 21 3 0 18 50 127 -77 9
15. Szőreg 18 1 0 17 21 109 -88 3

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Homokháti csoport 14. fordulójában:

Május 1. (szerda) 10.00: Szentmihály – Zsombó II., Mórahalom II. – Ruzsa, Pusztamérges – Forráskút, Domaszék – Öttömös, Balotaszállás – Röszke II. A Bordány II. – Kiskundorozsma II. találkozó május 8-ára, a Zákányszék – IKV Alsóváros meccs május 22-ére halasztva.

A góllövőlista élcsoportja: 1. Csernák Róbert (Balotaszállás) 21, 2. Csiszár Roland (Mórahalom II.) és Németh Tamás (Zsombó II.) 13, 3. Farkas Miklós (IKV Alsóváros) és Dobák Arnold (Mórahalom II.) 12 találattal.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Mórahalom II. 19 13 3 3 55 34 21 42
2. Röszke II. 19 12 5 2 51 21 30 41
3. Balotaszállás 19 12 2 5 60 33 27 38
4. Kiskundorozsma II. 19 11 3 5 49 28 21 36
5. Öttömös 19 10 5 4 30 16 14 35
6. Szentmihály 19 9 3 7 46 36 10 30
7. Zsombó II. 19 9 3 7 38 41 -3 30
8. Forráskút 19 8 1 10 28 33 -5 25
9. Zákányszék 19 6 4 9 31 36 -5 22
10. IKV Alsóváros 19 6 3 10 34 56 -22 21
11. Ruzsa 19 5 4 10 26 45 -19 19
12. Pusztamérges 19 4 7 8 28 43 -15 19
13. Domaszék 19 3 0 16 36 63 -27 9
14. Bordány II. 19 2 3 14 17 44 -27 9

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Termál csoport 14. fordulójában:

A 14. forduló műsora: Május 1. (szerda) 10.00: Algyő II. – Csongrád III. (bajnokságon kívül), Kistelek II. – Csongrád II., Derekegyház – Pusztaszer, Szegvár – Balástya II., Fábiánsebestyén II. – Szatymaz, Ópusztaszer – Hódmezővásárhelyi FC III., Baks – Dóc.

A góllövőlista élcsoportja: 1. Szőke Csaba (Baks) 27, 2. Andracsek Roland (Algyő II.) 21, 3. Árpási Róbert (Szatymaz) 17 találattal.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő II. 18 15 1 2 83 17 66 46
2. Baks 17 13 3 1 71 19 52 42
3. Csongrád II. 18 11 3 4 46 25 21 36
4. Szegvár 17 9 2 6 37 34 3 29
5. HFC III. 17 8 3 6 51 37 14 27
6. Ópusztaszer 16 8 2 6 38 30 8 26
7. Derekegyház 17 7 2 8 36 51 -15 23
8. Kistelek II. 17 6 4 7 42 31 11 22
9. Fábiánsebestyén II. 15 6 4 5 39 29 10 22
10. Szatymaz 17 6 3 8 42 37 5 21
11. Pusztaszer 17 2 2 13 13 59 -46 8
12. Dóc 16 2 1 13 18 50 -32 7
13. Balástya II. 16 0 2 14 15 112 -97 2

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 14. fordulójában:

A 14. forduló műsora: Május 1. (szerda) 10.00: Csanádpalota II.-Ambrózfalva – Móravárosi Kinizsi, Baktó-Petőfitelep – Pázsit-UTC II., Újszentiván – Földeák, Tápé II. – Pitvaros, Makó III. – Maroslele, Deszk – Kübekháza. Az Apátfalva – Ferencszállás meccs május 8-ára halasztva.

A góllövőlista élcsoportja: 1. Gallai Gábor (Deszk) 26, 2. Molnár Zsolt (Földeák) 24, 3. Barát Tamás (Apátfalva) 22 találattal.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Földeák 19 16 1 2 72 24 48 49
2. Makó III. 19 15 3 1 60 11 49 48
3. Deszk 19 13 1 5 84 24 60 40
4. Pázsit-UTC II. 19 12 1 6 61 26 35 37
5. Móravárosi Kinizsi 19 11 1 7 46 41 5 34
6. Apátfalva 19 10 3 6 41 41 0 33
7. Baktó-Petőfitelep 19 10 1 8 61 36 25 31
8. Cspalota II.-Ambrózfalva 19 8 2 9 46 31 15 26
9. Pitvaros 19 8 2 9 41 43 -2 26
10. Újszentiván 19 6 2 11 35 83 -48 20
11. Tápé II. 19 6 0 13 36 54 -18 18
12. Kübekháza 19 5 2 12 30 52 -22 17
13. Maroslele 19 2 1 16 13 83 -70 7
14. Ferencszállás 19 1 0 18 21 98 -77 3
Előző sztori

Jó Arcokat keres a SZEGEDma: Szabó Klaudia

Következő sztori

Labdarúgás: töretlen hittel utaznak az éllovashoz Beretkáék