Vízilabda: a harmadik negyedben gázolt az A-Híd Szeged

2012. december 1., szombat

Kiegyenlített első félidő után egy elképesztő harmadik negyedbeli 5-0-s sorozattal elintézte a Honvédot az A-Híd Szeged VE a férfi vízilabda OB I 8. fordulójában.

A meglehetősen gólcsendes, kemény küzdelmet hozó első negyedben vezetésre tett szert a Honvéd, amelyet a második negyedben kiegyenlített a Szeged és fordítani is tudott

Török Béla

talált be, Somogyi Duplázott, s ismét Kiss lesújtó bal keze büntette a Honvédot (2-8). Mindezek után hatgólos előny birtokában az utolsó játékrész puszta formalitásnak tűnt, s bár a hazaiak háromszor betaláltak, a végén Szivós alakította ki a 9-5-ös szegedi diadalt jelentő végeredményt.