Hátország: a SZEOL-SZVSE-ifi újabb sikere

2012. október 9., kedd

Bakai Péterék a megyei I. osztályú U19-es bajnokság hétvégi fordulójában a Nagymágocsot fektették két vállra. A felnőttek később nem vettek róluk példát...

A Nagymágocs gárdáját fogadta vasárnap a SZEOL-Szegedi VSE a megyei I. osztályú ifibajnokságban. A hazai csapat kapujából megint hiányzott

Mészáros László

, ezért a sokadik mérkőzésen volt kénytelen mezőnyjátékos a kapuba állni... A 21. percben a látogatók szereztek vezetést. Egy védelmi kihagyást követően a kifutó

Faragó N.

(aki egyébként nem védett rosszul) felett a gólkirályjelölt

Rácz Martin

emelt a szegedi kapuba. A 39. percben jött a válasz: egy bal oldali gyors támadást a végig jól játszó

Enyedi Á.

erős,pontos lövéssel fejezett be, a hosszú sarokba talált. 1-1-gyel fordultak a felek. Az 58. percben kiegyenlített mezőnyjáték után

Szántó D.

gyönyörű egyéni játékkal szinte mindenkit kicselezett a vendégvédők közül, a kapust is elfektette, és megszerezte a szegedi csapat második gólját A 72. percben dőlt el a találkozó: ekkor

Zsilák T.

szép csel után jobbösszekötőből 14 méterről bombázott a Mágocs kapujának bal oldalába; 3-1! A 89. percben érkezett a kegyelemdöfés: Szántó D. visszagurítását

Bakai P.

lőtte a betömörülő védők között a 16 méterről a kapuba (szinte már megszokott a Bakai-átlövésgól, ezúttal is sokat dolgozott a mezőnyben a szegediek futballistája, aki nagyon megérdemelte a találatot). A mérkőzés összképe alapján a hazaiak a szünetben történt cseréknek köszönhetik győzelmüket a rendkívül fegyelmezett, taktikus Nagymágocs ellen. Nem véletlenül állnak a tabellán az élcsoportban a vendégek is. A megyei ifibajnokság tabelláját jelenleg a 24 pontos, százszázalékos címvédő Sándorfalva vezeti a 19 pontot gyűjtött Kistelek, illetve SZEOL-SZVSE előtt. A 16 pontos Nagymágocs jelenleg az ötödik.