Labdarúgás: a hétvége összes Csongrád megyei eredménye + TABELLÁK (FRISSÜL)

Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Összeállításunkban a friss eredmények NB II-től megye III-ig érdekességekkel, gólszerzőkkel és a tabellákkal!

Az NB II Keleti csoport 23. fordulójában:

REAC – Mezőkövesd-Zsóry 1-1 (0-1). Gól: Böőr Z., illetve Jeremiás G.

Újpest FC II. – Egri FC 0-2 (0-1). Gól: Dvorschák G. (öngól), Pavlov D.
Dunakanyar-Vác – Orosháza FC 3-0 (2-0). Gól: Arany Z., Palásthy N., Albert Á.
Szeged 2011 – Nyíregyháza Spartacus FC 1-1 (1-1). Gól: Orosz M., illetve L. Galvao
Szolnoki MÁV FC – DVSC-DEAC 0-1 (0-0). Gól: D. L. Marcolini
Kazincbarcika – Vecsési FC 1-0 (0-0). Gól: Kovács P.

Balmazújváros Sport – Békéscsabai Előre 1912 0-0
Budapest Honvéd-MFA – Restart-Ceglédi VSE 4-2 (1-1). Gól: Erdélyi L. 2, Vernes R., Nagy M., illetve Medgyesi L., Buzás V.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szolnoki MÁV 23 14 3 6 45 20 25 45
2. Békéscsaba 23 12 9 2 34 17 17 45
3. Eger 23 12 5 6 29 21 8 41
4. Restart-Cegléd 23 12 4 7 35 28 7 40
5. DVSC-DEAC 23 10 6 7 33 27 6 36
6. Balmazújváros 23 9 6 8 35 28 7 33
7. Orosháza 23 8 9 6 35 30 5 33
8. Dunakanyar-Vác 23 9 3 11 30 35 -5 30
9. Újpest II. 23 8 6 9 36 49 -13 30
10. REAC 23 7 7 9 36 35 1 28
11. Mezőkövesd 23 7 7 9 32 35 -3 28
12. Nyíregyháza 23 5 13 5 31 36 -5 28
13. Kazincbarcika 23 8 3 12 22 33 -11 27
14. Bp. Honvéd-MFA 23 7 6 10 29 34 -5 27
15. Szeged 2011 23 5 6 12 28 35 -7 21
16. Vecsés 23 1 7 15 13 40 -27 9(-1)

A 24. forduló műsora: Április 21. (szombat) 17.00: Orosháza FC – REAC, Békéscsaba 1912 Előre – Dunakanyar-Vác, Nyíregyháza Spartacus – Balmazújváros Sport, Vecsési FC – Budapest Honvéd-MFA, Egri FC – Kazincbarcika, Restart-Ceglédi VSE – Szeged 2011. Április 22. (vasárnap) 15.00: DVSC-DEAC – Újpest FC II. 17.00: Mezőkövesd-Zsóry – Szolnoki MÁV FC.

Az NB III Alföld csoport 21. fordulójában:

Tököl VSK – Szolnoki MÁV FC II. 3-0 (0-0). Gól: Langó L., Ancsák T., Radnics L.
Tápiószecső FC – Monori SE 3-1 (3-0). Gól: Németh Gy. 2, Grezsák Zs., illetve Gaál M.
Indotek Csepel FC – Makó FC 0-0

Dunaharaszti MTK – Jánoshida 4-1 (0-1). Gól: Dabasi K. 2, Dobesch B., Patkó Gy., illetve Hetrovicz G.
Kecskeméti TE II. – Tisza Volán SC Szeged 2-1 (2-1). Gól: Forró Gy., Máté G., illetve Faragó Be.
Üllő SE – Várfürdő-Gyulai Termál FC 1-2 (1-1). Gól: Hegybányai B., illetve Szabó M., Nagy G.
Hódmezővásárhelyi FC – FC Dabas 0-1 (0-1). Gól: Körmöci Sz.
A Szarvasi FC szabadnapos volt, játék nélkül gyűjtötte be a 3 pontot.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Dabas 21 13 7 1 49 14 35 46
2. Dunaharaszti 21 12 5 4 44 16 28 41
3. Gyula 21 10 6 5 27 18 9 36
4. Kecskemét II. 21 9 8 4 37 26 11 35
5. Tápiószecső 21 9 4 8 34 35 -1 31
6. Monor 21 9 3 9 34 34 0 30
7. Tisza Volán Szeged 21 8 4 9 42 32 10 28
8. Hódmezővásárhely 21 8 4 9 25 29 -4 28
9. Üllő 21 8 3 10 29 32 -3 27
10. Tököl 21 6 8 7 25 27 -2 26
11. Indotek Csepel 21 5 11 5 20 19 1 26
12. Szolnoki MÁV II. 21 6 4 11 21 39 -18 22
13. Makó 21 4 8 9 23 35 -12 20
14. Szarvas 21 5 4 12 23 39 -16 19
15. Jánoshida 21 5 2 15 21 46 -25 17
16. Pilis Sport 0

A 22. forduló műsora: Április 21. (szombat) 17.00: Tisza Volán SC Szeged – Indotek Csepel FC. Április 22. (vasárnap) 17.00: Várfürdő-Gyulai Termál FC – Kecskeméti TE II., Monori SE – Üllő SE, FC Dabas – Dunaharaszti MTK, Jánoshidai SE – Szarvasi FC, Makó FC – Hódmezővásárhelyi FC, Szolnoki MÁV FC II. – Tápiószecső FC. A Tököl VSK szabadnapos lesz.

A megyei I. osztály 23. fordulójában:

Csanádpalota – Sándorfalva 2-4 (1-2). Gól: Apostol P., F-T. Bimbo, illetve Kiss P. 2, Mihalkó D., Mihalkó M. (ifi 1-2)
Csongrád – Balástya 2-0 (1-0). Gól: Szeles D., Sarusi Kis A. (ifi 3-2)
HFC II. – Nagymágocs 5-0 (1-0). Gól: Juhász II. 3, Papp D., Cernák R. (ifi 9-0)
Algyő – Mindszent 1-0 (0-0). Gól: Hegedűs T. (ifi 5-1)

Ásotthalom – Röszke 3-0 (0-0). Gól: Hatvani J. 2, Vastag Sz. (ifi 1-5)
Szegedi VSE – Kiskundorozsma 0-1 (0-0). Gól: Farkas Á. (ifi 7-1)
Tápé – Kiszombor 2-1 (0-0). Gól: Kecskés, Juhász, illetve Tézsla K.(ifi 4-0)
Mórahalom – Kistelek 2-0 (2-0). Gól: S. Vojnic-Zelic, Patarcic K. (ifi 3-0)
Az Ujszegedi TC szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Mórahalom 21 17 2 2 64 25 39 53
2. Ásotthalom 21 17 2 2 45 13 32 53
3. Algyő 21 16 1 4 47 15 32 49
4. Sándorfalva 21 15 4 2 50 17 33 49
5. Csongrád 22 13 5 4 40 19 21 44
6. Kiskundorozsma 22 12 3 7 49 25 24 39
7. Csanádpalota 22 8 3 11 37 44 -7 27
8. Kistelek 22 7 5 10 41 41 0 26
9. Mindszent 22 8 1 13 41 62 -21 25
10. Kiszombor 22 7 5 10 33 44 -11 25(-1)
11. Szegedi VSE 21 7 3 11 36 34 2 24
12. Nagymágocs 22 6 4 12 29 39 -10 22
13. Tápé 22 6 3 15 15 41 -26 20
14. Röszke 22 5 5 12 29 38 -9 20
15. HFC II. 21 5 3 13 26 46 -20 18
16. Ujszegedi TC 21 3 9 9 22 41 -19 18
17. Balástya 21 2 1 18 22 82 -60 7

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Tápé 22 17 1 4 50 18 32 52
2. Algyő 21 15 3 3 87 28 59 48
3. Sándorfalva 20 17 0 3 91 17 74 47(-4)
4. Szegedi VSE 20 16 3 1 82 16 66 47(-4)
5. Röszke 22 14 3 5 54 30 24 44(-1)
6. Mórahalom 22 13 3 6 59 37 22 42
7. Kistelek 22 13 2 7 55 31 24 41
8. Csongrád 21 12 4 5 58 25 33 40
9. HFC II. 21 9 1 11 53 53 0 28
10. Csanádpalota 22 8 2 12 33 57 -24 26
11. Nagymágocs 22 7 2 13 29 57 -28 23
12. Mindszent 22 5 4 13 31 65 -34 19
13. Kiskundorozsma 22 5 2 15 50 65 -15 17
14. Ásotthalom 22 4 3 15 31 99 -68 15
15. Kiszombor 22 3 3 16 26 111 -85 11(-1)
16. Ujszegedi TC 21 2 2 17 25 52 -27 8
17. Balástya 20 2 2 16 23 76 -53 8

A 24. forduló műsora: Április 21. (szombat) 17.00: Ujszegedi TC – Csanádpalota FC. Április 22. (vasárnap) 17.00: Nagymágocs – Algyő, Kiskundorozsma – Hódmezővásárhelyi FC II., Szegedi VSE – Kistelek, Kiszombor – Mórahalom, Röszke – Tápé, Balástya – Ásotthalom, Sándorfalva – Csongrád. A Mindszent szabadnapos lesz.

A megyei II. osztály 23. fordulójában:

Zákányszék – Bordány 1-8 (1-2). Gól: Soós I. illetve Ruzsinszki F. 3, Mészáros N., Kovács S., Füleki G., Szabó Zs., Csonka K. (ifi 0-4)
FK 1899 Szeged – Zsombó 2-0 (2-0). Gól: Csuka T., Kálmán L. (ifi 3-3)
Makó II. – Üllés 2-1 (1-1). Gól: Grúber M., Rakity A., illetve Vér A. (ifi 3-0)
Sándorfalva II. – Szőreg 5-1 (3-1). Gól: Gémes B. 3, Nagy D., Körmendi I., illetve Székely E.
Szentesi Kinizsi – Fábiánsebestyén 2-3 (0-2). Gól: Szabó, Orovecz, illetve Horváth, Jámborcsik 2 (ifi 3-1)

Szatymaz – Újszentiván 2-1 (1-1). Gól: Árpási R., Marsal P., illetve Suhai E. (ifi 2-4)
Csengele – Tömörkény 2-2 (0-0). Gól: Erhardt 2, illetve Boldog, Kasza (ifi 1-2)
Csanytelek – Székkutas 0-2 (0-2). Gól: Kovács, Balogh (ifi 1-1)
Földeák – USC Tanárképző 1-3 (1-2). Gól: Mészáros A., illetve Türk B., Jánk T., Huszár D.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Székkutas 23 19 2 2 75 18 57 59
2. Bordány 23 18 3 2 93 24 69 57
3. Üllés 23 16 3 4 51 27 24 51
4. FK 1899 Szeged 23 15 2 6 54 29 25 47
5. Makó II. 23 13 4 6 54 37 17 43
6. Szőreg 23 12 5 6 57 40 17 41
7. Szentesi Kinizsi 23 12 4 7 56 34 22 40
8. Zsombó 23 12 2 9 39 39 0 38
9. Sándorfalva II. 23 11 4 8 52 41 11 37
10. Tömörkény 23 10 4 9 48 38 10 34
11. Fábiánsebestyén 23 6 7 10 44 59 -15 25
12. Csanytelek 23 6 6 11 33 39 -6 24
13. Földeák 23 7 1 18 44 59 -15 22
14. USC Tanárképző 23 5 6 12 28 44 -16 21
15. Zákányszék 23 5 0 18 20 68 -48 15
16. Csengele 23 3 5 15 25 70 -45 14
17. Újszentiván 23 4 0 19 38 77 -39 12
18. Szatymaz 23 2 4 19 36 104 -68 10

A 24. forduló műsora: Április 21. (szombat) 17.00: Tömörkény – Zákányszék. Április 22. (vasárnap) 11.00: USC Tanárképző – Szentesi Kinizsi. 17.00: Üllés – Sándorfalva II., Zsombó – Makó II., Székkutas – FK 1899 Szeged, Bordány – Csanytelek, Újszentiván – Csengele, Szőreg – Földeák, Fábiánsebestyén – Szatymaz.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 22. fordulójában:

Röszke II. – Baktó-Petőfitelep 0-2 (0-1). Gól: Bank Sz., Paszternák Z.

Mórahalom II. – Forráskút 5-1 (2-0). Gól: Csiszár R., Gercsó D., Farkas M., Papdi T., Bokányi B., illetve Sörös R.
Pusztamérges – Víziközmű-Alsóváros 1-1 (0-0).
Ruzsa – Algyő II. 3-1
Domaszék – Öttömös 3-1 (1-1). Gól: Klötzl B., Boros V., Fodor M., illetve Hatvani I.
Gyálarét – Szőreg II. 7-0 (3-0). Gól: Magony T. 3, Rácz Z. 2, Szőri Zs., Virág I.
A Szentmihály szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Gyálarét 21 17 2 2 83 22 61 53
2. Mórahalom II. 21 14 2 5 86 48 38 44
3. Algyő II. 21 14 1 6 67 31 36 43
4. Baktó-Petőfitelep 20 14 1 5 55 40 15 43
5. Domaszék 19 11 1 7 50 48 2 34
6. Forráskút 19 8 5 6 39 31 8 29
7. Öttömös 20 8 2 10 50 52 -2 26
8. Víziközmű-Alsóváros 20 7 3 10 36 50 -14 24
9. Röszke II. 19 6 3 10 40 40 0 21
10. Ruzsa 20 4 7 9 23 42 -19 19
11. Szőreg II. 19 4 3 12 39 69 -30 15
12. Pusztamérges 20 2 5 13 33 72 -39 11
13. Szentmihály 19 2 1 16 22 78 -56 7

A 23. forduló műsora: Április 21. (szombat) 15.00: Szentmihály – Mórahalom II. 17.00: Szőreg II. – Röszke II., Víziközmű-Alsóváros – Ruzsa. Április 22. (vasárnap) 17.00: Gyálarét – Forráskút, Öttömös – Pusztamérges, Baktó-Petőfitelep – Domaszék. Az Algyő II. szabadnapos lesz.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 22. fordulójában:

HFC III. – Szegvár 19-0 (6-0). Gól: Alesenszki Sz. 7, Mihály L. 3, Török B., Török Sz., Sajti T. 2-2, Hanga Cs., Ábrahám G., Rajos N.
Baks – Deszk 3-0 (1-0). Gól: Molnár G. 2, Bánfi P.
Kübekháza – Makó III. 1-6
Rosmarin Kft. Mártély – Maroslele 5-1 (3-1). Gól: Király K., Baranyi K., Hegyi N., Borbás P., Daraki Á., illetve Kis Zs.

Csanádpalota II.-Ambrózfalva – Csongrád II. 3-1 (1-0). Gól: Sepsik I. 2, Tánczos S., illetve Ormándi J.
A Tiszasziget és az Apátfalva szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Tiszasziget 18 15 3 0 60 15 45 48
2. Rosmarin Kft. Mártély 18 13 4 1 59 17 42 43
3. Makó III. 18 10 4 4 66 27 39 34
4. Baks 16 10 1 5 48 25 23 31
5. Deszk 19 9 4 6 40 29 11 31
6. HFC III. 18 8 3 7 65 30 35 27
7. Cspalota II.-Ambrózfalva 19 8 3 8 42 45 -3 27
8. Apátfalva 17 8 0 9 43 51 -8 24
9. Csongrád II. 19 5 2 12 36 45 -9 17
10. Maroslele 19 4 1 14 22 70 -48 13
11. Szegvár 15 2 1 12 19 95 -76 7
12. Kübekháza 18 2 0 16 25 76 -51 6
13. Ópusztaszer 0

A 23. forduló műsora: Április 21. (szombat) 17.00: Deszk – Rosmarin Kft. Mártély, Tiszasziget – Csanádpalota II.-Ambrózfalva, Apátfalva – Kübekháza, Makó III. – HFC III. Április 22. (vasárnap) 17.00: Szegvár – Baks. A Csongrád II. és a Maroslele szabadnapos lesz.

Előző sztori

Labdarúgás: hullámzó játék, egygólos dorozsmai győzelem + FOTÓK

Default thumbnail
Következő sztori

Magyarok nem érintettek a kabuli támadásban

Legutóbbi hasonló cikkek