Asztalitenisz: jött, látott, győzött a Félegyháza

2012. március 27., kedd

A dobogóért folytatott csatában roppant fontos találkozón a harmadik Floratom a negyedik helyezett Kiskunfélegyházát fogadta a férfi asztalitenisz Extraliga 18. fordulójának rangadóján.

Jól kezdtek a szegediek, a

Dudás, Kószó A.

páros kiélezett, döntő szettes összecsapáson hozta a nyitó partit, 1-0. Az első egyéni körben fordítottak a vendégek, Kószó A. a döntő játszmában,

Lukács

és Dudás simább mérkőzésen nem találta a remek napot kifogó rivális játéka ellenszerét, 1-3. Kapaszkodott a Floratom, Kószó A. nagy meccsen győzött, de társai nem bírtak az ellenféllel, 2-5. A vendégek parádéja a záró körben is folytatódott, így magabiztosan szerezték meg a két bajnoki pontot.

Szeged, Extraliga 18. forduló

Floratom Szeged AC Kalo-Méh – Félegyházi ASI 2–8

A szegedi győzelmeket szerezték:

Kószó A., a Dudás, Kószó A. páros Lukács Levente:

"Kiváló formában lévő csapattal találkoztunk, amely megérdemelt győzelmet aratott."