Labdarúgás: kikapott a másodiktól az Alsóváros

Hazai pályáján maradt alul Kiss Ferenc együttese az Algyő SK II. gárdájával szemben.

A kiállításig tapogatózó játék folyt a pályán, kevés helyzettel. Utána a fölénybe kerülő vendégek több helyzetet alakítottak ki Bondár K. kapuja előtt, és megérdemelten nyertek a mérkőzés nagy részében létszámhátrányban futballozó, de jól küzdő Alsóvárossal szemben.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 11. fordulójában:

Vizíközmű-Alsóváros SE – Algyő SK II. 1-2 (0-0). Szeged, Szabadság tér, 100 néző, vezette: Mucsi (Farkas T.).
Vizíközmű-Alsóváros SE: Bondár – Csúcs (Bicskei 60′), Kéri, Kis Z., Török – Daróczi P. (Albert 65′), Csordás, Szentágotai, Szepesi (Martonosi T. 55′) – Káity (Polyák 46′), Nagypál. Edző: Kiss Ferenc.
Algyő SK II.: Daróczi G. – Salamon, Kiss A., Horváth N. (Vízi 55′), Kiss Gy., Blesity (Belovai 46′), Major, Molnár G., Andracsek, Fejes J., Nagy S. Edző: Portörő Imre.
Gólszerzők: Martonosi T. (11-esből 70′), illetve Belovai 2 (51′, 55′)
Kiállítva: Csordás (30′)
Sárga lap: Kéri, illetve Fejes J., Salamon, Belovai

A gólok krónikája:

51. perc: Belovai a 16.5-es sarkáról leadott lövése a bal alsó sarokban kötött ki; 0-1
55. perc: Belovai 18 méterről a kapu jobb oldalába lőtt; 0-2
70. perc: Kezezés miatt büntetőhöz jutottak a hazaiak, Martonosi T. higgadtan a jobb alsó sarokba helyezte a labdát; 1-2