Atlétika: Titánok remeklése az olimpiai futónapon

Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

A hétvégi 6. K&H olimpiai futónapon részt vettek a Titán Triatlon Club atlétái is, közülük Vlocskó Noémi és Szelepcsényi Zsolt kiváló eredményeket értek el.

Szeptember 17-én, szombaton igazi ideális időjárás várta a futni vágyókat a 6. K&H olimpiai futónapon. A Titán TC atlétikai szakosztályból ketten, Vlocskó Noémi és Szelepcsényi Zsolt is részt vettek a versenyen, hiszen elsősorban nekik volt ez a megmérettetés fontos, mivel az ő részükre a pályaversenyek már befejeződtek. Szelepcsényi Zsolt célja ismét a 10 percen belüli futás volt, ami sikerült is. Mindkettejüknek remek időeredménnyel sikerült dobogóra állniuk az egyetemi hallgatók versenyében.