Labdarúgás: a hétvégi megyei eredmények + TABELLÁK

Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Befejeződtek a hétvégi fordulók a labdarúgó NB III Alföld csoportban és a megyei bajnokságokban. Összeállításunkban a hétvégi eredményeket és a tabellákat is megtalálják.

Az NB III Alföld csoport 17. fordulójában:

Csepel SC – Szarvas 1-1 (1-0)
Hódmezővásárhelyi FC – KITE-Szeged 0-1 (0-1)
Tisza Volán SC Szeged – Szabadkígyósi SC 1-1 (1-1)
FC Dabas – Várfürdő-Gyulai Termál FC 2-0 (0-1)
Szolnoki Spartacus – Szolnoki MÁV FC 3-2 (1-0)
Jánoshidai SE – Tököl VSK 1-7 (1-3)

Az NB III Alföld csoport állása:

H Csapat M P GK
1. Csepel 16 32 36-17
2. Újbuda 15 30 30-23
3. Tököl 15 28 32-15
4. Dabas 16 28 26-13
5. Szolnoki MÁV II. 16 26 27-18
6. KITE-Szeged 15 24 22-14
7. Gyula 15 23 27-22
8. Kecskemét II. 16 23 29-25
9. Hódmezővásárhely 16 21 27-25
10. Tisza Volán Szeged 15 21 26-21
11. Szolnoki Spartacus 15 17 26-34
12. Szarvas 15 10 20-37
13. Szabadkígyós 15 9 14-40
14. Jánoshida 16 7 22-59 (-2 pont)
15. Jászberény: törölve

A megyei I. osztály 17. fordulójában:

SZVSE-Gyálarét – Kiskundorozsma 2-0 (ifi elhalasztva)
Kiszombor – Ásotthalom 1-6 (ifi elhalasztva)
Csanádpalota – Tápé 1-4 (ifi 1-1)
Mindszent – Üllés 4-1 (ifi 7-0)
Csongrád – Ujszegedi TC 1-1 (ifi 3-0)

Nagymágocs – Kistelek 1-2 (ifi 6-0)
Balástya – Mórahalom 3-2 (ifi 0-1)
Sándorfalva – Röszke 4-0 (ifi 8-2)

A megyei I. osztály állása:

H Csapat M P GK
1. Kistelek 16 40 47-20
2. Mórahalom 16 35 48-15
3. Csongrád 16 34 32-10
4. SZVSE 16 34 31-17
5. Mindszent 16 28 32-22
6. Sándorfalva 16 28 27-15
7. Ásotthalom 16 27 35-20
8. Balástya 16 24 22-22
9. Kiskundorozsma 16 23 19-20
10. Nagymágocs 16 17 24-42
11. UTC 16 16 18-33
12. Tápé 16 15 14-29
13. Csanádpalota 16 14 27-36
14. Kiszombor 16 13 26-41
15. Üllés 16 6 24-49
16. Röszke 16 5 18-53

A megyei II. osztály Homokháti csoportjának 16. fordulójában:

Baks – USC Tanárképző 2-2
Zákányszék – FK 1899 Szeged 1-3 (ifi 0-1)

Zsombó – Csanytelek 0-2 (ifi 2-2)
Szatymaz – Tömörkény 6-1 (ifi 6-4)

A megyei II. osztály Homokháti csoport állása:

H Csapat M P GK
1. Szatymaz 13 33 45-15
2. Baks 13 29 36-20
3. Bordány 13 23 26-15
4. FK 1899 Szeged 14 21 24-19
5. USC Tanárképző 13 21 24-20
6. Zsombó 14 15 29-30
7. Csanytelek 13 12 11-28
8. Zákányszék 14 9 14-43
9. Tömörkény 13 8 12-31

A megyei II. osztály Tisza-Maros csoportjának 16. fordulójában:

Szegvár – HFC II. 2-5 (ifi 0-2)
Székkutas – Fábiánsebestyén 2-1 (ifi 1-2)
Algyő – Makó II. 2-1 (ifi 3-3)

Földeák – Szentesi Kinizsi 1-5 (ifi 1-1)
Szőreg – Újszentiván 7-1 (ifi 3-2)

A megyei II. osztály Tisza-Maros csoport állása:

H Csapat M P GK
1. HFC II. 15 30 39-17
2. Algyő 15 28 42-23
3. Székkutas 15 23 28-29
4. Szőreg 15 23 34-28
5. Fábiánsebestyén 15 22 33-35
6. Szentesi Kinizsi 15 22 28-25
7. Makó II. 15 21 22-20
8. Szegvár 15 17 26-43
9. Újszentiván 15 17 28-28
10. Földeák 15 5 19-51

A megyei III. osztály 19. fordulójában:

Algyő II. – Csongrád II. 1-2
Kübekháza – Sándorfalva II. 0-5
Makó III. – IKV Alsóváros 3-3
Röszke II. – Ruzsa 1-1
Forráskút – Bütyök Csárda Mártély 2-1
Öttömös – Deszk 1-5

HFC III. – Domaszék 0-0
Csengele – Pusztamérges 4-3

A megyei III. osztály állása:

H Csapat M P GK
1. Sándorfalva II. 18 43 72-9
2. Domaszék 17 37 48-31
3. HFC III. 17 37 38-8
4. Bütyök Cs. Mártély 17 36 37-15
5. Makó III. 18 30 33-30
6. Csongrád II. 17 29 39-27
7. IKV Alsóváros 16 27 40-31
8. Tiszasziget 16 25 37-36
9. Csengele 16 23 60-46
10. Forráskút 16 23 26-21
11. Ruzsa 18 21 27-37
12. Pusztamérges 16 18 36-41
13. Röszke II. 16 18 34-44
14. Deszk 16 15 23-32
15. Algyő II. 18 14 27-54
16. Komlósi T. Baktó 16 13 21-42
17. Öttömös 17 9 24-55
18. Kübekháza 17 7 15-78
Előző sztori

Labdarúgás: balástyai bravúr a Mórahalom ellen + VIDEÓ, FOTÓK

Következő sztori

Az újságírók szerint a magyar sajtó elfogult