Kézilabda: győzelemmel kezdte a rájátszást a KSZSE

2011. március 23., szerda
Kisteleken kezdte meg a női kézilabda NB II Dél-Keleti csoportjában a rájátszást a KSZSE együttese. A szegediek a második helyen zárták az alapszakaszt, míg a hazaiak a negyediken, így izgalmas meccsre számíthattak a kilátogatók. A KSZSE izgalmas, nagy iramú, de sok hibával tarkított mérkőzésen győzött a hazai pálya minden előnyét élvező Kistelek ellen, így továbbra is versenyben maradt a bajnoki címért való küzdelemben.

Női kézilabda NB II Dél-Keleti csoport, rájátszás, 1. forduló:

Kistelek, 80 néző. Vezette: Mazzag, Papp. Kisteleki KK - Kézilabda Szeged SE 28-30 (15-18)KSZSE: Szalma D. - Draxler D. 2, Forgó 4, HOMOKI 8, Szabó 2, Draxler O. 1, HORVÁTH 6. Csere: ALMÁSI (k), Miklós 1, Grandjean, Szalma N. 1, Török 3, Sebestény, Puhalák 2. Vezetőedző: Gera Norbert. Gera Norbert: "A közel háromhetes szünet meglátszott játékunkon, a rájátszásban minden pontért meg kell küzdeni, amit meg is tettünk. Sok hibával ugyan, de megérdemelten győztünk."A bajnokság állása: 1. Abony 16 pont 2. KSZSE 12pont 3. Makó 6 pont 4. Bácsbokod 6 pont 5. Kistelek 4 pont. Szegedi bravúr az ifjúsági mérkőzésen Az alapszakaszban veretlen Kisteleki ifi elleni siker gyógyír a korábbi vereségekre. Az eredmény a hazaiakra hízelgő, mivel a végjátékra csak a legfiatalabb szegedi lányok maradtak a pályán.

Kistelek, 80 néző. Vezette: Mazzag, Papp. Kisteleki KK - Kézilabda Szeged SE 35-36 (15-24)KSZSE: ALMÁSI - Draxler D. 4, Német 3, PUHALÁK 6, TÖRÖK 3, SEBESTÉNY 4, HORVÁTH 5. Csere: Mészáros (k), Giricz 1, DEÁK 3, BERNÁTSKY 6, Répás, Kis 1. Vezetőedző: Gera Norbert. Gera Norbert: "Az első félidőben határozott játékkal megszerzett nagy előny éppen kitartott a végéig."