A papírformának megfelelően kikapott Sopronban a Mediteam Szeged női kosárlabdacsapata az NB I 19. fordulójában. A csapatban jól mutatkozott be az új ember, az ukrán Marina Szazonenko.

MKB-Euroleasing Sopron-Mediteam Szeged 94-67 (29-21, 22-18, 22-20, 21-8)

Sopron, 1000 néző. Vezette: Farkas G., Söjtöry T., Tóth K.

Mediteam Szeged:

Laklóth 9/3, SZAZONENKO 14/12, RASHEED 20, Roglics 4, Zserzserunova 8.

Fejes 6, Farkasinszky 2, Lengyel 4.

Mészárosné Kovács Andrea.

Roglics, Fejes. Az őszi itthoni elképesztően izgalmas hosszabbításos győzelemre ezúttal nem lehetett számítani, bár három negyeden át többé-kevésbé jól tartotta magát az utóbbi időben kissé megtépázott szegedi csapat. A soproni győzelem ettől függetlenül egy pillanatra sem forgott veszélyben. A negyedik negyedre elfáradtak a vendégek, így a Sopron megduplázhatta addig gyűjtött előnyét. Az újonc