Vízilabda: Beton-vereség Herceg Noviban (FRISSÍTVE)

2010. december 1., szerda

Nem sikerült a bravúr, de a pontszerzés sem a Szeged Betonnak az Euroliga A csoportjának 2. fordulójában Montenegróban megrendezett mérkőzésen, Kásás Zoltán legénysége három gólos vereséget szenvedett a helyi Jadrantól.

Az elején még vezetett

Kásás Zoltán

legénysége, 2-1-re, majd 4-3-ra is, utána azonban a vendéglátók kiváló védekezésük és jó helyzetkihasználásuk révén fordítani tudtak, s a nagyszünetre kétgólos előnyre tettek szert (8-6). A harmadik játékrészben 9-7-ig tartotta magát a Szeged, aztán viszont megint a crnagorácok pillanatai következtek, akik 11-7-re elhúztak. Az utolsó pihenő előtt azonban fellángolt a magyar együttes, és a háromszoros olimpiai bajnok center,

Molnár Tamás

találataival a negyedik negyedre visszajött a remény (11-9). Az utolsó játékrész elején a Jadran kihasználta lehetőségeit a gólszerzésre, s végül eredményesebb támadójátéka nyomán magabiztosan tartotta otthon mind a három pontot.