Labdarúgás: a hétvége bajnoki eredményei

Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Véget értek a 4. forduló küzdelmei a labdarúgó NB III Alföld csoportban és a Csongrád megyei bajnokságokban. Alábbi összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálják a tabellákkal együtt.

A labdarúgó NB III Alföld csoport 4. fordulójában:

Gyulai Termál FC – Hódmezővásárhelyi FC 1-1
Algyő SK – ESMTK: elmaradt, az algyői játékosok nem álltak ki
Orosháza FC – Százhalombattai LK 3-1
Soroksár SC – FC Dabas 1-1
Vasas II. – Tisza Volán SC Szeged 1-4
Kecskeméti TE II. – Battonyai TK 2-2
Szolnoki Spartacus – Monori SE 1-0

Az NB III Alföld csoport állása:

1. Orosháza 4 12 11-4
2. Szolnoki Spartacus 4 9 6-2
3 Battonya 4 8 11-5
4. Gyula 4 7 10-8
5. KTE II. 4 7 10-9
6. ESMTK 3 6 5-2
7. Tisza Volán Szeged 4 5 10-8
8. Hódmezővásárhely 4 5 8-8
9. Százhalombatta 4 4 5-6
10. Dabas 4 4 4-7
11. Soroksár 4 3 3-4
12. Vasas II. 4 3 7-13
13. Monor 4 1 4-9
14. Algyő 3 0 4-13

A megyei I. osztály 4. fordulójában:

Csanádpalota – Tápé 0-0
Mindszent – Kiszombor 4-2
Szentesi Kinizsi – Csongrád 0-3
Tiszasziget – Ásotthalom 2-3
Kiskundorozsma – Röszke 3-0
Balástya – Mórahalom 0-0
Sándorfalva – Nagymágocs 3-2

A megyei I. osztály állása

1. Ásotthalom 4 12 13-3
2. Sándorfalva 4 10 9-5
3. Csongrád 4 9 8-3
4. Kistelek 4 7 11-7
5. Tápé 4 7 5-3
6. Tiszasziget 4 7 6-5
7. Mórahalom 4 6 3-2
8. Kiszombor 4 6 8-8
9. SZVSE-Gyálarét 3 6 4-6
10. Balástya 4 4 1-2
11. Nagymágocs 3 3 6-8
12. Röszke 4 3 7-11
13. Kiskundorozsma 4 3 5-9
14. Mindszent 4 3 7-12
15. Csanádpalota 4 1 2-5
16. Szentesi Kinizsi 4 1 3-9

A megyei II. osztály Homokháti csoport 4. fordulójában:

Üllés – Zsombó 3-1
Szatymaz – Csanytelek 4-2
Bordány – Baks 1-1
Forráskút – USC Tanárképző 2-1
FK 1899 Szeged – Tömörkény 1-0

A megyei II. osztály Homokháti csoport állása:

1. Baks 4 10 16-1
2. Üllés 4 10 13-6
3. Szatymaz 4 7 11-8
4. FK 1899 Szeged 4 7 7-7
5. Bordány 4 6 6-4
6. Csanytelek 4 6 7-8
7. Zsombó 4 3 7-11
8. Forráskút 4 3 5-14
9. Tömörkény 4 2 1-6
10. USC Tanárképző 4 1 4-12

A megyei II. osztály Tisza-Maros csoport 4. fordulójában:

Ujszegedi TC – Fábiánsebestyén 2-1
Makó II. – Szegvár 3-1
HFC II.-Bercsényi – Apátfalva 3-1
Szőreg – Újszentiván 4-1
Algyő II. – Székkutas 3-1

A megyei II. osztály Tisza-Maros csoport állása:

1. Algyő II. 4 10 8-2
2. Makó II. 4 8 10-7
3. Szőreg 3 7 11-3
4. UTC 4 7 7-6
5. Fábiánsebestyén 4 6 6-6
6. Szegvár 3 4 6-7
7. HFC II. 4 2 5-7
8. Apátfalva 4 2 5-9
9. Újszentiván 3 1 5-9
10. Székkutas 3 1 3-10

A megyei III. osztály 4. fordulójában:

IKV Alsóváros – Öttömös 5-3
Domaszék – Zákányszék 2-1
Földeák – Balástya II. 6-1
HFC III.-Bercsényi – Tiszasziget II. 1-1
Ruzsa – Kübekháza 5-3
Csongrád Öregfiúk – Pusztamérges 1-2

Előző sztori

Tornagyőztes lett Bonyhádon az SZTE-Szedeák

Következő sztori

A NYEOMSZSZ a magyar kormánytól kér segítséget