Labdarúgás: a Rock Klub nyerte a fordulatok meccsét az Ópusztaszer ellen

2015. április 3., péntek
rock_klub_opusztaszer_vrk_hu

Végig kiélezett, izgalmas mérkőzésen 5-4-re nyert a Rock Klub FC a vendég Ópusztaszer ellen a megyenégy nyugati csoportjában.

Borongós időjárással kezdődött a találkozó a kiskundorozsmai műfüves pályán, de minderről a csapatok nem nagyon vettek tudomást, nagy iramban kezdték a találkozót. Már a 4. percben vezetéshez jutott az első húsz minutumot uraló Ópusztaszer, miközben a hazai csapat nem találta a helyét,

Balog József

próbálta tördelni a játékot és megtartani a labdát. A félidő hajrájához érkezve már kettővel vezettek a pusztaszeriek,

Tóth Dániel

szépítése révén ugyanakkor 1-2-es állásnál vonultak az öltözőbe a felek a szünetben. A második játékrész is hasonló forgatókönyvvel kezdődött, mint az első. Az Ópusztaszer nyomás alá helyezte a rockereket, akik azonban felvették a kesztyűt, és rendre jól jöttek ki a párharcokból, miközben ellenfelük egyre idegesebb játékkal egyre többet hibát vétett. Az 50. percben

Vincze Gábor

harcolt ki egy szabadrúgást 30 méterre a kaputól. A labda mögé a sértett állt, végül pedig bődületes bombája a keresztlécről vágódott a hálóba. (2-2) Nem sokkal később ismét a vendégeknél volt az előny

Katona Sándor

büntetőjével, a játékosnak ez volt a harmadik találta a mérkőzésen. Potyogtak a gólok, a 69. percben

Gyovai Tamás

egalizált, de

Fülöp István

szinte azonnal visszaállította a korábbi különbséget. (3-4) A hajrában aztán

Pósfai Lőrinc

és Tóth Dániel már a fordítás is összejött a Rock Klubnak, ezzel együtt pedig a győzelem.

Csongrád megyei IV. osztály Nyugati csoport, 13. forduló:

Rock Klub FC - Ópusztaszer SE 5-4 (1-2)

Kiskundorozsma, műfű. Vezette: Gargya Balázs Gábor (Hegyi Eszter, Mucsi Zsolt).

Rock Klub:

Bódy - Hódi, Magyar, Kincses, Horváth (Rantal 59'), Matyi, Pósfai, Balog, Vincze, Tóth D., Gyovai (Barna 79').

Játékos-edző:

Bódy Péter.

Ópusztaszer:

Bárkányi - Barakonyi, Székesi, Tóth Á. (Soós - a szünetben), Becsei, Bereczki, Fülöp, Szűcs (Tanács 77'), Domokos, Katona, Rostás.