Vízilabda: duplázott az A-Híd az újonc ellen

2013. szeptember 21., szombat
ahidszegedve01_mj

A várakozásoknak megfelelően nem okozott gondot az A-Híd Szeged együttesének az újonc Ybl otthonában begyűjteni a három bajnoki pontot.

Vincze Balázs

számos kulcsemberének adott pihenőt az Ybl elleni találkozón, így meglehetősen megfiatalított kezdőcsapat sorakozott fel a kapu vonalában a MOM Sportuszoda 33 méteres medencéjében szegedi részről. A mieink gyorsan elléptek 4-1-re, majd lassan a hazaiak is felvették a ritmust, és egészen a második negyed közepéig képesek voltak tartani a kétgólos különbséget. A szünetben aztán már 12-7-es szegedi előnyt mutatott az eredményjelző, majd a folytatásban tovább nőtt a különbség, 7-8 gólon stabilizálta az eredményt a Vincze-csapat. Az utolsó negyedben 17-10-ről egy 5-0-s sorozattal 22-10-re léptek el a vendégek, végül a házigazdák tették fel a szépségtapaszt a Tisza-partiak 22-11-es diadalára. Az Ybl részéről a végül kipontozódó