Asztalitenisz: kiélezett meccsen pontosztozkodás

2013. szeptember 29., vasárnap

Kiélezett mérkőzésre volt kilátás a bajnokságban kiválóan rajtoló együttesek találkozóján a Móricz tornacsarnokban.

Varga

veresége után is 3-1 arányban vezetett a házigazda. Vitsek már-már megnyert mérkőzést hagyott kicsúszni a kezei közül Sebestyén ellen, majd Kószó is döntő játszmás vereséget szenvedett Boháccsal szemben, Varga újabb vereségével pedig már átvette a vezetést a vendég gárda, 3-4. Kószónak helyén volt a szíve, hiszen az addig veretlen Sebestyént fektette két vállra három játszmában, ahogyan Vitsek is magabiztosan múlta felül Pagonyit, így a fordulatos találkozón újra a Floratom vezetett. Az utolsó összecsapáson Varga egy játszmára volt jó Bohács ellen, így megosztoztak a pontokon a csapatok.

Férfi asztalitenisz Extraliga 3. forduló:

Floratom Szeged AC Probart – Békési TE 5–5

Győztek:

Kószó Attila 2, Vitsek Iván 2 és a Vitsek, Kószó páros Lukács Levente:

"Kiegyenlített mérkőzésen nüansznyival közelebb álltunk a győzelemhez, de végül igazságos döntetlen született."