Zárul a megyei I. osztály hétvégi fordulója. Összeállításunkban valamennyi eredményt és a tabellát is megtalálják, valamint a bajnokságok jövő heti műsorát is böngészgethetik.
Vasárnap Algyőn, a műfüvön folytatódtak a megye I. küzdelmei. A Kistelek és az UTC alsóházi rangadóján nem láttunk gólt, azután annál többször zörögtek a hálók. A Sándorfalva 6-ot vágott a Röszkének, míg a Kiskundorozsma 11-et a Nagymágocsnak... Az Algyő pedig megkínlódott a Felső Tisza parton a Bordány 2-1-es legyőzéséért.
Budapest Honvéd-MFA - Orosháza FC Dunakanyar-Vác - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő Putnok VSE - Szeged 2011 Restart-Ceglédi VSE - Kazincbarcika Ferencvárosi TC II. - Vasas Szolnoki MÁV FC - Nyíregyháza Spartacus FC Mezőkövesd-Zsóry SE - Békéscsabai Előre 1912 SE DVSC-DEAC - Újpest FC II.
A bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Békéscsabai Előre | 17 | 9 | 7 | 1 | 36 | 20 | 16 | 34 |
2. | Vasas | 17 | 10 | 3 | 4 | 26 | 18 | 8 | 33 |
3. | Mezőkövesd-Zsóry | 17 | 9 | 2 | 6 | 26 | 20 | 6 | 29 |
4. | Orosháza FC | 17 | 8 | 2 | 7 | 30 | 31 | -1 | 26 |
5. | Balmazújváros | 17 | 7 | 4 | 6 | 27 | 23 | 4 | 25 |
6. | Nyíregyháza | 17 | 7 | 4 | 6 | 21 | 22 | -1 | 25 |
7. | Bp. Honvéd-MFA | 17 | 7 | 3 | 7 | 27 | 28 | -1 | 24 |
8. | Restart-Cegléd | 17 | 6 | 6 | 5 | 32 | 28 | 4 | 22(-2) |
9. | Dunakanyar-Vác | 15 | 6 | 4 | 5 | 22 | 20 | 2 | 22 |
10. | Ferencvárosi TC II. | 17 | 6 | 3 | 8 | 26 | 29 | -3 | 21 |
11. | Kazincbarcika | 16 | 6 | 2 | 8 | 21 | 24 | -3 | 20 |
12. | Újpest FC II. | 17 | 6 | 1 | 10 | 23 | 31 | -8 | 19 |
13. | Putnok VSE | 17 | 5 | 4 | 8 | 26 | 33 | -7 | 19 |
14. | Szeged 2011 | 16 | 4 | 6 | 6 | 24 | 28 | -4 | 18 |
15. | Szolnoki MÁV FC | 17 | 4 | 5 | 8 | 17 | 23 | -6 | 17 |
16. | DVSC-DEAC | 17 | 4 | 4 | 9 | 22 | 28 | -6 | 16 |
A 19. forduló műsora: Március 23. (szombat) 15.00:
Újpest FC II. - Nyíregyháza Spartacus FC, Békéscsabai Előre 1912 SE - Szolnoki MÁV FC, Kazincbarcika - Ferencvárosi TC II., Szeged 2011 - Restart-Ceglédi VSE, Orosháza FC - Dunakanyar-Vác(?), DVSC-DEAC - Budapest Honvád-MFA.
16.00:
Vasas - Mezőkövesd Zsóry SE.
Március 24. (vasárnap) 15.00:
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő - Putnok VSE.
Soroksár SC - Tisza Volán SC Szeged Tököl VSK - Üllő SE Nagykőrösi Kinizsi TL FC - Monori SE Vecsési FC - Makó FC Kecskeméti TE II. - Mórahalom VSE Hódmezővásárhelyi FC - Dunaharaszti MTK FC Dabas - Várfürdő-Gyulai Termál FC
A bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dunaharaszti MTK | 14 | 8 | 4 | 2 | 23 | 14 | 9 | 28 |
2. | Nagykőrösi Kinizsi | 14 | 7 | 5 | 2 | 28 | 19 | 9 | 26 |
3. | Tököl VSK | 14 | 7 | 4 | 3 | 26 | 16 | 10 | 25 |
4. | Monor SE | 14 | 7 | 2 | 5 | 25 | 18 | 7 | 23 |
5. | FC Dabas | 14 | 7 | 2 | 5 | 25 | 19 | 6 | 23 |
6. | Üllő SE | 14 | 7 | 2 | 5 | 23 | 27 | -4 | 23 |
7. | Várfürdő-Gyulai TFC | 14 | 6 | 4 | 4 | 21 | 13 | 8 | 22 |
8. | Soroksár SC | 14 | 5 | 5 | 4 | 18 | 15 | 3 | 20 |
9. | Mórahalom VSE | 14 | 5 | 3 | 6 | 21 | 19 | 2 | 18 |
10. | Kecskeméti TE II. | 14 | 5 | 2 | 7 | 24 | 26 | -2 | 17 |
11. | Vecsési FC | 14 | 4 | 3 | 7 | 22 | 29 | -7 | 15 |
12. | Makó FC | 14 | 2 | 7 | 5 | 17 | 22 | -5 | 13 |
13. | Tisza Volán Szeged | 14 | 3 | 3 | 8 | 10 | 21 | -11 | 12 |
14. | Hódmezővásárhely | 14 | 0 | 4 | 10 | 8 | 33 | -25 | 4 |
A 16. forduló műsora: Március 23. (szombat) 15.00:
Monori SE - Vecsési FC, Mórahalom VSE - FC Dabas, Tisza Volán SC Szeged - Nagykőrösi Kinizsi TL FC, Várfürdő-Gyulai Termál FC - Tököl VSK.
Március 24. (vasárnap) 15.00:
Dunaharaszti MTK - Kecskeméti TE II., Üllő SE - Soroksár SC, Makó FC - Hódmezővásárhelyi FC.
Csanádpalota - Mindszent 2-0 (1-0).
Gól: C-S. Luculescu, Lakatos R. (Hódmezővásárhely, műfű)
Tápé - FK 1899 Szeged 4-1 (3-1).Gól: Brinszky A. (3), Mike G., illetve Gyurkovics T. (Algyő, műfű)
Csongrád - Ásotthalom 0-1 (0-1).Gól: Hatvani J. (Algyő, műfű)
HFC II. - Szegedi VSE 3-1 (1-0). Gól: Huszka M. (2), Juhász S., illetve Kiss B. (ifi 1-1) (Hódmezővásárhely, műfű)
Kistelek - Ujszegedi TC 0-0(Algyő, műfű)
Röszke - Sándorfalva 0-6 (0-2).
Gól: Mihalkó M. és Kitl Z. (2-2), Juhász S., Bitó R. (Algyő, műfű)
Kiskundorozsma - Nagymágocs 11-0 (4-0).
Gól: Csányi P. (4), Gémes B. (3), Fődi B., Mórocz Zs., Bress B., Huszár J. (Algyő, műfű)
Bordány - Algyő 1-2 (0-1).Gól: Masír, illetve Hadár A. (2) (Szeged, Felső Tisza part, műfű)
A SZEGEDma TV videója a Tápé - FK 1899 Szeged meccsről!
http://www.youtube.com/watch?v=B1-4RziMdfU
A bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Algyő | 18 | 13 | 3 | 2 | 50 | 16 | 34 | 42 |
2. | Kiskundorozsma | 18 | 12 | 3 | 3 | 45 | 20 | 25 | 39 |
3. | Ásotthalom | 18 | 12 | 2 | 4 | 43 | 24 | 19 | 38 |
4. | Csongrád | 18 | 11 | 3 | 4 | 45 | 31 | 14 | 36 |
5. | Csanádpalota | 18 | 11 | 2 | 5 | 39 | 26 | 13 | 35 |
6. | Sándorfalva | 18 | 11 | 1 | 6 | 46 | 19 | 27 | 34 |
7. | Tápé | 17 | 11 | 1 | 5 | 33 | 26 | 7 | 34 |
8. | Szegedi VSE | 18 | 8 | 1 | 9 | 35 | 38 | -3 | 25 |
9. | HFC II. | 18 | 6 | 5 | 7 | 27 | 37 | -10 | 23 |
10. | Nagymágocs | 18 | 4 | 6 | 8 | 23 | 51 | -28 | 18 |
11. | Kistelek | 18 | 5 | 2 | 11 | 30 | 43 | -13 | 17 |
12. | Bordány | 18 | 5 | 1 | 12 | 19 | 33 | -14 | 16 |
13. | Mindszent | 18 | 4 | 4 | 10 | 29 | 39 | -10 | 16 |
14. | FK 1899 Szeged | 18 | 4 | 2 | 12 | 26 | 41 | -15 | 14 |
15. | Ujszegedi TC | 17 | 2 | 7 | 8 | 20 | 37 | -17 | 13 |
16. | Röszke | 18 | 1 | 3 | 14 | 12 | 41 | -29 | 6 |
Az U19-es bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sándorfalva | 16 | 15 | 0 | 1 | 90 | 15 | 75 | 45 |
2. | Kistelek | 17 | 14 | 1 | 2 | 70 | 23 | 47 | 43 |
3. | SZEOL-SZVSE | 18 | 13 | 2 | 3 | 79 | 24 | 55 | 41 |
4. | Ásotthalom | 17 | 13 | 0 | 4 | 53 | 18 | 35 | 39 |
5. | Kiskundorozsma | 16 | 10 | 3 | 3 | 47 | 21 | 26 | 33 |
6. | Algyő | 17 | 10 | 0 | 7 | 68 | 43 | 25 | 30 |
7. | Tápé | 17 | 9 | 0 | 8 | 39 | 39 | 0 | 27 |
8. | Nagymágocs | 17 | 8 | 2 | 7 | 49 | 48 | 1 | 26 |
9. | HFC II. | 18 | 7 | 2 | 9 | 57 | 34 | 23 | 23 |
10. | Csongrád | 16 | 5 | 3 | 8 | 37 | 36 | 1 | 18 |
11. | Csanádpalota | 17 | 5 | 2 | 10 | 22 | 44 | -22 | 17 |
12. | Mindszent | 17 | 5 | 2 | 10 | 35 | 61 | -26 | 17 |
13. | Bordány | 17 | 3 | 2 | 12 | 26 | 79 | -53 | 11 |
14. | FK 1899 Szeged | 17 | 3 | 1 | 13 | 26 | 77 | -51 | 10 |
15. | Ujszegedi TC | 16 | 2 | 2 | 12 | 14 | 85 | -71 | 8 |
16. | Röszke | 17 | 1 | 2 | 14 | 21 | 86 | -65 | 5 |
A 19. forduló műsora: Március 23. (szombat) 15.00:
Algyő - Csongrád, Mindszent - Röszke.
19.00:
FK 1899 Szeged - Kistelek.
Március 24. (vasárnap) 15.00:
Kiskundorozsma - Csanádpalota, Nagymágocs - Ujszegedi TC, Szegedi VSE - Tápé, Ásotthalom - Hódmezővásárhelyi FC II., Sándorfalva - Bordány.
Szentesi Kinizsi - Székkutas Zsombó - Makó II. Tömörkény - Balástya Gyálarét - Csengele Sándorfalva II. - Tiszasziget Üllés - Fábiánsebestyén Szőreg - Csanytelek USC Tanárképző Szeged - Rosmarin Zrt. Mártély
A bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Szentesi Kinizsi | 17 | 14 | 2 | 1 | 58 | 10 | 48 | 44 |
2. | Tiszasziget | 16 | 10 | 3 | 3 | 49 | 18 | 31 | 33 |
3. | Csengele | 17 | 9 | 5 | 3 | 47 | 22 | 25 | 32 |
4. | Rosmarin Mártély | 17 | 9 | 4 | 4 | 38 | 23 | 15 | 31 |
5. | Szőreg | 17 | 8 | 6 | 3 | 42 | 29 | 13 | 30 |
6. | Makó II. | 17 | 9 | 2 | 6 | 34 | 20 | 14 | 29 |
7. | Székkutas | 17 | 7 | 6 | 4 | 42 | 32 | 10 | 27 |
8. | Sándorfalva II. | 17 | 8 | 0 | 9 | 49 | 40 | 9 | 24 |
9. | Zsombó | 17 | 7 | 2 | 8 | 34 | 28 | 6 | 23 |
10. | Üllés | 17 | 6 | 5 | 6 | 36 | 28 | 8 | 23 |
11. | Tömörkény | 17 | 6 | 5 | 6 | 23 | 28 | -5 | 23 |
12. | Csanytelek | 17 | 6 | 3 | 8 | 36 | 31 | 5 | 21 |
13. | Fábiánsebestyén | 17 | 6 | 1 | 10 | 26 | 38 | -12 | 19 |
14. | Gyálarét | 17 | 5 | 0 | 12 | 31 | 52 | -21 | 15 |
15. | USC Tanárképző | 16 | 2 | 2 | 12 | 9 | 36 | -27 | 8 |
16. | Balástya | 17 | 0 | 0 | 17 | 7 | 126 | -119 | 0 |
Az U19-es bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Csengele | 16 | 14 | 0 | 2 | 69 | 13 | 56 | 42 |
2. | Makó II. | 15 | 12 | 1 | 2 | 74 | 16 | 58 | 37 |
3. | Szentesi Kinizsi | 15 | 10 | 2 | 3 | 60 | 21 | 39 | 32 |
4. | Székkutas | 16 | 9 | 4 | 3 | 51 | 33 | 18 | 31 |
5. | Tiszasziget | 15 | 9 | 2 | 4 | 58 | 27 | 31 | 29 |
6. | Csanytelek | 16 | 8 | 3 | 5 | 47 | 18 | 29 | 27 |
7. | Üllés | 16 | 8 | 3 | 5 | 54 | 27 | 27 | 27 |
8. | Sándorfalva II. | 16 | 7 | 1 | 8 | 51 | 58 | -7 | 22 |
9. | Balástya | 16 | 6 | 2 | 8 | 34 | 69 | -35 | 19(-1) |
10. | Tömörkény | 16 | 5 | 2 | 9 | 20 | 42 | -22 | 17 |
11. | Rosmarin Mártély | 13 | 4 | 3 | 6 | 45 | 46 | -1 | 15 |
12. | Fábiánsebestyén | 16 | 4 | 2 | 10 | 39 | 61 | -22 | 14 |
13. | Deszk | 15 | 3 | 1 | 11 | 26 | 68 | -42 | 10 |
14. | Zsombó | 15 | 2 | 0 | 13 | 32 | 79 | -47 | 6 |
15. | Szőreg | 14 | 1 | 0 | 13 | 18 | 100 | -82 | 3 |
A 19. forduló műsora: Március 23. (szombat) 15.00:
Székkutas - Szőreg, Csengele - Zsombó, Tömörkény - Üllés, Tiszasziget - Gyálarét, Rosmarin Zrt. Mártély - Sándorfalva II.
Március 24. (vasárnap) 15.00:
Balástya - Makó II., Csanytelek - USC Tanárképző, Fábiánsebestyén - Szentesi Kinizsi.
Szentmihály - Zsombó II. Bordány II. - Kiskundorozsma II. Zákányszék - IKV Alsóváros Balotaszállás - Röszke II. Domaszék - Öttömös Pusztamérges - Forráskút Mórahalom II. - Ruzsa
A bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Röszke II. | 13 | 8 | 3 | 2 | 33 | 14 | 19 | 27 |
2. | Öttömös | 13 | 8 | 3 | 2 | 24 | 9 | 15 | 27 |
3. | Zsombó II. | 13 | 8 | 3 | 2 | 30 | 21 | 9 | 27 |
4. | Mórahalom II. | 13 | 7 | 3 | 3 | 27 | 29 | -2 | 24 |
5. | Balotaszállás | 13 | 7 | 2 | 4 | 37 | 26 | 11 | 23 |
6. | Kiskundorozsma II. | 13 | 6 | 2 | 5 | 29 | 22 | 7 | 20 |
7. | Szentmihály | 13 | 6 | 2 | 5 | 29 | 23 | 6 | 20 |
8. | Forráskút | 13 | 6 | 1 | 6 | 21 | 22 | -1 | 19 |
9. | Ruzsa | 13 | 4 | 4 | 5 | 20 | 21 | -1 | 16 |
10. | IKV Alsóváros | 13 | 4 | 3 | 6 | 21 | 35 | -14 | 15 |
11. | Pusztamérges | 13 | 3 | 5 | 5 | 18 | 26 | -8 | 14 |
12. | Zákányszék | 13 | 3 | 3 | 7 | 19 | 26 | -7 | 12 |
13. | Domaszék | 13 | 2 | 0 | 11 | 27 | 44 | -17 | 6 |
14. | Bordány II. | 13 | 1 | 2 | 10 | 12 | 29 | -17 | 5 |
A 15. forduló műsora:
Március 23. (szombat) 15.00:
IKV Alsóváros - Mórahalom II., Röszke II. - Bordány II., Kiskundorozsma II. - Pusztamérges.
Március 24. (vasárnap) 15.00:
Öttömös - Szentmihály, Ruzsa - Balotaszállás, Forráskút - Domaszék, Zsombó II. - Zákányszék.
Baks - Dóc Ópusztaszer - Hódmezővásárhelyi FC III. Kistelek II. - Csongrád II. Fábiánsebestyén II. - Szatymaz Bajnokságon kívül: Algyő II. - Csongrád III. Szegvár - Balástya II. Derekegyház - Pusztaszer
A bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Algyő II. | 12 | 11 | 0 | 1 | 52 | 10 | 42 | 33 |
2. | Baks | 12 | 10 | 1 | 1 | 56 | 10 | 46 | 31 |
3. | HFC III. | 12 | 7 | 1 | 4 | 38 | 27 | 11 | 22 |
4. | Ópusztaszer | 12 | 7 | 1 | 4 | 31 | 20 | 11 | 22 |
5. | Szegvár | 12 | 7 | 1 | 4 | 24 | 19 | 5 | 22 |
6. | Csongrád II. | 12 | 6 | 2 | 4 | 26 | 18 | 8 | 20 |
7. | Derekegyház | 12 | 6 | 1 | 5 | 23 | 30 | -7 | 19 |
8. | Fábiánsebestyén II. | 12 | 5 | 3 | 4 | 30 | 23 | 7 | 18 |
9. | Kistelek II. | 12 | 4 | 3 | 5 | 28 | 23 | 5 | 15 |
10. | Szatymaz | 12 | 4 | 2 | 6 | 33 | 30 | 3 | 14 |
11. | Pusztaszer | 12 | 2 | 0 | 10 | 8 | 47 | -39 | 6 |
12. | Balástya II. | 12 | 0 | 2 | 10 | 14 | 79 | -65 | 2 |
13. | Dóc | 12 | 0 | 1 | 11 | 14 | 41 | -27 | 1 |
A 15. forduló műsora:
Március 23. (szombat) 13.00:
Szatymaz - Ópusztaszer.
15.00:
Balástya II. - Kistelek II., Dóc - Algyő II., Hódmezővásárhelyi FC III. - Szegvár, Pusztaszer - Fábiánsebestyén II.
Március 24. (vasárnap) 15.00:
Csongrád II. - Baks.
13.00-kor bajnokságon kívül:
Csongrád III. - Derekegyház.
Deszk - Kübekháza Apátfalva - Ferencszállás Makó III. - Maroslele Baktó-Petőfitelep - Pázsit-UTC II. Tápé II. - Pitvaros Csanádpalota II.-Ambrózfalva - Móravárosi Kinizsi Újszentiván - Földeák
A bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Földeák | 13 | 11 | 0 | 2 | 52 | 20 | 32 | 33 |
2. | Makó III. | 13 | 10 | 2 | 1 | 42 | 10 | 32 | 32 |
3. | Apátfalva | 13 | 9 | 3 | 1 | 32 | 13 | 19 | 30 |
4. | Deszk | 13 | 9 | 1 | 3 | 68 | 17 | 51 | 28 |
5. | Pázsit-UTC II. | 13 | 8 | 1 | 4 | 35 | 20 | 15 | 25 |
6. | Cspalota II.-Ambrózfalva | 13 | 7 | 1 | 5 | 33 | 18 | 15 | 22 |
7. | Móravárosi Kinizsi | 13 | 7 | 1 | 5 | 30 | 33 | -3 | 22 |
8. | Baktó-Petőfitelep | 13 | 6 | 1 | 6 | 40 | 27 | 13 | 19 |
9. | Pitvaros | 13 | 5 | 1 | 7 | 29 | 32 | -3 | 16 |
10. | Kübekháza | 13 | 4 | 1 | 8 | 20 | 29 | -9 | 13 |
11. | Újszentiván | 13 | 3 | 1 | 9 | 23 | 72 | -49 | 10 |
12. | Maroslele | 13 | 2 | 1 | 10 | 11 | 49 | -38 | 7 |
13. | Tápé II. | 13 | 2 | 0 | 11 | 10 | 42 | -32 | 6 |
14. | Ferencszállás | 13 | 1 | 0 | 12 | 16 | 59 | -43 | 3 |
A 15. forduló műsora:
Március 23. (szombat) 15.00:
Kübekháza - Apátfalva.
Március 24. (vasárnap) 10.00:
Móravárosi Kinizsi - Deszk.
15.00:
Pitvaros - Csanádpalota II.-Ambrózfalva, Tápé II. - Pázsit-UTC II., Maroslele - Baktó-Petőfitelep, Ferencszállás - Újszentiván, Földeák - Makó III.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.