Az informatikai vezetéket és a gyalogosokat veszélyeztette a fűzfa


Kedd délután érkezett a jelzés a katasztrófavédelem főügyeletére, hogy Hódmezővásárhelyen, a Török Károly utcában egy magas fűzfa letört, vastag ága az ott futó informatikai légkábelt és a járdán haladó gyalogosforgalmat veszélyezteti.
A Hódmezővásárhelyi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság két gépjárművel érkezett a helyszínre, ahol a gépezetes tolólétrával közelítették meg a beavatkozók a fa koronáját, amelyet motoros láncfűrésszel ritkítottak meg, végül a fa kivágásra került.