Már javában zajlanak az előkészületek a Kossuth téren. Rendkívüli jelentőségű lesz a Békemenet.
Már javában zajlanak az előkészületek a Kossuth téren. Az október 23-i monumentálisnak ígérkező békemenet jól példázza, hogy nemcsak fizikailag, de lélekben is többségben vannak azok, akik a béke oldalán állnak.
Mihállfy Béla, Szeged és a Homokhátság kormánypárti országgyűlési képviselője kiemelte, hogy az Október 23-ai esemény rendkívüli jelentőségű. Különösen a dél-alföldi régióból, így Szegedről is sokan csatlakoznak a fővárosi demonstrációhoz, hogy hangot adjanak a békepárti álláspontnak.
A szervezők monumentális részvételt várnak, ami a miniszterelnök szerint is bizonyítja, hogy a béke oldala nemcsak fizikailag, de lélekben is erősebb. A békemenet gyülekezője október 23-án, reggel 9 órakor kezdődik a Margit híd budai hídfőjénél, az Elvis Presley téren. A menet 11 órakor indul, majd a Margit hídon átkelve a Szent István körúton halad a Nyugati térig, innen pedig a Bajcsy-Zsilinszky úton az Alkotmány utcáig, végül a Kossuth térre érkezik.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.