Írjon nekünk

Sport

Kajak-kenu: tizenhat DÉMÁSZ Szeged arany a korosztályos ob-n

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

paragi-szabo

Remekül szerepeltek a DÉMÁSZ Szeged VE kajakosai és kenusai a Sukorón rendezett Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokságon, a Kolonics György Emlékversenyen.

A klub tehetségei 16 arany-, 14 ezüst- és 11 bronzérmet gyűjtöttek az ob-n. A szegediek közül Szabó Tétény volt a legeredményesebb, aki két számban győzött, kettőben pedig ezüstérmes lett. Papp László, Szarka Krisztián, Ungi László, Lehőcz Ádám és Kovács Szilárd ugyancsak két aranyérmet nyert a magyar bajnokságon.

A DÉMÁSZ VE eredményei

1. Csanki Márk-Papp László – C2 Férfi Serdülő U15. 1000m Final A
1. Paragi Bence-Szabó Tétény – C2 Férfi Serdülő U16. 4000m Final A
1. Pap Máté-Indre Szabolcs-Jóvári Patrik – K1 Férfi Kölyök U14. 3x200m Final B
1. Dunai Rajmund-Ozsgyáni Bence-Kupecz Kristóf – K1 Férfi Kölyök U13 3x200m Final B
1. Molnár Dániel-Molnár Máté-Szarka Krisztián – C1 Férfi Kölyök U13. 3x200m Final A
1. Baranyai-Segura Dániel-Wiegand Arnold-Bodóczki Milán – C1 Férfi Kölyök U14. 3x200m Final A
1. Balogh Patrik-Kókity Richárd-Lukács Rajmund-Flach Roland – C4 Férfi Kölyök U13-U14. 4000m Final A
1. Papp László – C1 Férfi Kölyök U14. 4000m Final A
1. Gyányi Levente – C1 Férfi Kölyök U13. 4000m Final A
1. Tubak Zétény-Szarka Krisztián – PC2 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A
1. Bakos Ágnes-Vörös Szonja – MK2 Női Gyermek U10-U11. 2000m Final A
1. Csanki Imre-Megyesi Botond – PC2 Férfi Kölyök U13. 2000m Final A
1. Révész Péter-Tóth Bálint-Kardos Levente -K1 Férfi Serdülő U15-U16. 3x200m Final H
1. Ungi László-Lehőcz Ádám-Kovács Szilárd – C1 Férfi Serdülő U15-U16. 3x200m Final A
1. Szabó Tétény-Balogh Bálint-Takács Gitta – K1,C1,NK1 Serdülő U15-U16. 3x200m vegyes váltó Final A
1. Ungi László-Lehőcz Ádám-Kovács Szilárd-Simon Kornél – C4 Férfi Serdülő U15-U16. 500m Final A

2. Paragi Bence-Szabó Tétény – C2 Férfi Serdülő U16. 1000m Final A
2. Paragi Bence-Ungi László-Szabó Tétény-Lehőcz Ádám – C4 Férfi Serdülő U15-U16. 1000m Final A
2. Segura-Baranyai Dániel – Bodóczki Milán – C2 Férfi Kölyök U14. 1000m Final A
2. Csorba Zsófia – C1 Női Kölyök U13-U14. 2000m Final A
2. Veres Dóra-Ványi Vivien-Mukus Gabriella – K1 Női Kölyök U14. 3x200m Final C
2. Tubak Zétény-Kiss Ágnes-Kiszely Petra – C1 Férfi Kölyök U13. 3x200m Final B
2. Csúri Nikoletta-Mukus Dóra – K2 Női Kölyök U14. 4000m Final A
2. Segura-Baranyai Dániel-Bodóczki Milán – C2 Férfi Kölyök U14. 4000m Final A
2. Molnár Bence-Dobronoky Zalán-Kolos Péter-Gál Ádám – MK4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A
2. Kiss Ágnes-Molnár Csepke – PC2 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A
2. Szikula Őrs-Mukus Balázs-Dobronoky Zalán-Kolos Péter – MK1 Férfi Gyermek U12. 4x300m Final B
2. Molnár Bence-Puljer Panna-Szalma Rádha-Gál Ádám – MK1 Vegyes Gyermek U12. 4x300m Final B
2. Házi Ábel-Bakos Ágnes-Szabó Levente-Vörös Szonja – MK1 Vegyes Gyermek U10-U11. 4x300m Final A
2. Révész Péter – K1 Férfi U15 2000+200m (200m) Final C

3. Papp László – C1 Férfi Serdülő U15. 1000m Final A
3. Balogh Patrik-Kókity Richárd-Lukács Rajmund-Flach Roland – C4 Férfi Kölyök U13-U14. 1000m Final A
3. Molnár Csanád-Vugernicsek Tamás – C2 Férfi Kölyök U14. 1000m Final A
3. Balogh Máté-Bagi Miklós-Szetei Zoltán – K1 Férfi Kölyök U13 3x200m Final A
3. Juhász Laura-Veres Réka-Babos Kinga – K1 Női Kölyök U14. 3x200m Final A
3. Juhász Laura-Veres Dóra-Ványi Vivien-Babos Kinga – K4 Női Kölyök U13-U14. 4000m Final A
3. Molnár Csanád – C1 Férfi Kölyök U13. 4000m Final A
3. Molnár Máté-Molnár Dániel – PC2 Férfi Kölyök U13. 2000m Final A
3. Horváth-Fock Erik-Kelemen Blanka-Nyerges Csenge-Simon Péter – MK1 Vegyes Gyermek U10-U11. 4x300m Final B
3. Kálmán Brenda- C1 Női Kölyök U13-U14. 500m Final A
3. Csorba Zsófia-Kálmán Brenda – C2 Női Serdülő U15-U16. 500m Final A

4. Ungi László-Lehőcz Ádám – C2 Férfi Serdülő U16. 4000m Final A
4. Csanki Márk – C1 Férfi Serdülő U15. 4000m Final A
4. Kálmán Brenda – C1 Női Kölyök U13-U14. 2000m Final A
4. Balogh Patrik-Kókity Richárd-Zs. Somló Dániel – C1 Férfi Kölyök U14. 3x200m Final B
4. Szabó Annabella Niké -C1 Női Kölyök U13-U14. 500m Final A
4. Csorba Zsófia – C1 Női Serdülő U15-U16. 200m Final A
4. Kardos Levente – K1 Férfi U15 2000+200m (200m) Final B
4. Takács Gitta – K1 Női Serdülő U15. 500m Final A
4. Zs. Somló Dániel-Wiegand Arnold – C2 Férfi Kölyök U14. 4000m Final A
4. Szilágyi Balázs – C1 Férfi Kölyök U13. 4000m Final A
4. Puljer Panna-Szalma Rádha – MK2 Női Gyermek U12. 2000m Final A

5. Kiszely Zsófia-Aczél Nóra (MTK) – C2 Női Serdülő U15-U16. 500m Final A
5. Pap Máté-Jóvári Patrik – K2 Férfi Kölyök U14. 4000m Final A
5. Kovács Anna-Bakos Zsófia-Mucsi Mara-Lakatos Ágnes – MK4 Női Kölyök U13. 4000m Final A
5. Vugernicsek Tamás – C1 Férfi Kölyök U14. 4000m Final A
5. Balogh Máté-Dunai Rajmund-Bagi Miklós-Szetei Zoltán – MK4 Férfi Kölyök U13. 4000m Final A
5. Szikula Őrs-Mukus Balázs – MK2 Férfi Gyermek U12. 2000m Final A
5. Házi Ábel-Szabó Levente – MK2 Férfi Gyermek U10-U11. 2000m Final I.
5. Bakos Nóra-Kelemen Blanka-Nyerges Csenge-Kocsik Maya – MK4 Női Gyermek U10-U12. 2000m Final A
5. Bakos Nóra-Paragi Botond-Róth Bertalan-Kocsik Maya – MK1 Vegyes Gyermek U10-U11. 4x300m Final B
5. Csanki Márk – C1 Férfi Serdülő U15. 1000m Final A
5. Takács Gitta – K1 Női Serdülő U15. 1000m Final A
5. Vugernicsek Tamás – C1 Férfi Kölyök U14. 1000m Final A
5. Veres Dóra-Babos Kinga – K2 Női Kölyök U14. 1000m Final A
5. Gyányi Levente-Szilágyi Balázs – C2 Férfi Kölyök U14. 1000m Final A
5. Ujvári Viktória-Tamás Réka-Kovács Anna – K1 Női Kölyök U14. 3x200m Final C

6. Balogh Bálint-Révész Péter-Tóth Bálint-Kardos Levente – K4 Férfi Serdülő U15-U16. 4000m Final A
6. Városi Zsolt-Bodó Brúnó-Varga Nelli-Szénási Kristóf – PC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A
6. Paragi Petra-Gyányi Milán – PC2 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A

7. Pap Máté-Jóvári Patrik – K2 Férfi Kölyök U14. 1000m Final A
7. Zs.Somló Dániel-Wiegand Arnold – C2 Férfi Kölyök U14. 1000m Final A
7. Kiszely Zsófia – C1 Női Serdülő U15-U16. 2000m Final A
7. Török László-Katona Balázs-Szőke Kristóf – MK1 Férfi Kölyök U13 3x200m Final C
7. Bakos Zsófia-Mucsi Mara-Lakatos Ágnes – MK1 Női Kölyök U13 3x200m Final A
7. Kiszely Zsófia – C1 Női Serdülő U15-U16. 200m Final A
7. Révész Péter-Kardos Levente

8. Szabó Annabella Niké – C1 Női Kölyök U13-U14. 2000m Final A
8. Vető András-Pozsár Szabolcs-Csányi Levente-Mucsi Nimród – MK1 Férfi Gyermek U10-U11. 4x300m Final D

9. Török László – K1 Férfi Kölyök U13-U14. 2000m (Zebra szerint) Final A
9. Kiszely Petra – MC1 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A
9. Tóth Bálint – K1 Férfi Serdülő U15. 500m Final A
9. Takács Gitta – K1 Női Serdülő U15. 4000m Final A

10. Horváth-Fock Erik-Simon Péter – MK2 Férfi Gyermek U10-U11. 2000m Final II.
10. Kávássy Milán-Maranec-Dózsa Zsombor-Molnár-Gábor György-Pozsgai Bulcsú – PC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A

11. Sléber Patrik – C1 Férfi Kölyök U13. 4000m Final A
11. Balog Zsombor-Borbély Patrik-Csáti Móric-Dornbach Dániel – PC4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A

12. Indre Szabolcs-Vincze Zsombor – K2 Férfi Kölyök U14. 4000m Final A

13. Fehér Levente-Kiss Martin – PC2 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A

14. Szőke Kristóf – K1 Férfi Kölyök U13-U14. 2000m (Zebra szerint) Final A
14. Révész Péter – K1 Férfi U15 2000+200m (2000m) Final A

17. Kardos Levente – K1 Férfi U15 2000+200m (2000m) Final A

21. Pozsár Szabolcs-Paragi Botond-Róth Bertalan-Csányi Levente – MK4 Férfi Gyermek U10-U12. 2000m Final A

23. Veres Réka – K1 Női Kölyök U14. 4000m Final A

24. Vető András-Mucsi Nimród – MK2 Férfi Gyermek U10-U11. 2000m Final I.

36. Ujvári Viktória – K1 Női Kölyök U14. 4000m Final A

Hírzóna

A magyar női kézilabda-válogatott kijutott az olimpiai selejtezőre

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

Miután a svédek megverték a németeket a vb-n.

Tovább olvasom

Sport

Megszerezte második győzelmét a Szedeák

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

Az OSE Lions együttesét verték a fiúk.

Tovább olvasom

Hírzóna

Elkészült a fitneszpark Zákányszéken

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

A beruházást továbbiak követik majd, a cél egy rekreációs tér kialakítása.

Tovább olvasom

Aktuál