Írjon nekünk

Sport

Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

labdarugas_il

Befejeződtek a hétvégi bajnoki fordulók. Összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálja NB III-tól megye IV-ig, és a tabellákat is böngészgetheti.

Gólzáporos döntetlent játszott vasárnap délelőtt a megye III-ban a Pázsit és a Szegvár. A megye I. rangadóján nem született gól a Szeged 2011 B és az Ásotthalom közötti meccsen, ahogyan az NB III megyei derbijén sem találtak hálóba a csapatok, a HFC és a SZEOL.

A külön nem jelölt összecsapások 16.30-kor kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n vasárnap estig!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB II 22. fordulójában:

Swietelsky-Soproni VSE – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-2 (1-2). Gól: Deme I., illetve Kónya M., Bor D.

Szolnoki MÁV FC – Vác FC 0-1 (0-1). Gól: Rusvay G.
Szeged 2011-Grosics Akadémia – Budaörs 2-0 (2-0). Gól: Achim Á., Király P.
Kisvárda Master Good – SZTK-Erima 5-0 (1-0). Gól: Koszta M. (2), Délczeg G., Vári B., Cseri T.
Soroksár SC – FC Ajka 1-0 (1-0). Gól: Csilus Á.
Aqvital FC Csákvár – Dunaújváros 4-0 (1-0). Gól: Kocsis D., Molnár T., Molnár Cs., Huszárik Zs. (öngól)
ZTE FC – BFC Siófok 3-0 (1-0). Gól: Wittrédi D., Bedi B., Horváth R.

Gyirmót FC Győr – Mezőkövesd Zsóry FC 2-1 (1-1). Gól. Völgyi D., Simon An., illetve Molnár G.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Gyirmót FC Győr 22 15 5 2 37 17 20 50
2. ZTE FC 22 12 3 7 40 22 18 39
3. Mezőkövesd Zsóry 22 11 5 6 31 23 8 38
4. Kisvárda 22 10 6 6 45 27 18 36
5. Aqvital FC Csákvár 22 11 2 9 43 39 4 35
6. Balmazújváros 22 10 5 7 31 28 3 35
7. Szeged-Grosics 22 9 4 9 29 30 -1 31
8. Soproni VSE 22 9 3 10 31 26 5 30
9. Budaörs 22 9 3 10 32 36 -4 30
10. BFC Siófok 22 8 4 10 24 33 -9 28
11. Soroksár SC 22 6 8 8 22 25 -3 26
12. Vác FC 22 7 3 12 21 30 -9 24
13. Szolnoki MÁV FC 22 6 6 10 25 30 -5 24
14. Dunaújváros 22 5 8 9 27 37 -10 23
15. SZTK-Erima 22 4 9 9 25 45 -20 21
16. FC Ajka 22 4 6 12 18 33 -15 18

A 23. forduló műsora: Április 16. (szombat) 17.00: BFC Siófok – FC Ajka, SZTK-Erima – Soroksár SC, Budaörs – Kisvárda Master Good, Vác FC – Aqvital FC Csákvár. 19.00: Dunaújváros – Gyirmót FC Győr, Mezőkövesd Zsóry FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia, Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Szolnoki MÁV FC. Április 17. (vasárnap) 18.00: ZTE FC – Swietelsky-Soproni VSE.

Az NB III Közép csoport 26. fordulójában:

Várfürdő-Gyulai Termál FC – Dunaharaszti MTK 2-2 (0-1). Gól: Balogh M., Okos I., illetve Mészáros D., Méder B.
Szentlőrinc SE – FC Dabas 2-1 (2-0). Gól: Takács K. (öngól), V. Nikolic, illetve Zsolnai R.
Szekszárdi UFC – HR-RENT Kozármisleny 0-1 (0-0). Gól: Nagy M. K.
Bölcskei SE – Budafoki MTE-Újbuda TC 1-4 (0-2). Gól: Blatt P., illetve Skriba M. (2), Margitics A., Kovács D.

Pénzügyőr SE – Paksi FC II. 1-1 (1-0). Gól: Sztrunga Zs., illetve Simon M.
Budapest Honvéd-MFA II. – Monori SE 3-4 (1-2). Gól: Máté Zs., Jelena R., Göblyös D., illetve Villányi G. (2), Banai B., Csőke I.
Komlói Bányász – Békéscsaba 1912 Előre II. 1-0 (0-0). Gól: Bata Cs.
Hódmezővásárhelyi FC – SZEOL SC 0-0.
Az ESMTK szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Kozármisleny 24 20 3 1 62 10 52 63
2. SZEOL SC 24 14 5 5 39 18 21 47
3. Komlói Bányász 25 14 4 7 31 22 9 46
4. Budafok-Újbuda 25 12 5 8 38 28 10 41
5. Pénzügyőr SE 25 10 8 7 31 21 10 38
6. Dunaharaszti MTK 24 10 7 7 30 27 3 37
7. FC Dabas 24 8 11 5 41 25 16 35
8. Monori SE 25 10 4 11 28 34 -6 34
9. Szentlőrinc SE 24 9 4 11 30 37 -7 31
10. Bp. Honvéd II. 25 8 6 11 40 37 3 30
11. Várfürdő-Gyulai TFC 24 8 6 10 33 36 -3 30
12. ESMTK 24 8 5 11 20 26 -6 29
13. Paksi FC II. 25 7 8 10 40 47 -7 29
14. Békéscsaba II. 24 8 1 15 28 40 -12 25
15. Bölcskei SE 25 6 6 13 26 58 -32 24
16. Hódmezővásárhely 25 5 6 14 21 41 -20 21
17. Szekszárdi UFC 24 5 3 16 18 49 -31 18

A 27. forduló műsora: Április 16. (szombat) 17.00: Monori SE – Pénzügyőr SE, Komlói Bányász – Bölcskei SE. Április 17. (vasárnap) 17.00: Békéscsaba 1912 Előre II. – HR-RENT Kozármisleny, FC Dabas – Szekszárdi UFC, Dunaharaszti MTK – Szentlőrinc SE, ESMTK – Várfürdő-Gyulai Termál FC, Paksi FC II. – SZEOL SC, Budafoki MTE-Újbuda FC – Budapest Honvéd-MFA II. A Hódmezővásárhelyi FC szabadnapos.

A megyei I. osztály 24. fordulójában:

Makó FC – Mórahalom VSE 1-3 (1-0). Gól: Mátó G., illetve Magyar Gy. (2), Szalma G. (ifi 0-1)
Algyő SK – Csongrád TSE 1-1 (0-1). Gól: Takács R., illetve Rácz D. (ifi 2-0)
Mindszent SE – Újszentiván SE 3-1 (0-0). Gól: Csatlós T., Szobácsi R., Mihály R., illetve Kasza R. (ifi 1-0)
Tápé ESK – FK 1899 Szeged 1-2 (0-1). Gól: Péter S., illetve Dóra T., Mihalkó D.
Szegedi VSE – Kisteleki TE 3-2 (0-2). Gól: Mácsai D., Arató Cs., Tanács R., illetve Bertók G., Lajos T.
Ujszegedi TC – Tiszasziget SE 0-2 (0-0). Gól: Kasza F., Rutai B. (ifi 0-2)

Szeged 2011 B – Ásotthalom TE 0-0. (ifi 1-0)
Szőregi RSE – Szentesi Kinizsi SZITE 2-5 (1-3). Gól: Deák B., Maslac M., illetve Lekrinszki A. (2), Kovács N., Szeles D., Kerepeczki Cs. (ifi 0-17)
A Sándorfalva SK szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő SK 23 17 6 0 77 23 54 57
2. Mórahalom VSE 22 16 4 2 65 20 45 52
3. Szentesi Kinizsi 23 14 3 6 46 34 12 45
4. Ásotthalom TE 23 13 6 4 55 29 26 45
5. Szeged 2011 B 22 12 7 3 71 18 53 43
6. Sándorfalva SK 22 13 3 6 50 33 17 42
7. Makó FC 23 13 1 9 54 32 22 40
8. Tiszasziget SE 23 12 4 7 61 47 14 40
9. Csongrád TSE 22 10 3 9 39 35 4 33
10. Ujszegedi TC 23 7 3 13 31 56 -25 24
11. FK 1899 Szeged 22 6 6 10 27 41 -14 24
12. Kisteleki TE 23 7 2 14 43 60 -17 23
13. Tápé ESK 23 6 5 12 36 53 -17 23
14. Mindszent SE 22 6 2 14 44 80 -36 20
15. Szegedi VSE 22 5 5 12 38 46 -8 20
16. Szőregi RSE 23 2 2 19 25 94 -69 8
17. Újszentiván SE 23 1 2 20 19 80 -61 5

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentesi Kinizsi 21 19 0 2 126 12 114 57
2. Makó FC 21 19 0 2 120 18 102 57
3. Mórahalom VSE 21 17 0 4 97 25 72 51
4. Szeged 2011 B 19 14 1 4 81 38 43 43
5. Algyő SK 22 13 1 8 78 39 39 40
6. Mindszent SE 19 12 0 7 77 49 28 36
7. FK 1899 Szeged 20 12 1 7 57 31 26 37
8. Csongrád TSE 21 10 0 11 55 64 -9 30
9. Tiszasziget SE 22 9 1 12 48 83 -35 27(-1)
10. Ujszegedi TC 19 8 2 9 52 47 5 26
11. Újszentiván SE 22 7 1 14 61 79 -18 22
12. Sándorfalva SK 21 6 0 22 59 103 -44 18
13. Ásotthalom TE 21 5 2 14 35 69 -34 17
14. Kisteleki TE 20 4 2 14 34 89 -55 14
15. Baks-Tápé 20 3 2 15 22 81 -59 11
16. Szőregi RSE 21 0 1 20 22 194 -172 -2(-3)

A 25. forduló műsora: Április 16. (szombat) 17.00: Csongrád TSE – Makó FC, Mórahalom VSE – Tápé ESK, Szentesi Kinizsi SZITE – Ujszegedi TC, Kisteleki TE – Szeged 2011 B, Tiszasziget SE – Mindszent SE, FK 1899 Szeged – Szőregi RSE. Április 17. (vasárnap) 17.00: Sándorfalva SK – Algyő SK, Újszentiván SE – Szegedi VSE. Az Ásotthalom TE szabadnapos.

A megyei II. osztály 21. fordulójában:

Baktó-Petőfitelep – Kiskundorozsma 1-3 (1-0). Gól: Szegedi G., illetve Kiss A. (2), Farkas Á.
Balástya – Tömörkény 0-3 (0-0). Gól: Baktai Á. (2), Janó Zs. (ifi 4-3)
Székkutas – Apátfalva 3-1 (1-1). Gól: Kovács A., Kis D., Daraki Z., illetve Szabó N. (ifi 5-1)
St. Mihály FC – Üllés 2-2 (0-1). Gól: Olajos Cs., Baján Z., illetve Gyuris M., Cseh R. (ifi 0-2)
Bordány – Csengele 2-2 (1-1). Gól: Kovács S., Szabó Zs., illetve Erhardt Sz., Koncz R. (ifi 1-4)
Zsombó – Nagymágocs 1-2 (1-1). Gól: Frank M., illetve Dovics M., Szarvas J. (ifi 3-2)
HFC II. – Deszk 2-2 (2-1). Gól: Varga R., Bartyik R., illetve Gallai G., Szentmártoni Cs.

Csanytelek – Móravárosi Kinizsi 3-1 (1-0). Gól: Erdélyi M. (2), Forgó T., illetve Gerendeli Z.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. HFC II. 21 14 4 3 70 26 44 46
2. Üllés 21 12 5 4 44 27 17 40(-1)
3. Kiskundorozsma 21 12 2 7 49 26 23 38
4. Csengele 21 11 5 5 37 28 9 38
5. Nagymágocs 21 9 4 8 41 32 9 31
6. Bordány 21 9 4 8 30 24 6 31
7. Tömörkény 21 9 3 9 36 33 3 30
8. Székkutas 21 9 3 9 27 35 -8 30
9. Balástya 21 9 2 10 37 41 -4 29
10. Csanytelek 21 7 5 9 28 39 -11 26
11. St. Mihály FC 21 7 4 10 33 38 -5 25
12. Apátfalva 21 7 3 11 34 45 -11 24
13. Zsombó 21 6 3 12 39 53 -14 21
14. Móravárosi Kinizsi 21 5 4 12 26 49 -23 19
15. Baktó-Petőfitelep 21 3 4 14 19 77 -58 13
16. Deszk 21 9 5 7 57 34 23 6(-26)

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csengele 17 16 1 0 72 11 61 45(-4)
2. Üllés 17 15 0 2 65 11 54 37(-8)
3. Deszk 17 10 1 6 64 32 32 31
4. Nagymágocs 16 9 2 5 51 33 18 29
5. Kiskundorozsma 16 9 2 5 56 40 16 29
6. Csanytelek 17 9 1 7 63 39 24 28
7. Balástya 18 8 3 7 46 34 12 27
8. Zsombó 17 8 2 7 39 44 -5 26
9. Bordány 17 5 5 7 28 41 -13 20
10. Tömörkény 16 2 3 11 26 68 -42 9
11. St. Mihály FC 16 2 2 12 16 54 -38 8
12. Székkutas 17 2 2 13 22 65 -43 8
13. Apátfalva 17 2 0 15 16 92 -76 6

A 22. forduló műsora: Április 16. (szombat) 17.00: Tömörkény – Zsombó, St. Mihály FC – Balástya, Kiskundorozsma – Székkutas, Deszk – Üllés, Apátfalva – HFC II. Április 17. (vasárnap) 17.00: Móravárosi Kinizsi – Baktó-Petőfitelep, Nagymágocs – Bordány, Csengele – Csanytelek.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 21. fordulójában:

Balotaszállás – USC Tanárképző 7-0 (4-0). Gól: Temesvári A., Tóth R., Konkoly A., Nádasdi D., Teremi Z., Vígh M., Fődi J.
Sándorfalva II. – Baks 9-2 (6-2). Gól: Tóth L. (3), Mórocz Zs., Csúri Cs., Gémes B., Kiss P., Landler P., Erdei G., illetve Bánfi P., Határ D.
Ruzsa – Mórahalom II. 1-3 (1-1). Gól: Molnár Cs., illetve Bokányi Á. (2), Mészáros Zs.

St. Mihály FC II. – IKV Alsóváros 5-1 (2-1). Gól: Szabó D., Veres G. (2-2), Kaszab Zs., illetve Pályi A.
Csongrád II. – Zákányszék 3-1 (1-1). Gól: Muskó L., Maszlag T., Sándor D., illetve Jójárt F.
Ásotthalom II. – Röszke 3-0 (0-0). Gól: Klézli P. (2), Víg Zs.
Algyő II. – Pusztamérges 9-1 (4-0). Gól: Hegedűs T. (4), Farkas Sz. (3), Deák D., Kiséri K., illetve Rácz I.
Forráskút – Bordány II. 0-0

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 21 20 0 1 102 22 80 60
2. Balotaszállás 21 17 1 3 78 27 51 52
3. Csongrád II. 21 16 3 2 72 26 46 51
4. Bordány II. 21 14 1 6 60 25 35 43
5. Mórahalom II. 21 14 1 6 74 49 25 43
6. Ruzsa 21 13 2 6 59 35 24 41
7. Algyő II. 21 11 2 8 78 39 39 35
8. Ásotthalom II. 21 10 1 10 48 57 -9 31
9. Röszke 21 9 1 11 50 56 -6 28
10. Baks 21 9 0 12 56 67 -11 24(-3)
11. Forráskút 21 7 1 13 28 64 -36 22
12. St. Mihály FC II. 21 6 0 15 42 66 -24 18
13. Pusztamérges 21 4 2 15 36 68 -32 13(-1)
14. Zákányszék 21 4 1 16 27 69 -42 10(-3)
15. IKV Alsóváros 21 4 0 17 39 80 -41 9(-3)
16. USC Tanárképző 21 2 0 19 17 116 -99 2(-4)

A 22. forduló műsora: Április 16. (szombat) 17.00: Baks – Algyő II., IKV Alsóváros – Ruzsa, Zákányszék – Balotaszállás, Röszke – St. Mihály FC II., Bordány II. – Csongrád II. Április 17. (vasárnap) 16.00: USC Tanárképző – Sándorfalva II. 17.00: Pusztamérges – Ásotthalom II., Mórahalom II. – Forráskút.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 21. fordulójában:

Fábiánsebestyén – Szikáncs 2-0 (0-0). Gól: Felföldi R., Paczuk P.
Kübekháza – Mártély 3-1 (1-0). Gól: Pásztor K., Olajkár J., Kövesi Sz., illetve Hegyi N.
Pitvaros – Makó II. 1-4 (0-2). Gól: Roszkos R., illetve Béres R. (2), Bakos T., Bány T.
Kiszombor – Csanádpalota 3-0 (0-0). Gól: Tézsla K. (2), Kardos Zs.

Pázsit – Szegvár 5-5 (1-1). Gól. Joó Gy. (2), Torjai T., Vékes M., Molnár L., illetve Terbán Gy., Piti G. (2-2), Piti J.
Csongrád III. – Földeák 2-2 (2-1). Gól: Nagy I. (2), illetve Orosz A., Horváth G.
Székkutas II. – FK 1899 Szeged II. 4-2 (3-0). Gól: Bujáki B. (2), Sipos A., Kis D., illetve Németh Sz., Ács S.
A SZVSE II. szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 20 17 0 3 78 19 59 51
2. Kiszombor 20 15 2 3 79 25 54 47
3. Csongrád III. 19 14 3 2 65 24 41 45
4. Földeák 20 12 2 6 53 30 23 38
5. Pitvaros 20 12 4 5 46 28 18 37
6. Fábiánsebestyén 18 9 6 3 36 26 10 33
7. FK 1899 Szeged II. 20 8 2 10 49 55 -6 26
8. Mártély 20 7 4 9 32 41 -9 25
9. Szegvár 20 5 4 11 27 55 -28 19
10. Szikáncs 19 5 2 12 24 37 -13 17
11. Pázsit 19 3 7 9 26 45 -19 16
12. SZVSE II. 19 4 5 10 31 36 -5 14(-3)
13. Kübekháza 19 3 4 12 24 66 -42 13
14. Csanádpalota 20 4 2 14 24 75 -51 11(-3)
15. Székkutas II. 19 5 1 13 28 60 -32 9(-7)
16. Deszk II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A 22. forduló műsora: Április 16. (szombat) 15.00: FK 1899 Szeged II. – Pázsit. 17.00: Csanádpalota – Pitvaros, Makó II. – Csongrád III., Szikáncs – Székkutas II., Mártély – SZVSE II. Április 17. (vasárnap) 17.00: Földeák – Fábiánsebestyén, Szegvár – Kübekháza. A Kiszombor szabadnapos.

A megyei IV. osztály Keleti csoport 15. fordulójában:

Rock Klub – Móravárosi Kinizsi II. 0-6 (0-3). Gól: Mata Gy. (3), Kanalas R. (2), Kanalas F.
Maroslele – KEAC 3-1 (1-1). Gól: Ohát T. (2), Kővágó B., illetve Somogyi Z.

Maros-menti UFC – Nagylak 2-0 (2-0). Gól: Bíró T., Baranyi I.
Baktó-Petőfitelep II. – Gyálarét-LS 2015 2-0 (0-0). Gól: Kovács I., Tóth Z.
Földeák U19 – Szikáncs II. 1-3 (0-3). Gól: Szalai R., illetve Dunai L., Ajtai Á., Dabis M.
A Szőreg II. szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Maroslele 14 11 1 2 52 18 34 34
2. Maros-menti UFC 14 8 5 1 26 17 9 29
3. Nagylak 13 8 2 3 47 18 29 26
4. Móraváros II. 13 8 1 4 49 16 33 25
5. Baktó-Petőfitelep II. 14 6 3 5 38 39 -1 21
6. Rock Klub 13 6 2 5 48 32 16 20
7. Gyálarét 2015 14 5 2 7 29 42 -13 17
8. Szikáncs II. 14 4 3 7 33 40 -7 15
9. Földeák U19 13 4 0 9 31 42 -11 12
10. Szőreg II. 13 4 1 8 40 51 -11 6(-7)
11. KEAC 13 0 0 13 4 82 -78 -3(-3)
12. Contitech Gumigyár 0 0 0 0 0 0 0 0

A 16. forduló műsora: Április 16. (szombat) 17.00: Móravárosi Kinizsi II. – Szőreg II., Baktó-Petőfitelep II. – Szikáncs II., Nagylak – Földeák U19. Április 17. (vasárnap) 17.00: KEAC – Rock Klub, Gyálarét-LS 2015 – Maroslele. A Maros-menti UFC szabadnapos.

A megyei IV. osztály Nyugati csoport 15. fordulójában:

Dóc – Derekegyház 2-0 (2-0). Gól: Elekes G., Fischer D.
Ópusztaszer – Szatymaz 0-6 (0-5). Gól: Szél R., Csikós Z. (2-2), Kormos A., Bárkányi A.
Csanytelek II. – Baks II.-Pusztaszer 3-1 (1-0). Gól: Czombos P. (2), Szivák I., illetve Bánfi N.

Domaszék – Öttömös 1-2 (1-2). Gól: Klötzl B., illetve Gyöngyösi F., Csanádi D.
Eperjes – Tömörkény II. 2-0 (2-0). Gól: Korcsmáros S., Horváth Á.
Zsombó II. – Üllés II. 0-2 (0-1). Gól: Cseh R., Lehoczki J.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Dóc 15 14 0 1 53 5 48 42
2. Üllés II. 15 12 2 1 70 11 59 38
3. Szatymaz 15 9 3 3 48 17 31 30
4. Ópusztaszer 15 8 2 5 32 33 -1 26
5. Csanytelek II. 15 7 2 6 29 35 -6 23
6. Zsombó II. 15 5 3 7 34 39 -5 18
7. Tömörkény II. 15 5 2 8 23 34 -11 17
8. Derekegyház 15 5 1 9 31 47 -16 16
9. Eperjes 15 4 3 8 24 38 -14 15
10. Domaszék 15 4 0 11 29 48 -19 12
11. Öttömös 15 2 2 11 13 63 -50 8
12. Baks II.-Pusztaszer 15 3 4 8 22 38 -16 6(-7)

A 16. forduló műsora: Április 16. (szombat) 14.00: Baks II.-Pusztaszer – Ópusztaszer. Április 17. (vasárnap) 14.00: Szatymaz – Dóc. 17.00: Derekegyház – Üllés II., Öttömös – Csanytelek II., Tömörkény II. – Domaszék, Zsombó II. – Eperjes.

Sport

Sporthétfő: magabiztos Pick-győzelem Zágrábban

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Egy helyen a hétvége legfontosabb szegedi sporteredményei.

Tovább olvasom

Sport

Kikapott Ajkán a Szeged-Csanád GA

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

Egy gól döntött.

Tovább olvasom

Sport

Küzdelmes meccsen magabiztos MOL-Pick Szeged-siker

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

Csak a félidő végére lett biztos a szegedi előny.

Tovább olvasom

Aktuál