Női Eb-selejtező: legyőzte a törököket a magyar válogatott + FOTÓK

2015. október 22., csütörtök
magyar_torok_noi011szzs

A magyar női labdarúgó-válogatott hazai pályán 1-0-ra legyőzte a török csapatot a szerdai, hazai Európa-bajnoki selejtezőn.

A ferencvárosi Groupama Arénában 2400 néző előtt rendezett találkozó egyetlen gólját a svájci FC Neunkirch csapatában szereplő

Szuh Erika

szerezte néhány másodperccel a második félidő kezdetét követően. A magyar csapat az első fordulóban 12-0-ra kikapott Németországban, harmadik mérkőzését pedig vasárnap délután játssza Horvátország vendégeként, Eszéken.

Női Eb-selejtező 5. csoport, 2. forduló:

Magyarország-Törökország 1-0 (0-0)

Gólszerző:

Szuh (46').

A csoport állása:

1. Németország 6 pont/2 mérkőzés, 2. Horvátország 3/2 (4-2), 3. MAGYARORSZÁG 3/2 (1-12), 4. Oroszország 0/0, 5. Törökország 0/2 (1-5)

Magyarország - Németország

Egy góllal verték a magyar csajok Törökországot Eb-selejtezőn. Részletek fotókkal ITT: http://szegedma.hu/?p=582619

Szerző: Szegedma Hírportál2015. október 22.