Asztalitenisz: Floratom-vereség Szécsényben

Nem sikerült a bravúr a Floratom Szeged AC Kalo-Méh férfi asztalitenisz-csapatának az Extraliga 20. fordulójában Szécsényben.

A két egykori válogatott játékossal,

Vitsekkel

Vargával

felálló házigazdák számítottak valamivel esélyesebbnek a két dobogóra pályázó együttes rangadóján. Hiába játszott jól, mégis elszenvedte szezonbeli első vereségét a

Dudás, Kószó A.

páros, majd az első egyéni kör sem hozott szegedi bravúrt: Kószó A. ugyan egyenlített, de

Lukács

három, majd Dudás négy játszmában veszített, 3-1. A második kör egyoldalú mérkőzéseket hozott, sajnos a hazaiak két húzóembere, remek napot fogott ki, 5-2. Nem adta fel a szegedi együttes, egy pillanatra még a pontszerzés lehetősége is felcsillant, de Kószó A. és Dudás is alulmaradt a döntő játszmában, Lukács győzelme pedig ahhoz volt elegendő, hogy az egymás elleni eredmények alapján a Floratom várhatja kedvezőbb helyzetből a következő fordulót.