Közélet

Finnországba utazik Orbán Viktor

2013. május 12., vasárnap
Finnországba utazik Orbán Viktor

Orbán Viktor vasárnap este Finnországba utazik, egynapos hivatalos látogatásra - tájékoztatta a miniszterelnök sajtófőnöke vasárnap az MTI-t.

Havasi Bertalan

tájékoztatása szerint a kormányfő hétfő reggel a Helsinki Egyetem Aleksanteri Intézetében előadást tart Európa jövője címmel. A delegáció - melynek tagja

Szijjártó Péter

, a Miniszterelnökség külügyi és külgazdasági államtitkára, valamint Gottfried Péter főtanácsadó is - ezt követően

Jyrki Katainen

finn miniszterelnökkel tárgyal, amit a két kormányfő közös, angol nyelvű sajtótájékoztatója követ - ismertette Havasi Bertalan.

Orbán Viktor

Helsinkiben megbeszélést folytat Sauli Niinistö finn köztársasági elnökkel is - olvasható a sajtófőnök közleményében.

Vágólapra másolva!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.