Vízilabda: három góllal nyert az A-Híd a Fradi ellen

2012. szeptember 29., szombat

A várakozásoknak megfelelően könnyedén vette a magyar kupa negyeddöntőjének első, fővárosi akadályát a címvédő A-Híd Szeged VE az FTC ellen. Visszavágó vasárnap.

ONLINE!

Vasárnap folyamatosan frissülő, élő, szöveges közvetítésben számolunk be az A-Híd Szeged VE - FTC Waterpolo férfi vízilabda magyar kupa negyeddöntő szegedi visszavágójáról! Szurkoljunk együtt Baksa Laciék diadaláért!

Öt percig kellett várni az első gólra a Fradi-Szeged - a csoportmeccset követően - ezúttal magyarkupa-negyeddöntő első meccsén a Komjádi-uszodában, melyet

Aaron Younger

szerzett, s bár a hazaiak egyenlíteni tudtak rövidesen, onnantól beindult a henger:

Somogyi Balázs

büntetőből,

Joseph Kayes

centerből,

Kiss Csaba

akcióból talált be, így 4-1-es vendégvezetés után következhetett a gólszegény második felvonás:

Jansik Dávid

faragott a hátrányból, míg a hazaiak kapusa sorra hárította a szegedi kísérleteket (2-4). Fordulás után Kayes, Somogyi és

Juhász Zsolt

vették be

Gojko Pijetlovic

kapuját gyors egymásutánban háromszor, s 7-2-es szegedi vezetésnél végleg el is dőlt a találkozó. A küzdelmes, mindkét oldalon katasztrofális emberelőny-kihasználást hozó találkozó zárófelvonásában azért még becsülettel rohamoztak a zöldsapkások, így tisztes, 8-5-ös vereséget tudtak kiharcolni