Hőkamera buktatta le a határsértőket

Határsértőket sikerült eljárás alá vonni szerdán késő este a hőkamera segítségével Röszke külterületén – közölte Tuczakov Szilvána, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.
A négy férfi – mint az igazoltatás során kiderült – tunéziai állampolgár, akik a zöldhatáron keresztül illegálisan jöttek Magyarországra. Velük szemben idegenrendészeti eljárás indult.