Strandfoci: egy híján húsz – gólzáporos meccsen verte az Egert az FC Junior Sport

2017. július 1., szombat
fc_junior_sport_szentes_biro_tamas

Javította a Siófok elleni vereséget az FC Junior Sport, gólzáporos találkozón 13-6-ra győzte le az Eger csapatát a Nemzeti Strandlabdarúgó Liga első fordulójának harmadik mérkőzésén.

Paolo Marcelo Rocha

csapata

délelőtt a Siófoktól szenvedett vereséget hosszabbításban

, így azzal a céllal lépett pályára a szombat délutáni találkozón, hogy az Eger ellen mindenképpen javítaná a botlást. A mérkőzés azonban nem indult túl jól szegedi szempontból, az Eger két villámgyors góllal elhúzott, a Junior Sport első találatát

Popovics Marcell

jegyezte, de erre is szinte azonnal érkezett az egri válasz. Még az első harmad vége előtt sikerült egyenlítenie a szegedi csapatnak,

Rutai Balázs

duplájával 3-3-at mutatott az eredményjelző 12 perc játék után. A második játékrész elején folytatódott az adok-kapok,

Szentes Bíró Tamás

büntetőjével először szerezte meg a vezetést a mérkőzésen az FC Junior Sport. Ezt még egalizálni tudta az ellenfél, ám a szegediek válogatott játékosa ismét betalált és 5-4 után indult be igazán a Junior Sport-gólhenger. Rutai saját térfélről szerzett óriási bombagólt, majd a harmad végén

Takács Renátó

egy szerencsésen megpattanó lövésből már a kilencedik szegedi találatot jegyezte, ezzel 9-4-el vághattak neki a csapatok az utolsó felvonásnak. A gólok itt is potyogtak, végül 13-6-ra nyert Paolo Marcelo Rocha legénysége az egy híján húsz gólt hozó találkozón, kijavítva ezzel a Siófok elleni vereséget. Az FC Junior Sport ezzel három mérkőzés után két győzelemmel és egy vereséggel áll, holnap pedig a Bonyhád ellen lép pályára.

Nemzeti Strandlabdarúgó Liga, 1. forduló

Eger SE – FC Junior Sport 6-13 (3-3, 1-6, 2-4)

Siófok, MLSZ Beach Aréna. Vezette: Baghy Csaba, Hanyecz Bence, Fóris Renáta.

Eger:

Ardai – Debreceni, Vajda, Gresó, Vígh. Cser: Titkó, Montvai, Lakatos, Farkas, Dorogi, Sebe.

Badalik Szabolcs.

FC Junior Sport:

Lipők – Szentes Bíró, Rutai, Deák, Gac. Csere: Vasas (kapus), Popovics, Csanády, Rádi, Takács, Rozs.