Labdarúgás: gól nélküli döntetlenre végzett a Szeged-Grosics román ellenfelével

szeged_2011_pandurii

Nem hozott gólt a Szeged 2011-Grosics Akadémia harmadik, Pandurii ellenében lejátszott törökországi edzőmérkőzése.

A pénteki edzésen bokasérülést szenvedő Povázsai, valamint Pászka és Hegedűs nélkül lépett pályára szombat délután, harmadik törökországi edzőmeccsén a Szeged 2011-Grosics Akadémia. A zsilvásárhelyi CS Pandurii jelenleg a 11. helyen áll a román első osztályban, a pályán azonban nem volt észrevehető a két együttes közötti különbség. A kevés helyzetet hozó mérkőzésen mindkét gárda előtt 2-2 komolyabb lehetőség adódott. Az első félidőben Zádori a kapufát találta telibe, a másodikban viszont Molnár Péter bravúrja kellett ahhoz, hogy ne a románok szerezzék meg a győzelmet. – írja a szeged2011.hu.

A Szeged 2011-Grosics Akadémia hétfőn a a kazah Irtis Pavlodar ellen zárja a beleki edzőmeccsek sorát.

Felkészülési mérkőzésen

Szeged 2011-Grosics Akadémia – Pandurii 0-0
Szeged-Grosics: Szántai – Germán, Farkas A., Kasuba, Tóth, Coroian, Farkas M., Király, Jagodics, Mészáros, Zádori. Cserék: Molnár P. (kapus), Achim, Horváth, Geiger, Zabari, Andorka, Balogh, Molnár J. Vezetőedző: Klausz László.

Klausz László: “Pörgős, agresszív meccsen vagyunk túl, melyen mindenki maximális fegyelemmel tette a dolgát. Gyors volt a játék, és ebben is partnerei voltunk az ellenfélnek, próbáltuk finomítani a 3-5-2-es felállást. Örülök a látottaknak, ahogy annak is, hogy a legfiatalabbak egyre kevésbé lógnak ki, Kasuba az első félidőben remekül helytállt jobbhátvédként.”