Női labdarúgás: elvesztette veretlenségét a Mezőberény

2016. november 14., hétfő
labdarugas_foci_futball_gs

Odalett a Mezőberény veretlensége, a Szent Mihály nyert először a berényiek ellen - a megyekettőben nem változott a dobogósok kiléte a téli szünetre.

Csongrád megyei I. osztály

Egyetlen mérkőzést rendeztek a hétvégén a női megyeegyben: a közelmúltban súlyos autóbalesetet szenvedett Mezőberény a Szent Mihályt fogadta hazai pályán: a szegediek mintegy tíz perc elteltével egy öngóllal szereztek vezetést, majd a kiélezett derbin az utolsó negyed órában végleg eldöntötték a pontok sorsát, így 3-0-ra nyerni tudtak a Békés megyeiek otthonában, és a bajnokságban elsőként tudták legyőzni a Mezőberényt, amely ennek ellenére is megőrizte első helyét a tabellán, tekintve, hogy a Nagymágocs mérkőzése elmaradt a hétvégén.

Eredmények, 11. forduló

Mezőberényi FC - Szent Mihály 0-3 (0-1)

Gól: Szenczi Szimonetta (öngól), Szécsényi Anett, Szarka Dóra. A Csanytelek SC szabadnapos volt, a Szegedi VSE-Nagymágocs SE meccset későbbre halasztották.

13.00

Csanytelek SC - Mezőberényi FC. A Szent Mihály és a Nagymágocs SE szabadnapos lesz.

Csongrád megyei II. osztály

Gólzáporos hétvégét hozott a megyekettő őszi utolsó fordulója: a dobogósok nem hibáztak, így a szabadnapos, éllovas Békéscsaba mellett az Újszentiván és a Kistelek töltheti a telet a dobogón, utóbbi egy hatpontos meccsen győzte le idegenben a Kiskundorozsmát. A Maros-menti UFC kilencedjére sem tudott pontot szerezni, míg a Hódmezővásárhely alaposan megszórta a Szentest.

Újszentiván SE - Bordány SK 5-1 (2-0)

Gól: Szilvási Zsófia (2), Tóth Noémi, Kondász Klaudia (2) ill. Rabi Enikő.

Kiskundorozsmai ESK - Kisteleki TE 1-2

(1-2) Gól: Kissné Szendrei Edit ill. Mihálffy Amália (öngól), Bitó Tímea.

Hódmezővásárhelyi FC - Szentesi Kinizsi SZITE 7-3

(3-1) Gól: Hódi Katalin (2), Jesenszki Dóra (3), Kiss Beatrix Henrietta (2) ill. Kovács Réka (3).

Maros-menti UFC - L-IT-SZEAC 1-2 (1-1)

Gól: Pap Zoé ill. Ilia Dorottya, Faragó Vivien.

Komlósi Trans Baktó SC - Székkutas TC 1-2 (1-2)

Gól: Kardos Dóra ill. Tapodi Renáta, Gojdár Anna Mária.