Labdarúgás: a hétvége teljes Csongrád megyei programja + TABELLÁK

Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

sandorfalva-morahalom032kf

Teljes fordulót rendeznek a megyei I., II., III. és IV. osztályban, a részletes program cikkünkben!

Online

Szombaton 19 órai kezdettel folyamatosan frissülő, élő szöveges közvetítést adunk a ZTE FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia NB II-es mérkőzésről. Vasárnap 17.30-kor a Bölcskei SE – SZEOL SC NB III-as derbiről lesz online. Tartsanak velünk!

A SZVSE ellen roboghat tovább a megyei I. osztályú aranyérem felé a Mórahalom, míg üldözője, az Algyő a Szőreggel szemben javíthatja ki az utóbbi fordulók botlásait. A megye II. éllovasa, a HFC II. Csanyteleken vizitál, míg a remek formába lendült Kiskundorozsma a Zsombót fogadja az aktuális fordulóban.

Keretes írásunkban arról tájékozódhatnak, melyik összecsapásokról jelentkezünk élő, online közvetítéssel, fotókkal. A hétvége folyamán pedig nem maradhatnak el a részletes összefoglalók sem a kiemelt csatáról, illetve szélsebesen jelentkezünk a friss eredményekkel, tabellákkal is, ahogy már megszokták, megszerették.

A SZEGEDma.hu természetesen továbbra is minden részletre kiterjedően, frissen informálja olvasóit a történésekről. Ha velünk tart, semmiről sem marad le!

A megyei I. osztály 29. fordulójában:

Május 14. (szombat) 17.00: Makó FC – Tápé ESK, Tiszasziget SE – Kisteleki TE, Algyő SK – Szőregi RSE, Mórahalom VSE – Szegedi VSE, FK 1899 Szeged – Szeged 2011 B, Csongrád TSE – Mindszent SE, Szentesi Kinizsi SZITE – Ásotthalom TE.
Május 15. (vasárnap) 17.00: Sándorfalva SK – Ujszegedi TC. Az Újszentiván SE szabadnapos.
Az U19-es meccsek 15 órakor kezdődnek. A SZVSE nem indított ificsapatot.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Mórahalom VSE 26 20 4 2 85 25 60 64
2. Algyő SK 26 17 8 1 79 26 53 59
3. Szentesi Kinizsi 27 17 4 6 55 36 19 55
4. Szeged 2011 B 26 15 8 3 80 19 61 53
5. Ásotthalom TE 26 15 7 4 66 31 35 52
6. Sándorfalva SK 26 15 5 6 57 35 22 50
7. Tiszasziget SE 27 13 6 8 69 53 16 45
8. Csongrád TSE 26 13 4 9 49 38 11 43
9. Makó FC 26 13 3 10 56 35 21 42
10. FK 1899 Szeged 26 10 6 10 47 44 3 36
11. Tápé ESK 27 7 6 14 42 62 -20 27
12. Ujszegedi TC 27 7 3 17 33 70 -37 24
13. Kisteleki TE 26 7 3 16 44 71 -27 24
14. Szegedi VSE 26 6 6 14 40 55 -15 24
15. Mindszent SE 26 6 2 18 49 97 -48 20
16. Szőregi RSE 27 2 2 23 26 115 -89 8
17. Újszentiván SE 27 1 3 23 20 85 -65 6

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentesi Kinizsi 25 23 0 2 152 13 139 69
2. Makó FC 25 22 1 2 142 21 121 67
3. Mórahalom VSE 25 21 0 4 111 26 85 63
4. Szeged 2011 B 23 17 1 5 95 44 51 52
5. Algyő SK 25 15 2 8 98 42 56 47
6. FK 1899 Szeged 22 14 1 7 73 31 42 43
7. Mindszent SE 24 13 0 11 82 68 14 39
8. Csongrád TSE 25 12 0 13 75 78 -3 36
9. Tiszasziget SE 25 10 1 14 51 91 -40 30(-1)
10. Ujszegedi TC 24 9 2 13 57 60 -3 29
11. Ásotthalom TE 24 8 2 14 50 69 -19 26
12. Sándorfalva SK 25 8 0 17 84 121 -37 24
13. Újszentiván SE 25 7 1 17 64 89 -25 22
14. Kisteleki TE 24 5 2 17 40 116 -76 17
15. Baks-Tápé 25 3 2 20 22 130 -108 11
16. Szőregi RSE 24 0 1 23 23 220 -197 -2(-3)

A góllövőlista élcsoportja: 1. Magyar György (Mórahalom) 26, 2. Baji Renátó (Ásotthalom) 24, 3. Drágity Dusán (Tiszasziget), Mihály Róbert (Mindszent) 23-23, 5. Hatvani József (Algyő) 22, 6. Kovács Balázs (Szeged 2011 B) 19, 7. Bernát Péter (Tiszasziget) 14, 8. Lévai Mihály (Kistelek), Busa Bence (Algyő), Vékes Martin (Sándorfalva), Dalibor Crkvenjakov (Mórahalom) 13-13, 12. Kovács Norbert (Szentes) 12, 13. Mátó Gergő (Makó) 11, 14. K. Tóth Gyula (Mórahalom), Zádori Krisztián (Szeged 2011 B), Erdős Márk (Szeged 2011 B), Gajdacsi Mátyás (Ásotthalom), Dóra János (FK 1899 Szeged) 10-10, 19. Lajos Tamás (Kistelek), Bertók Gábor (Kistelek), Gyurkovics Tamás (FK 1899 Szeged), Kelemen Balázs (Tápé), Lekrinszki Ariel (Szentes), Mihalkó Máté (Ásotthalom) 9-9, 25. Farkas Antal (UTC), Rutai Balázs (Tiszasziget), Rácz Dezső (Csongrád), Szabó Márk (Csongrád), Antal Sándor (Mindszent) 8-8 találattal.

A megyei II. osztály 26. fordulójában:

Május 14. (szombat) 17.00: St. Mihály FC – Bordány, Deszk – Tömörkény, Móravárosi Kinizsi – Balástya, Kiskundorozsma – Zsombó, Apátfalva – Nagymágocs, Baktó-Petőfitelep – Székkutas.
Május 15. (vasárnap) 17.00: Csengele – Üllés, Csanytelek – HFC II.
Az U19-es meccsek 15 órakor kezdődnek, a St. Mihály – Bordány június 8-ára halasztva. A Baktó-Petőfitelep, a Móravárosi Kinizsi és a HFC II. nem indított ificsapatot.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. HFC II. 25 17 4 4 86 32 54 55
2. Kiskundorozsma 25 16 2 7 63 29 34 50
3. Csengele 25 14 5 6 52 33 19 47
4. Bordány 25 13 4 8 48 28 20 43
5. Üllés 25 12 5 8 48 46 2 40(-1)
6. Nagymágocs 25 11 4 10 51 42 9 37
7. St. Mihály FC 25 11 4 10 47 40 7 37
8. Székkutas 25 10 4 11 32 46 -14 34
9. Tömörkény 25 9 4 12 39 44 -5 31
10. Apátfalva 25 9 3 13 43 62 -19 30
11. Balástya 25 9 2 14 39 50 -11 29
12. Csanytelek 25 8 5 12 35 48 -13 29
13. Móravárosi Kinizsi 25 7 5 13 32 53 -21 26
14. Zsombó 25 7 4 14 49 66 -17 25
15. Deszk 25 12 5 8 73 43 30 15(-26)
16. Baktó-Petőfitelep 25 3 4 18 20 95 -75 10-(-3)

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csengele 19 18 1 0 85 10 75 51(-4)
2. Deszk 21 14 1 6 92 34 58 43
3. Üllés 21 16 1 4 71 19 52 41(-8)
4. Kiskundorozsma 19 11 2 6 72 43 29 35
5. Nagymágocs 20 11 2 7 59 41 18 35
6. Csanytelek 20 11 1 8 76 43 33 34
7. Balástya 20 10 3 7 51 34 17 33
8. Zsombó 21 9 2 10 48 59 -11 29
9. Bordány 20 5 5 10 31 50 -19 20
10. Tömörkény 19 4 3 12 32 74 -42 15
11. St. Mihály FC 20 4 2 14 25 63 -38 14
12. Székkutas 21 2 2 17 22 113 -91 8
13. Apátfalva 19 2 1 16 17 98 -81 7

A góllövőlista élcsoportja: 1. Koncz Miklós (Csengele) 20, 2. Adamov Filip (Deszk), ifj. Major László (Deszk) 17-17, 4. Mocsári Gyula (Zsombó) 16, 5. Szél Róbert (Üllés), Koncz Róbert (Csengele), Dudás Bence (HFC II.) 14-14, 8. Papp Dávid (Balástya), Kovács Ferenc (Székkutas, Nagymágocs), Baján Zoltán (St. Mihály FC) 13-13, 11. Kovács Sándor (Bordány) 12, 12. Kis Levente (St. Mihály FC), Szarvas József (Nagymágocs), Gallai Gábor (Deszk) 11-11, 15. Ottlik Márk (Kiskundorozsma), 10, 16. Kiss Márió (Üllés), Pálinkó Attila (Baktó-Petőfitelep), Mihálffy Zsolt (HFC II.), Szabó Norbert (Apátfalva) 9-9, 20. Német Ákos (HFC II.), Baktai Zoltán (Tömörkény), Dovics Marcell (Nagymágocs), Szabó Zsolt (Bordány) 8-8 találattal.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 26. fordulójában:

Május 14. (szombat) 13.00: USC Tanárképző – Pusztamérges. 17.00: Baks – St. Mihály FC II., IKV Alsóváros – Sándorfalva II., Zákányszék – Röszke.
Május 15. (vasárnap) 17.00: Forráskút – Csongrád II., Bordány II. – Ásotthalom II., Mórahalom II. – Algyő II., Ruzsa – Balotaszállás.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 25 23 1 1 128 28 100 70
2. Balotaszállás 25 20 1 4 87 32 55 61
3. Csongrád II. 25 19 3 3 83 36 47 60
4. Ruzsa 25 16 2 7 72 40 32 50
5. Mórahalom II. 25 16 1 8 93 68 25 49
6. Algyő II. 25 15 2 8 92 41 51 47
7. Bordány II. 25 15 2 8 66 30 36 47
8. Ásotthalom II. 25 14 1 10 65 59 6 43
9. Röszke 25 12 2 11 72 58 14 38
10. Forráskút 25 9 1 15 39 83 -44 28
11. Baks 25 9 1 15 61 80 -19 25(-3)
12. St. Mihály FC II. 25 6 1 18 45 92 -47 19
13. Pusztamérges 25 5 3 17 47 80 -33 17(-1)
14. IKV Alsóváros 25 4 0 21 44 92 -48 12
15. Zákányszék 25 4 1 20 31 83 -52 10(-3)
16. USC Tanárképző 25 2 0 23 20 143 -123 2(-4)

A góllövőlista élcsoportja: 1. Kiss Péter (Sándorfalva II.) 46, 2 Bagi Tamás (Ruzsa) 28, 3. Landler Péter (Sándorfalva II.) 25, 4. Bokányi Ádám (Ásotthalom II., Mórahalom II.) 22, 5. Nana Mihály (Baks), Gercsó Dániel (Mórahalom II.), Kovács László (Algyő II.) 19-19, 8. Németh Róbert (Mórahalom II.) 17, 9. Tóth László (Sándorfalva II.), Csúri Csaba (Sándorfalva II.) 15-15, 11. Kiséri Krisztián (Algyő II.), Tanács Attila (Röszke) 14-14, 13. Víg Zsolt (Ásotthalom II.) 13, 14. Bánfi Péter (Baks), Hegedűs Tibor (Algyő II.), Farkas Szilveszter (Algyő II.), Bálint Attila (Csongrád II.), Kovács Sándor (Bordány II.) 12-12, 19. Papdi Csaba (Röszke), Muskó László (Csongrád II.), Konkoly András (Balotaszállás), Berta Martin (Röszke) 11-11, 23. Petrezselyem János (Balotaszállás), Szántó Dániel (St. Mihály FC II.), Belaidi Ajád (Bordány II.), Masa Richárd (Ruzsa), Mórocz Zsolt (Sándorfalva II.) 10-10 találattal.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 26. fordulójában:

Május 13. (péntek) 17.30: Csongrád III. – Fábiánsebestyén.
Május 14. (szombat) 11.00: Makó II. – Kübekháza. 15.00: FK 1899 Szeged II. – Mártély. 16.00: Szegvár – Kiszombor. 17.00: Csanádpalota – Pázsit, Pitvaros – Székkutas II.
Május 15. (vasárnap) 17.00: Földeák – SZVSE II. A Szikáncs szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 24 21 0 3 96 22 74 63
2. Kiszombor 23 17 2 4 94 30 64 53
3. Csongrád III. 23 15 3 5 68 39 29 48
4. Földeák 24 15 2 7 70 37 33 47
5. Pitvaros 24 12 4 8 47 39 8 40
6. Fábiánsebestyén 23 11 6 6 45 35 10 39
7. Mártély 23 9 4 10 39 46 -7 31
8. FK 1899 Szeged II. 23 9 2 12 52 60 -8 29
9. SZVSE II. 23 8 5 10 44 40 4 26(-3)
10. Szegvár 23 6 4 13 34 61 -27 22
11. Szikáncs 24 7 3 14 32 47 -15 21
12. Csanádpalota 24 6 2 16 31 81 -50 17(-3)
13. Kübekháza 23 4 5 14 27 80 -53 17
14. Pázsit 23 3 7 13 29 53 -24 16
15. Székkutas II. 23 7 1 15 36 75 -39 15(-7)
16. Deszk II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A góllövőlista élcsoportja: 1. Béres Róbert (Makó II.) 44, 2. Nagy István (Csongrád III.) 30, 3. Gróf Norbert (Pitvaros) 25, 4. Ács Sándor (FK 1899 Szeged II.), Orosz Attila (Földeák) 19-19, 6. Tézsla Krisztán (Kiszombor) 17, 7. Krucsó Ákos (Makó II.), Horváth Gábor (Földeák) 16-16, 9. Kardos Zsolt (Kiszombor) 14, 10. Bány Tamás (Makó II.) 13, 11. Tódor Dániel Márk (Mártély), Hegyi Norbert (Mártély) 11-11, 13. Holecska Norbert (FK 1899 Szeged II.), Kristó Ádám (Szikáncs), Csizmadia Krisztián (Kiszombor), Kovács László (Kiszombor) 10-10, 17. Horváth Antal (Fábiánsebestyén), Felföldi Richárd (Fábiánsebestyén), Lévai Jenő (Csongrád III.), Molnár László (Pázsit) 9-9, 21. Pataki Viktor (Makó II.), Szabó János (Szegvár), Tóth László (Földeák) 8-8 találattal.

A megyei IV. osztály Keleti csoport 20. fordulójában:

Május 15. (vasárnap) 17.00: Móravárosi Kinizsi II. – Maroslele, Nagylak – Gyálarét-LS 2015, Szikáncs II. – Rock Klub, Szőreg II. – Baktó-Petőfitelep II.
Május 18. (szerda) 17.00: Maros-menti UFC – Földeák U19. A KEAC szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Maroslele 17 14 1 2 66 20 46 43
2. Móraváros II. 17 12 1 4 67 22 45 37
3. Nagylak 17 11 2 4 55 20 35 35
4. Maros-menti UFC 17 8 6 3 29 27 2 30
5. Rock Klub 17 8 3 6 63 41 22 27
6. Baktó-Petőfitelep II. 17 7 3 7 50 43 7 24
7. Gyálarét 2015 18 7 3 8 39 48 -9 24
8. Szikáncs II. 18 5 3 10 36 67 -31 18
9. Szőreg II. 17 6 1 10 57 68 -11 12(-7)
10. Földeák U19 16 4 0 12 34 54 -20 12
11. KEAC 17 0 1 16 7 93 -86 -2(-3)
12. Contitech Gumigyár 0 0 0 0 0 0 0 0

A góllövőlista élcsoportja: 1. Ohát Tamás (Maroslele) 26, 2. Kővágó Balázs Gergő (Maroslele) 24, 3. Nagy György (Rock Klub) 20, 4. Mata Gyula (Móraváros II.) 19, 5. Szabó Bence (Nagylak) 18, 6. Bíró Tibor (Maros-menti UFC) 13, 7. Pálinkó Attila (Baktó-Petőfitelep II.) 12, 8. Tóth Tamás (Szőreg II.), Bigors István (Rock Klub) 10-10, 10. Bartos Norbert (Szőreg II.), Kis Tamás (Földeák U19) 9-9, 12. Dunai László (Szikáncs II.), Galiba István (Baktó-Petőfitelep II.), Jáksó Benjámin (Szőreg II.), Rácz Roland (Nagylak), Fábián Mátyás (Gyálarét) 8-8, 17. Vári Gergő (Gyálarét), Tóth Róbert (Földeák U19), Csávás Zsolt (Nagylak, Maros-menti UFC), Sztán Péter (Szőreg II.), Varga Attila (Maros-menti UFC), Buknicz Roland (Szőreg II.) 7-7 találattal.

A megyei IV. osztály Nyugati csoport 20. fordulójában:

Május 14. (szombat) 17.00: Ópusztaszer – Dóc, Baks II.-Pusztaszer – Tömörkény II., Csanytelek II. – Üllés II.
Május 15. (vasárnap) 17.00: Zsombó II. – Szatymaz, Öttömös – Eperjes, Derekegyház – Domaszék.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Üllés II. 19 16 2 1 82 15 67 50
2. Dóc 19 16 1 2 61 9 52 49
3. Szatymaz 19 10 3 6 53 24 29 33
4. Ópusztaszer 19 10 3 6 45 39 6 33
5. Zsombó II. 19 9 3 7 55 45 10 30
6. Eperjes 19 7 3 9 37 44 -7 24
7. Tömörkény II. 19 7 3 9 30 40 -10 24
8. Csanytelek II. 19 7 3 9 32 47 -15 24
9. Domaszék 19 6 1 12 37 55 -18 19
10. Derekegyház 19 5 1 13 37 68 -31 16
11. Öttömös 19 3 2 14 18 72 -54 11
12. Baks II.-Pusztaszer 19 3 5 11 24 53 -29 7(-7)

A góllövőlista élcsoportja: 1. Bárkányi Andor (Szatymaz) 17, 2. Bitó Attila (Dóc) 16, 3. Katona Sándor (Ópusztaszer), Csikós Krisztián (Zsombó II.) 15-15, 5. Csara Ferenc (Domaszék) 12, 6. Király Zsolt Zoltán (Üllés II.) 10, 7. Elekes Gábor (Dóc), Fülöp István (Ópusztaszer) 9-9, 9. Borbás Tamás (Derekegyház), Czibolya Árpád (Tömörkény II.), Tápai Viktor (Zsombó II.) 8-8, 12. Vass Ákos (Üllés II.), Tülkös Niko (Dóc), Gábor Péter (Üllés II.) 7-7 találattal.

Előző sztori

Mikola István: Európa elfoglalása zajlik

Következő sztori

Labdarúgás: nehéz zalai túra vár a Szeged-Grosicsra