Fallabda: Krajcsák Márk és Hajnal Helga lett magyar bajnok Szegeden + FOTÓK

fallabda_bajnoksag015kf

A Szegeden első alkalommal megrendezett országos egyéni fallabda-bajnokságon a férfiaknál Krajcsák Márk, míg a hölgyeknél Hajnal Helga diadalmaskodott.

A mysoft.hu XXVIII. egyéni országos, Szegeden megrendezett bajnokságot a férfiaknál a PSA-Griff SE sportolója, Krajcsák Márk nyerte, míg a nőknél a szegedi Vidux-Tisza Squash SE két versenyzője vívta a döntőt: a címvédő Csókási Gabriellát letaszította a trónról klubtársa, Hajnal Helga. A szegedi klub egy bronzérmet is szerzett a hétvégén: a másik házi helyosztón, a férfi bronzmeccsen Hoffman Péter nyert a szintén Viduxos Sebők Benedek ellen.

Először rendeztek fallabda egyéni ob-t Szegeden: a Vidux-Tisza Squash SE sportolója nyert a nőknél.http://szegedma.hu/?p=626326

Közzétette: Szegedma Hírportál – 2016. április 11.