Fallabda: Krajcsák Márk és Hajnal Helga lett magyar bajnok Szegeden + FOTÓK

2016. április 11., hétfő
fallabda_bajnoksag015kf

A Szegeden első alkalommal megrendezett országos egyéni fallabda-bajnokságon a férfiaknál Krajcsák Márk, míg a hölgyeknél Hajnal Helga diadalmaskodott.

A mysoft.hu XXVIII. egyéni országos, Szegeden megrendezett bajnokságot a férfiaknál a PSA-Griff SE sportolója,

Krajcsák Márk

nyerte, míg a nőknél a szegedi Vidux-Tisza Squash SE két versenyzője vívta a döntőt: a címvédő

Csókási Gabriellát

letaszította a trónról klubtársa,

Hajnal Helga

. A szegedi klub egy bronzérmet is szerzett a hétvégén: a másik házi helyosztón, a férfi bronzmeccsen

Hoffman Péter

nyert a szintén Viduxos

Sebők Benedek

ellen.

Először rendeztek fallabda egyéni ob-t Szegeden: a Vidux-Tisza Squash SE sportolója nyert a nőknél.http://szegedma.hu/?p=626326

Közzétette: Szegedma Hírportál – 2016. április 11.