Labdarúgás: elkészült a Téli Bajnokság hétvégi sorsolása

2016. február 1., hétfő
ujszentivan-pazsit019kf

A csoportkör zárultával immáron a helyosztókkal folytatódik a III. Téli Bajnokság: a hétvégén hat helyszínen már kilencven perces mérkőzéseket vívnak a csapatok.

A legjobb nyolc közé öt megye I-es és három megye II-es együttes kvalifikálta magát a

múlt hétvégi csoportmérkőzések alatt

, miután az Apátfalva csupán egyetlen góllal, de rosszabbnak bizonyult a hármas holtverseny tekintetében a makói csoportban, így a Tiszasziget lett a csoportelső, aki a ligarivális Mindszenttel játszhat a legjobb nyolc között, a többi megyeegyes csapat elkerülte egymást a sorsoláson. A hétvégi találkozók már kilencven percig tartanak, 2x45 percet játszanak a csapatok. A győztesek a felső, míg a vesztesek az alsó ágra kerülnek, döntetlen esetén pedig büntetőrúgások döntenek a továbbjutó kilétéről.