Kézilabda: győzelemmel rajtolt az új idényben a MOL-Pick Szeged + FOTÓK

2015. szeptember 2., szerda
pick-pler07kf

Nyolcgólos sikert aratott a 2015/16-os férfi kézilabda NB I első fordulójában a MOL-Pick Szeged: Ancsin Gáborék Gyöngyösön vették sikerrel az első akadályt.

Roberto Parrondo

szerzete a 2015-2016-os szezon első szegedi gólját, így jól indult a találkozó Gyöngyösön. Határozott volt a védekezésünk, és a gyors lerohanásoknak köszönhetően fokozatosan növeltük az előnyünket.

Thiagus Petrus

az első félidőben megszerezte első magyar bajnoki gólját. Simának tűnt az első harminc perc, azonban a hajrában rengeteg hibát vétettünk, így 17-14-re feljött a hazai csapat. - írja a

klub hivatalos honlapja

. A második félidő első 8 percében volt még izgalom, ezután azonban Roberto Parrondo vezetésével ismét átvettük a játék irányítását, s visszaállt az eredeti rend: magabiztosan szegedi vezetést mutatott az eredményjelző. Marko Csuruvija zsinórban kétszer is beköszönt, így ő is átesett a premieren. A vége magabiztos 34-26-os MOL-Pick Szeged siker. Legközelebb szombaton 18 órakor hazai pályán a PLER csapatát fogadjuk az újszegedi sportcsarnokban.

Férfi kézilabda NB I., 1. forduló

B.Braun Gyöngyös–MOL-Pick Szeged 26–34 (14–17)

Gyöngyös, 800 néző. V: Andorka, Hucker

Gyöngyös:

Hudák – Falcon 2, Marczinkó, Juhász K. 3, Sándor Á. 1, BALI 8, Varsandán M. 3. Csere: TAMÁSI (kapus), KOVACSICS P. 3, Rédai, Nagy B., Debreczeni 1, Szemikov 3, Mester, Szalafai 1, KOLLER 1.

Debre Viktor

Sierra – PARRONDO 8 (2), Zubai, BLAZEVIC, Ilyés 2, Källman 3, Bombac 2 (2). Csere: Wyszomirski (kapus), A. García 2, Goncalves 2, Fekete B. 1, BALOGH 4, Hegedűs 2, Csuruvija 2, Vranjes 1, Ancsin 5.

Juan Carlos Pastor

Az eredmény alakulása:

6. perc: 1–3. 12. p.: 3–6. 18. p.: 5–10. 24. p.: 9–15. 36. p.: 17–21. 42. p.: 19–24. 48. p.: 20–27. 54. p.: 24–30

Kiállítások:

6, ill. 4 perc

Hétméteresek:

1/–, ill. 6/4 Debre Viktor:

"Sok pozitív dolgot láttam a csapatomtól, de sajnos sok negatívot is, a Szeged felőrölt bennünket."

Carlos Pastor:

"Izgalmasabb volt a második félidő, de nem bánom, így jobban fel tudtunk készülni arra, ami ránk vár a bajnokságban."

Posted by Szegedma Hírportál on 2015. szeptember 2.