Kézilabda: majdnem hússzal verte az Orosházát a MOL-Pick Szeged + FOTÓK

2015. augusztus 8., szombat
pick-oroshaza16kf

A pénteki első edzőmérkőzést követően szombaton az Orosháza ellen gyakorolt tovább a MOL-Pick Szeged: Juan Carlos Pastor együttese ezúttal is negyven gólig jutott, viszont ez ma majdnem egy húszgólos sikerre volt elég.

Ezúttal

José Manuel Sierra

kezdett a Pick kapujában, aki jól is kezdte a mérkőzést, és össze is állt a spanyol kapus előtt a védekezés, ráadásul támadásban is jól működött a szegediek játéka, így hamar tetemes előnyre tettek szert

Ancsin Gáborék

, amit tartottak is a szünetig, így végül nyolcgólos volt a szegedi fór a szünetben. A fordulás után négy percet kellett várni arra, hogy tíz legyen közte, a jól játszó új igazolás,

Thiagus Petrus

középről lőtte be a huszonharmadik szegedi találatot. (23-13) Legközelebb majd' a negyvenedik percben dobott gólt az Orosháza, ám addigra hatszor is eredményes volt a Pick, két perccel később pedig éppen kétszer annyi gól állt a neve mellett, mint az orosháziaknak. (30-15) A végén több fiatalt is pályára küldött Pastor mester, így

Fekete

Loncar

is gólt szerzett, végül pedig nagyon sima, 41-23-as győzelmet aratott a MOL-Pick Szeged. A csapat legközelebb jövő héten pénteken lép pályára, amikor is a magyarkanizsai Kanizsa-Kupán 20 órától Szaúd-Arábia válogatottja ellen játszik mérkőzést a MOL-Pick Szeged.

Felkészülési mérkőzésen

MOL-Pick Szeged-Orosházi FKSE-LINAMAR 41-23 (20-12)

Szeged, újszegedi sportcsarnok, 600 néző. Vezette: Paska, Vastag.

MOL-Pick Szeged:

Sierra - Prodanovic 5, Ancsin 2, Bombac 1, Vranjes 6, Thiagus Petrus 3, Curuvija 6.

Wyszomirski, Manojlovity (kapusok), Robledo 1, Parrondo 2, Ilyés 4, Zubai 2, Balogh 4/2, Källman 1, Blazevic, Mindegía, Hegedüs 2, Fekete 1, Loncar 1.

Juan Carlos Pastor.

Orosháza:

Miklós G. - Komporály, Suhonic, Knezevic 2, Mazic 5, Stranigg 3, Németh 1.

Kurán (kapus), Buday 3/1, Tárkányi 1, Macovcin 3, Smojrel 2, Berta, Pásztor, Varsandán, Suhonjic 2, Jancsó 1.

Vladan Jordovic.

Kiállítás

: 6 perc ill. 18 perc.

2/2, ill. 2/1.

Ezúttal is negyvenig jutott a MOL-Pick Szeged, Juan Carlos Pastor együttese magabiztosan verte az Orosházát a szombati felkészülési meccsen. FOTÓK és részletek ITT:http://szegedma.hu/?p=558605

Posted by Szegedma Hírportál on 2015. augusztus 8.