Kajak-kenu vk: két magyar arany a szombati döntőkben

2015. május 16., szombat
karasz_anna_k1_200m_ifjusagi_es_u23_vb

A magyar küldöttség két aranyérmet szerzett szombaton, az első döntős napon a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világkupaversenyen.

A kajakos

Kárász Annán

nem látszott, hogy kisebb betegséggel küszködik, hiszen előbb második lett K-1 500 méteren

Simán Fanni

kettőse hetedikként ért célba - a viadal honlapja alapján. A férfiaknál a kajakos

Nagy Péter

pedig nyolcadik lett 200 méteren. A 2013-as Európa-bajnokság helyszínén, Montemor-o-Velhóban az idei vk-sorozat első versenye zajlik, 18 fős csapat képviseli a magyar színeket. A további döntőket a vasárnapi zárónapon rendezik.