Sportlövészet: Eb-ezüstérmet nyert a 14 éves zsombói lány + VIDEÓ

2015. április 1., szerda
nagy_vivien_sportloveszet_moranettv

Ezüstérmet nyert az Egri Viktória, Nagy Vivien, Almássy Dóra összeállítású pisztolyos csapat a junior lányok versenyében az Arnhemben zajló 10 méteres - korábbi nevén légfegyveres - Európa-bajnokságon.

A viadal honlapja szerint a trió 1117 körrel zárt, és négy körrel maradt el a győztes orosz csapattól. Egyéniben

Egri

375 kört ért el a 40 lövéses alapversenyben, ezzel hatodik helyen jutott fináléba.

Nagy Vivien

Almássy Dóra

egyaránt 371 kört ért el az alapban, ezzel előbbi a 17., utóbbi pedig a 18. helyen végzett. Nagy Viviennel, a zsombói Cél-Tudat SE sportlövőjével a Móra-Net Tv készített interjút a nemzetközi színtéren elért siker kapcsán. http://www.youtube.com/watch?v=gZ6Bz0MbcpY

Ezüstéremmel térhetett haza a hollandiai Eb-ről a zsombói Cél-Tudat SE sportlövője, Nagy Vivien! Részletek és videó ITT: http://szegedma.hu/?p=523624

Posted by Szegedma Hírportál on 2015. április 1.