Jégkorong: a bronzért meccselhet a Volán a Jégpalotában (FRISSÍTVE)

2015. március 28., szombat
tiszavolan_crvenazvezda_mj-019

Második fellépésén kétgólos vereséget szenvedett a Crvena Zvezdától a fővárosi Jégpalotában zajló OB II-es tornán, így a bronzéremért játszhat helyosztót vasárnap a Tisza Volán-Szegedi Vízmű SC.

OB II-es torna, 2. mérkőzés (2015. március 28-29., Jégpalota):

Tisza Volán-Szegedi Vízmű SC - HK Crevna Zvezda 1-3 (0-3, 1-0)

Budapest, Jégpalota. Vezette: Gangel László (Palla Zoltán, Székely Gergely).

Tisza Volán:

Szőke - Muzsik, Szabó, Fülöp, Ódry, Pápa - Vígh, Varga, Bosnyák, Egyed, Ambrus - Bontovics, Barcsik, Annus, Kovács.

Kalocsa László.

A szegedi gól:

Barcsik (Bontovics, 32:23:

1-3

).

16 perc + 10 perc fegyelmi, ill. 12 perc.

Korábban írtuk:

A Kanadai-Magyar Hokiklub felett aratott 4-1-es sikerrel kezdte szereplését a Tisza Volán-Szegedi Vízmű SC jégkorongcsapata a fővárosi Jégpalotában zajló OB II-es tornán.

Kalocsa László

tanítványai az első félidőben kétgólos előnyre tettek szert

Szabó Dávid

Vígh Balázs

találataival, és bár a második felvonás elején szépíteni tudtak a budapestiek, a Volán végül magabiztos sikert aratott. Érdekesség, hogy az ellenfél találatát

Borbás Gergely

szerezte, aki ugyan a szegediek játékosa, de a fővárosban edzősködik.

OB II-es torna, 1. mérkőzés (2015. március 28-29., Jégpalota):

Kanadai-Magyar Hokiklub Budapest - Tisza Volán-Szegedi Vízmű SC 1-4 (0-2, 1-2)

Budapest, Jégpalota. Vezette: Juhász Gábor, Kókai Márk, Sindel Bence.

KMH:

Csernus - Ancsin, Galsi, Ress, Bata, Dombauer - Kővári (kapus), Besenyei, Dorner, Orosz, Siklósi, Mile - Wagner, Preisinger, Fodor, Borbás, Nagy - Kiss.

Bóta Gusztáv.

Szőke - Muzsik, Szabó, Fülöp, Ódry, Pápa - Vígh, Varga, Bosnyák, Egyed, Ambrus - Barcsik, Annus, Kovács.

).

4 perc, ill. 6 perc.

A tornáról:

A Magyar Jégkorongszövetség egy kétnapos tornát rendez március 28-29-én, aminek célja, hogy felmérjék egy jövő idénybeli OB II-es bajnokság lehetőségeit. A fővárosi Jégpalotában zajló megmérettetésen a Tisza Volánon túl részt vesz három szerb együttes, a Partizan Beograd, a Crvena Zvezda és a Beostar, továbbá hazánkból az ESMTK-PHC, a Kanadai-Magyar Hokiklub, valamint a Miskolci Jegesmedvék. Az első körben irányított sorsolással készült párosításokban minden csapat két mérkőzést játszik, amelyek az IIHF és a MJSz szabályrendszere szerint zajlanak. A mérkőzések időtartama 2x20 perc tiszta játékidő. Győzelemért 2, döntetlen esetén 1 pontot kapnak a csapatok. A két lejátszott mérkőzés utáni rangsorban az 5. és 6. helyezett, a 3. és 4. helyezett és az 1. és 2. helyezett helyosztókat játszik egymással. A helyosztók időtartama 3x15 perc tiszta játékidő. Döntetlen esetén nincs hosszabbítás, hanem egyből büntetőlövések következnek.

OB II-es jégkorongtornát rendeznek a fővárosban: a Tisza Volán 4-1-re verte első meccsén a Kanadai-Magyar Hokiklub csapatát! KLIKK: http://szegedma.hu/?p=522165

Posted by Szegedma Hírportál on 2015. március 28.