Vízilabda: nem borult a papírforma Egerben

2014. december 19., péntek
diapolo_eger_mj-035

Vereséget szenvedett a Tiszavirág Diapolo Szeged az OB I 11. körében, Varga Péter tanítványai Egerben maradtak alul 15-6-ra.

Meixner Marcellt

. (5-0) Az első szegedi válaszra több mint tíz percnek kellett leperegnie a játékidőből. Ekkor

Manhercz Ádám

váltott gólra egy emberelőnyt, majd

Varga II. Zsolt

értékesített egy büntetőt. (5-2) Hiába faragtak ugyanakkor hátrányukon a vendégek, az Eger a nagyszünetig újabb három alkalommal talált be, így

Manhercz Krisztián

akciógólja csak arra volt elegendő a végén, hogy megmaradjon az ötös differencia a fordulásig. (8-3) A harmadik negyed egy 3-0-ás periódust hozott a hazaiaknak, így az utolsó felvonás gólpárbaja már csak a nézők szórakoztatását szolgálta. Varga Péterék legközelebb január 10-én ugranak vízbe a bajnokságban, az első 2015-ös meccsükön a Debrecent látják vendégül az újszegedi sportuszodában.