Vízilabda: remekbe szabott szegedi diadal a Vasas ellen + FOTÓK

2014. november 22., szombat
szeged_vasas19_gs

Második hazai győzelmét aratta a Tiszavirág Szeged Diapolo együttese az OB I 8. fordulójában, Varga Péter legénysége a Vasast verte 15-10-re.

Sedlmayer Tamás

juttatta vezetéshez övéit (3-4), ahogyan megtette ugyanezt a második felvonás elején is. (4-5) Másodjára már három találat érkezett válaszul a Szegedtől, amit a szünetig Gyárfás és Varga II. gólváltása tett teljessé. (8-6) A harmadik negyedben aztán eldőlni látszott a találkozó

Palotás Gergely

másodjára és harmadjára is mattolta a maga részéről

Barabás Botondot

, amit a társak is megtoldottak hárommal, így

Hőna Dávid

Antun Goreta

egy-egy gólja csak szépségtapasznak volt elegendő. (13-8) Az utolsó 8 percben ismét döntetlenre végeztek a felek, ami azt jelentette,

Varga Péter

tanítványai magabiztosan tartották otthon a három bajnoki pontot. A győzelemmel a Szeged a 7. helyen áll a táblázaton. A csapat november 26-án játszik a bajnokságban, akkor a Honvéd látogat az újszegedi sportuszodába.