Labdarúgás: Koncz Miklós továbblőtte a Csengelét

2014. szeptember 3., szerda
roszke_csengele39_gs

A SZEGEDma.hu Csongrád Megyei Magyar Kupa nyitófordulójában Röszkén ötöt rúgott a Csengele, klasszis támadója négyszer volt eredményes.

Röszke SK - Csengele KSE 2-5 (1-2).

Röszke, 100 néző, vezette: Dobó Zoltán (Dobó Attila, Förgeteg Lívia).

Röszke:

Bubori - Török, Fodor, Szurcsik, Tanács A., Tanács R. (Boros 31'), Papdi (Fődi Zs. 46'), Kávai (Jaksa 46'), Csehó (Tóth 58'), Papp, Belaidi.

Csengele:

Cserháti - Putnoki, Konkoly, Vincze, Gurdics, Kiss (Vörös 46'), Novák, Bajusz, Nagy, Koncz R. (Tóth 46'), Koncz M.

Csehó B. (44'), Tóth (89'), illetve Koncz M. (21', 58', 64', 72'), Koncz R. (25')

Online közvetítés:

VÉGE!
90'
Vége az összecsapásnak, a Csengele jutott a második fordulóba.
89'
GÓÓÓL 2-5! Koncz Miklós rontott el egy lehetőséget, majd az ellentámadásból egy kavarodást követően Tóth szépített.
85'
Csordogálnak a percek, mindkét fél már a végét járja, mezőnyjátékot figyelhetünk.
80'
Támadgat a Röszke, nem erőlteti a dolgot a Csengele, lerendezettnek vélve a továbbjutást.
76'
A jól küzdő röszkeiek előtt két helyzet is adódott, de Belaidi nem tudott a hálóba találni. A második lehetősége volt a nagyobb, egyedül állt a kapussal szemben, éles szögből lőtt, Cserháti lábbal hárított.
72'
GÓÓÓL 1-5! Koncz Miklós remekül vette át a labdát, és ismét a jobb sarokba lőtt. Nagy formában a Csengele kiválósága.
70'
Gyors csengelei ellencsapás végén Novák tüzelt, Bubori szép vetődéssel hárított.
69'
Egy-két formás röszkei akció futott végig a pályán, dicséret illeti a hazaiakat, mert háromgólos hátrányban is mennek előre.
64'
GÓÓÓL 1-4! Koncz Miklós a leshatárról startolva futott be egy labdát, majd jobbal ügyesen helyezett a jobb alsóba. Az elemében lévő támadó alighanem eldöntötte a továbbjutás sorsát.
58'
Újabb hazai csere: Tóth be, Csehó le.
57'
GÓÓÓL 1-3! Kitámadott a Röszke, büntetett a Csengele! Koncz Miklós tört előre a jobb szárnyon, a tizenhatoson belülre verekedte magát, nem merték bántani, ami végzetesnek bizonyult, mert kilőtte a jobb alsót.
56'
Tanács A. 24 méteres szabadrúgása szállt fölé.
53'
Csehó fejelt a vendégek kapujába, de lesről. Odaát Nagy távolról lőtt magasan fölé.
49'
Mezőnyfölényben a hazaiak, céljuk az egyenlítés.
46'
Hazai oldalon Kávait Jaksa, Papdit Fődi Zs. váltotta a szünetben. A Csengelénél Kiss helyére Vörös, Koncz R. helyére Tóth állt.
46'
A vendég kékek kezdték a második félidőt.
SZÜNET!
45+1'
Kitört a szünet, a röszkei szépítés okán izgalmas lehet még a második felvonás!
44'
GÓÓÓL 1-2! Tanács Attila passzával Papp Tibor tört az alapvonalig, centerezését Csehó Béla vágta a hálóba. Váratlanul, de szép találattal szépített a Röszke.
41'
A változatosság kedvéért megint Koncz Miklós volt a főszereplő: 20 méterről szabadrúgásból a felső lécet találta el. Pompás löket volt, a csatár második kapufáját eredményezte a mai napon.
40'
Újra a két Koncz nevét kell említeni. Miklós beadása után Róbert került helyzetbe, de kisodródott, és a kapu fölé emelt.
35'
A két Konczcal nem bírnak a röszkeiek, főleg Miklós van elemében, róla cserélték le Tanács Rolandot. Az egykori gólkirály a csere után is tovább ficánkolt, elszáguldott a bal szárnyon, magas beadását Bubori éppen csak elütötte az érkező csengeleiek elől.
31'
Boros állt be Tanács R. helyett a hazaiaknál.
30'
Koncz Miklós lesről talált a hálóba.
25'
GÓÓÓL 0-2! Koncz Róbert ügyesen rázta le a röszkeieket, majd higgadtan, félmagasan zúdított a ketrec bal oldalába.
24'
Ismét Koncz Miklós jeleskedett, kitűnően ment el, majd középre játszott, az utolsó pillanatban spiccel rúgták el a lasztit a hazaiak.
21'
GÓÓÓL 0-1! Vezet a Csengele! Bal oldali beadást vétett el a röszkei védelem, Koncz Miklós köszönte szépen, levette, majd az eldőlő Bubori felett tanárian emelt a hálóba.
19'
A csengelei Koncz Miklós szép egyéni akció végén a felső kapufát trafálta telibe.
17'
Papdi Csaba ezúttal nem tudta megszelídíteni a lyukba adott passzt, 9-10 méterre járt a kaputól, de így nem, lett semmi a röszkei támadásból. Odaát Bajusz emelt éles szögből fölé.
13'
Papdi remek lövése a válasz az előző vendégkísérletre, Cserháti kapus védte a próbálkozást.
9'
Koncz Róbert mesteri labdával indította Novákot, aki nem tudta átvenni a játékszert, így megakadt a csengelei akció. Ez volt az első igazán szép, említésre méltó jelenet.
5'
Változatos küzdelem zajlik a pályán, némi csengelei fölénnyel, helyzetet még nem jegyezhettünk fel.
1'
A kezdésre az eső is megérkezett Röszkén, ennek sem a játékosok, sem a nézők nem örülnek. Lassan kerültek elő a főszereplők. Végül 40 perces csúszással indult meg a játék, a zöld mezesek indították útjára a bogyót.
17.05: Kedves Olvasóink, technikai okok miatt csúszik a kezdés, mégpedig 17.30-ra. Tiszta zöldben, világosabb felsőben, picit sötétebb nadrágban a hazaiak már melegítenek. A vendégek tiszta kékben. 16.50: Köszöntjük Önöket Röszkéről! A találkozó és az élő közvetítés 17 órakor kezdődik Dobó Zoltán sporttárs sípjelére.