Írjon nekünk

Közélet

A Professzorok Batthyány Körének Szegedi Csoportja is támogatja Kothencz Jánost

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Városunkat a konkrét problémákkal való szembenézéssel és minden alkotó gondolat és tett összefogásával tudjuk csak emelkedő pályára állítani – írja portálunkhoz eljuttatott közleményében a Professzorok Batthyány Körének Szegedi Csoportja, amely támogatásáról biztosította Kothencz Jánost.

A közlemény alább olvasható!

“A Professzorok Batthyány Körének Szegedi Csoportja örömmel üdvözli azt a hangnemet, ahogy Kothencz János, a Fidesz-KDNP polgármesterjelöltje bemutatkozott a szegedieknek. Rendkívül fontosnak tartjuk azt hangsúlyozni, hogy városunkat a konkrét problémákkal való szembenézéssel és minden alkotó gondolat és tett összefogásával tudjuk csak emelkedő pályára állítani. A jelölt az eddigi tevékenysége alapján olyan integráló személyiség, aki megfelel ennek az elvárásnak, és akinek munkájához a PBK Szegedi Csoportja is felajánlja támogatását és segítségét” – írja közleményében a Professzorok Batthyány Körének Szegedi Csoportja.

Kommentek

Közélet

Elkészült a Szeged 2030 program – Kubatov Gábor: Nyáron nevezzük meg a polgármester-jelölteket

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Kubatov Gábor: A célunk az, hogy Szeged egy virágzó, fejlődő, prosperáló város legyen, méghozzá minél hamarabb.

Tovább olvasom

Hírzóna

Új bajtársak jelentkezését várja a megyei katasztrófavédelem

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Szegedre.

Tovább olvasom

Hírzóna

Itt a megoldás a poloskák ellen!

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Több bokorlakó énekesmadár kellene.

Tovább olvasom

Aktuál