Írjon nekünk

Közélet

A Professzorok Batthyány Körének Szegedi Csoportja is támogatja Kothencz Jánost

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Városunkat a konkrét problémákkal való szembenézéssel és minden alkotó gondolat és tett összefogásával tudjuk csak emelkedő pályára állítani – írja portálunkhoz eljuttatott közleményében a Professzorok Batthyány Körének Szegedi Csoportja, amely támogatásáról biztosította Kothencz Jánost.

A közlemény alább olvasható!

“A Professzorok Batthyány Körének Szegedi Csoportja örömmel üdvözli azt a hangnemet, ahogy Kothencz János, a Fidesz-KDNP polgármesterjelöltje bemutatkozott a szegedieknek. Rendkívül fontosnak tartjuk azt hangsúlyozni, hogy városunkat a konkrét problémákkal való szembenézéssel és minden alkotó gondolat és tett összefogásával tudjuk csak emelkedő pályára állítani. A jelölt az eddigi tevékenysége alapján olyan integráló személyiség, aki megfelel ennek az elvárásnak, és akinek munkájához a PBK Szegedi Csoportja is felajánlja támogatását és segítségét” – írja közleményében a Professzorok Batthyány Körének Szegedi Csoportja.

Kommentek

Hírzóna

Hívők adományaiból (is) renoválják a Szent Rókus-templomot

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Már állnak az állványok.

Tovább olvasom

Hírzóna

Szijjártó: Brüsszel nyíltan bátorítja az embercsempészetet

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

A migrációt szervező erők ismét támadásba lendültek.

Tovább olvasom

Közélet

Ma újra lesz szúnyogirtás Szegeden

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Ez lesz az idei negyedik beavatkozás.

Tovább olvasom

Aktuál