Labdarúgás: simán verte a Honvédot a Tisza Volán + FOTÓK, VIDEÓ

2014. február 15., szombat
tiszavolan_felegyhaza_mj 33

Jobb helyzetkihasználással akár sokkal nagyobb arányú győzelmet is arathatott volna a Kiskunfélegyházi Honvéd ellen a Tisza Volán.

Az NB III-as tagságra - visszajutásra - pályázó Tisza Volán a jelenleg az NB III Közép csoportjában 12. helyen telelő Baja egységét fogadta a szerda esti felkészülési találkozón a Felső Tisza parti stadionban.

könnyed edzőmeccset vívtak

a téli bajnokságban helytálló megyekettes Mártéllyal (10-0), legutóbb pedig a Békés megyei élvonal bajnokaspiránsát, a

Kondorost gázolták el "ötös sebességben" (5-0)

. Legutóbb azonban megtorpanni látszottak a Tóth-legények, hiszen

a Baja 1-0-s győzelemmel távozott

a Felső Tisza partról. A Bács-Kiskun megyei élvonal 2. helyezettje ellen azután feledtette a szerdai küzdős meccset a Volán: Tóth Ákos egysége könnyedén került helyzetbe a kiskunfélegyháziak ellen, ám Beretkáék gyakran ordító helyzeteket is elpuskáztak.

Faragó Bence

Beretka Péter

két találatával aztán a szünetre megnyugtató előnyt értek el a hazaiak, akik a második félidőben ott folytatták, ahol az elsőben abbahagyták. A második negyvenöt percben a sok helyzetből egy gól született, ezt

Szabó Dávid

lőtte, így végül 3-0-s megérdemelt diadalt arattak a végig fölényben játszó hazaiak, akik legközelebb szerda este az FK 1899 Szeged egysége ellen vívnak házi rangadót.

Felkészülési labdarúgó-mérkőzés:

Tisza Volán SC Szeged - Kiskunfélegyházi HTK 3-0 (2-0)

Szeged, Felső Tisza parti stadion. Vezette: Soós István (Fodor Lajos, Dobó Zoltán).

Tisza Volán:

Dongó - Kormányos, Vida, Szabó A., Grünvald, Dargó, Ondrejó, Ngalle, Mucsi, Beretka, Faragó.

Cserék:

Garamvölgyi (kapus), Buzási, Hacker, Kulacsik, Szilágyi, Szabó D., Szalma, Szűcs D.

Tóth Ákos.

Faragó, Beretka, Szabó D. Tóth Ákos:

"Mindkét csapaton látszott az elmúlt hetek munkája, kissé fáradtan mozogtak a játékosok a mérkőzésen. Végig fölényben játszottunk, noha a helyzetkihasználásunkon van bőven javítanivalónk, hiszen sokkal több támadásunkat fejezhettük volna be góllal."