Kézilabda: Gyömrőn is tovább menetelt az SZKKSE

2014. február 17., hétfő
szkkse_kecskemet03_gs

Gond nélkül vette a gyömrői akadályt is az SZKKSE-Chance-Exicom együttese a női kézilabda NB I/B-ben.

Marosán György

két kulcsemberét is nélkülöző csapatának nem okozott gondot az újonc gyömrőiek elleni idegenbeli találkozó sem: az egy tucat gólig meg sem álló Karsai Roberta vezérletével a csapat a szünetre négygólos előnyre tett szert, amit könnyedén megtartott a második játékrészben is, és végül sima, 30-25-ös diadalt arattak a dorozsmai lányok. A juniorok ugyancsak megnyert meccsén 14 találatot jegyző

Zsikó Zsanett

a felnőttek között is eredményes tudott lenni. Ezen a héten szombaton 17 órától a Kispest ellen már vérbeli rangadót vívnak Aron Andreáék a dorozsmai sportcsarnokban.

Női kézilabda NB I/B Keleti csoport 15. forduló:

Gyömrő VSK – Szeged KKSE Chance-Exicom 25-30 (12-16)

Gyömrő, 150 néző. Vezette: Kiss, Kuklis.

SZKKSE:

Dobó - TÓTH 2, Aron 5, Huszka, KARSAI 12/4, Selmeci 1, ZSILÁK 6.

Kovács G. (kapus), Vér 1, Khouiled, Grandjean 1, Zsibrita, Zsikó 1, Dávid 1, Hódi.

A Gyömrő VSK legeredményesebb játékosa:

Valenta E. 6/2.

3/2, ill. 4/4.

6 perc, ill. 6 perc. Marosán György: „Örülök a pontoknak, a jövő heti rangadóra javítanunk kell a most jelentkező hibáinkat.”

Junior mérkőzés:

Gyömrő VSK – Szeged KKSE-Chance-Exicom 24-33 (12-19) Legeredményesebb Szeged KKSE játékos: Zsikó Zs. 14/6.