Női futball: Kovács vezetésével gálázott Makón a St. Mihály + VIDEÓ

2013. november 20., szerda
szentmihly_csengele_mj-005

A hétvégén a pályákon befejeződtek a női keresztpályás labdarúgó-bajnokság küzdelmei, egy mérkőzés sorsa azonban a zöldasztalnál dőlhet el.

Szombaton a Szegedi AK, számos helyzetet kidolgozva és sokat ki is hagyva, de mégis könnyed játékkal, 3-0-s félidő után 6-1-es diadallal érvényesítette a papírformát a szimpatikusan küzdő Mórahalom ellen, s bebiztosította őszi elsőségét. A listavezető pozíciója megingathatatlannak tűnik száz százalékos teljesítményével és 54-4-es gólarányával - kétségtelenül a bajnoki cím első számú várományosa a SZAK. A vasárnapi játéknap első mérkőzése nagy csatát hozott a Vásárhely és a Dorozsmai Bombázók között, amelyet, végül a második félidő nyitányán

Seprenyi Dóra Ilona

találata döntött el a vendégek javára (0-1). A nap második mérkőzésén Makón ennél 15-ször több gól esett. A hazaiak 0-6-nál és 1-9-nél tudtak eredményesek lenni, amiből kiderül, hogy a szentmihályiak nem kegyelmeztek ellenfelüknek, s

Dékány Dóra

gólját követően a féltucatot rúgó

Kovács Mónika

vezérletével, kiegészülve a triplázó

Marancsik Adrienn

Szabó Kitti

találataival 13-2-re alaposan helybenhagyták a továbbra is pont nélkül álló, sereghajtó Maros-mentieket. A SZVSE – Csengele derbit már október 20-án lejátszották, ám hivatalos végeredmény még azóta sem született, lévén 8-0-s hazai, félidei vezetést követően a szünet után

Kun-Szabó Tibor

egysége nem folytatta a játékot.

A SZEGEDma TV videó-összeállítása a SZAK - Mórahalom meccsről!

Megyei női keresztpályás labdarúgó-bajnokság 7. forduló:

Szegedi AK - Mórahalom TSE 6-1 (3-0)

. Gól: Temesváry 2, Miklós, Guth, Nacsa, Fehér, ill. Förgeteg.

Hódmezővásárhelyi FC - Kiskundorozsmai Bombázók 0-1 (0-0)

. Gól: Seprenyi.

Maros-menti UFC – St. Mihály FC 2-13 (0-6)

. Gól: Semetka, Szilágyi D., ill. Kovács M. 6, Marancsik A 3, Szabó K. 3, Dékány.

Az október 20-án rendezett Szegedi VSE - Csengelei Zsákbamacskák KSE találkozó 8-0-s hazai vezetésnél a szünetben félbeszakadt.